tortky

DRŽAVNI PROJEKAT 2019/2020

Recommended Posts

Ova tekma savrseno oslikava trenutno stanje u mutd. Igrali su sa skoro najjacim sastavom. Bas ih je mucno gledati poslednjih sezona… 😞

Inace definitivno jedno od boljih gostovanja na kojima sam bio je protiv Totenhema. Face njihovih navijaca kad su skontali da smo zapravo i mi na stadionu su stvarno prajsles.. Doduse, oni pravih navijaca zapravo i nemaju, to su sve fanovi, porodice itd. Price po novinama da su nas redari sve stavili u jedan sektor je teska glupost. Ljudi kad su skontali da su tu i Delije sami su dolazili, niko ih nije silio na to. 

Rezultat realan, jebigica.

skoro najjaci sastav, startovali bez 6 igraca :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Pa fora je sto Junajted i nema standardnih startnih najjacih 11. Ne zna se ko pije, ko placa. Smece od ekipe ko god da igra. Evo pogledaj sastav Junajteda protiv Liverpula i sad protiv partizana. Jedino gde su bas slabiji u postavi je na golu, ovo ostalo je isti kurac.

sta reci

ubedljivo najruzniji fudbal igramo , i plus smo najgora ekipa u ls ove godine. nazadujemo lepo iz godine u godinu, a pare samo stizu

ni prvenstvo ne bi osvojili da ne namestamo manje vise svaku utakmicu

ono sto igra recimo dinamo ili slavija prag je svetlosnim godinama ispred nas. i partizan je bolja ekipa od nas

dobili smo tolike pare za dve uzastopne lige sampiona nama ne mozemo jednog napadaca da dovedemo, igraju nam gobeljici, jovancici i pavkovi ligu sampiona

zlocin prema fudbalu je to sto igramo ls mi a ne young boys ili ne daj boze sto smo prosle godine igrali umesto salzburga

a sever je posebna prica, bolje da ne pocinjem o tome. dno dna

Edited by psy
  • Upvote 3
  • Vića -1 1

jebga sta ces, nece da udje jedna druga sansa i cao gotovo, prvi gol primismo zbog najgluplje greske ikada i posle one komedije ispred gola

na stranu taktika ili talenat, nasi igraci su slabiji i sporiji, slabiji u duelu, slabiji u skoku... prosto kao da omladinci igraju protiv prvog tima

nemam sta da se ljutim, i nerviram, fudbal je otisao daleko, mi tapkamo u mestu 

14 hours ago, psy said:

sta reci

ubedljivo najruzniji fudbal igramo , i plus smo najgora ekipa u ls ove godine. nazadujemo lepo iz godine u godinu, a pare samo stizu

ni prvenstvo ne bi osvojili da ne namestamo manje vise svaku utakmicu

ono sto igra recimo dinamo ili slavija prag je svetlosnim godinama ispred nas. i partizan je bolja ekipa od nas

dobili smo tolike pare za dve uzastopne lige sampiona nama ne mozemo jednog napadaca da dovedemo, igraju nam gobeljici, jovancici i pavkovi ligu sampiona

zlocin prema fudbalu je to sto igramo ls mi a ne young boys ili ne daj boze sto smo prosle godine igrali umesto salzburga

a sever je posebna prica, bolje da ne pocinjem o tome. dno dna

sve stoji što si rekao, ali Pavkov ima kredita da igra, kad vidiš šta je uradio u poslednjih godinu dana i ko mu je konkurencija. To što je van forme, je totalno druga priča. 

Nisam rekao da je kvalitet, samo da ima kredita, jer je dao neke bitne golove. I po meni, od sva 3 napadača, on je najmanja rupa (kad smo već ko moroni dali Joveljića za male pare)

hahahah ova gtr gamad je uspela da se pobije međusobno

koja retardirana govna jebena

treba ih ZABRANITI HEHEHEHHEHEEHEHEHEE

Edited by tortky

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

Krajnje bedno na utakmici izgleda ta podela. Tri grupe navijaju tri razlicite pesme u isto vreme. Mnogo bolji utisak bi bio da svi pevaju istu pesmu (cpt. Obvious to the rescue).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !