Jump to content

U koju banku preći?


Recommended Posts

9 minutes ago, Čamuga said:

ok, dao sam pogresan link, ali to ne menja cinjenicu da do 16h prolazi isti dan

Ne prolazi :) tacnije nisu u obavezi da prodje, znam zato sto sam proveravao kad su me zajebali. I zato sto sam proverio s covekom iz banke.  Edit: A izmedju ostalog bas zato tu informaciju za fizicka lica neces naci na sajtu banke jer niko ne zeli da se hvali da su medju cetiri najretardiranije banke u zemlji po tom pitanju... 

Ali bitno je da si ti odbranio cast banke! :tf:

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zwerko said:

Ne prolazi :) tacnije nisu u obavezi da prodje, znam zato sto sam proveravao kad su me zajebali. I zato sto sam proverio s covekom iz banke.  Edit: A izmedju ostalog bas zato tu informaciju za fizicka lica neces naci na sajtu banke jer niko ne zeli da se hvali da su medju cetiri najretardiranije banke u zemlji po tom pitanju... 

Ali bitno je da si ti odbranio cast banke! :tf:

ne branim cast banke, nego ne kenjam o nekim nebitnim stvarima i ne pravim se pametan. Vidi, i ja sam proveravao i pitao i rekli su mi da do 16h prolazi taj dan, sto ja mogu da potrvdim jer mi je bas svaki put prosao nalog isti taj dan. Ma i da ne prolazi, to se desi jednom u godinu dana MOZDA  i to je za prosecnog korisnika i vise nego dovoljno. 

To uplacivanje na telenor bankomat je po meni OMEGALUL, ne znam kad bih u zivotu to koristio i zasto bih. 

Sta ti zwerko dodjes na bankomat dignes platu posle dodjes kuci i vidis nesto na netu i onda opet ides do  bankomata da uplatis lovu i opet onda kuci da kupis to? :DD




 

Link to comment
Share on other sites

ja u efg banci placam vodjenje racuna 550din, vodjenje kredita 540din, kamatu na minus 1500. nisam ni znao koliko mi uzimaju para dok nisam poceo da koristim  m banking aplikaciju

sve uglavnom funkcionise, e banking/m banking, trajni nalozi, limit na bankomatu je ok, kartice placaju svuda online i offline, bankomat mi na 50m od kuce

nisam siguran ali mislim da su mi uvalili tih 540din za vodjenje kredita, nigde mi to nisu spomenuli kao trosak

jel zna neko kako funkcionise kredit za refinansiranje, recimo imam kredit koji trebam da otplacujem 7 godina ja bi da povecam ratu i da ga otplatim brze, pretpostavljam da je to izvodljivo?

meni je postala najgora stvar bilo koja ugovorna obaveza/kredit i slicna sranja koja te dave iz meseca u mesec i iz godine u godinu i hocu to sve da odjebem

i sve kao razmisljam nije neka cifra 1000/2/5/10 mesecno, ovde onde i to se na kraju nakupi i bacam pare uz kurac

sve u svemu, zelenasenje

 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Highl1 said:

da, u intezi i dalje ne možeš pare koje su na kreditnoj da vratiš na druge račune iz aplikacije, mora da se ide u ekspozituru. Još jedan glas za Societe, još da dozvole uplatu evra na bankomatu i neće uopšte morati da se ide u banku. 

ja sam iz societe otišao kad nisu imali ebanking za fizička lica dok je kod svih drugih bio standard, a onda kad su ga pokrenuli izgledao je kao neki stock softver bože me sačuvaj.

vidim da su se nešto kao sredili u međuvremenu.

3 hours ago, psy said:

ja u efg banci placam vodjenje racuna 550din, vodjenje kredita 540din, kamatu na minus 1500. nisam ni znao koliko mi uzimaju para dok nisam poceo da koristim  m banking aplikaciju

sve uglavnom funkcionise, e banking/m banking, trajni nalozi, limit na bankomatu je ok, kartice placaju svuda online i offline, bankomat mi na 50m od kuce

nisam siguran ali mislim da su mi uvalili tih 540din za vodjenje kredita, nigde mi to nisu spomenuli kao trosak

jel zna neko kako funkcionise kredit za refinansiranje, recimo imam kredit koji trebam da otplacujem 7 godina ja bi da povecam ratu i da ga otplatim brze, pretpostavljam da je to izvodljivo?

meni je postala najgora stvar bilo koja ugovorna obaveza/kredit i slicna sranja koja te dave iz meseca u mesec i iz godine u godinu i hocu to sve da odjebem

i sve kao razmisljam nije neka cifra 1000/2/5/10 mesecno, ovde onde i to se na kraju nakupi i bacam pare uz kurac

sve u svemu, zelenasenje

 

zato i prave sad ovo u NBS hvala @Debelida imaš komparaciju troškova i svega što se plaća po bankama. jedno vreme je bila popularna ona fora kao "kredit" ustvari uzimaš kreditnu tamo neke banke, nema kamate, ali je mesečno održavanje kartice 2000 dinara otpr.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Ребел said:

Шта је бре ово с репутацијом и зашто немогу да уделим минусевиј Звек1ју?

Moralo bi da može ali nemam pojma, moraću da proverim sa odgovornim licima!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dule_smor said:

Heh sto na svaki, mene valjda samo kad neko okaci blic/b92 link :D

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

ili nešto od pre hrista? :) mada doduše to sam i ja sve više i više :(

tek pre dva dana sam prvi put video ono sa barbarom i sevdah bejbe :((

Link to comment
Share on other sites

GLASAM za KBC banku u BRISELU pezanti!. Mogu da se placa telefonom, mogu d'otvorim Ranpe na parkingu vezivanjem sa aplikacijom, mogu da platim trotinet i bus, a mogu da dignem d'argent sa bankomata telefonom. A moze i da se uplati pare na bankomat, ali to ne potrebno pas.

Udarite mi duleta na post S.V.P

  • Thanks (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, primo said:

Glasam za intezu.

SoGe nema internet karticu koliko znam..(mozda mozes 2 kartice nekakve da otvoris na dva racuna pa da tako imas "internet" karticu?)

 

te internet kartice su odavno rekao bih deo prošlosti, nekada su imale smisla, sad su više ako neko hoće dodatni nivo sigurnosti od krađe pa kao staviš na taj nalog i karticu 20 dinara pa ne mogu da ti skinu preko toga.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Lucky said:

te internet kartice su odavno rekao bih deo prošlosti, nekada su imale smisla, sad su više ako neko hoće dodatni nivo sigurnosti od krađe pa kao staviš na taj nalog i karticu 20 dinara pa ne mogu da ti skinu preko toga.

Mislis da danas sve online prodavnice imaju security na nivou amazona ?

Prosle godine ortak uzeo neku ski opremu na nekom australijskom sajtu cini mi se. Posle par meseci hakovali sajt, pokrali kartice i skinuli mu 1500$. Rajfajzen ga je jebo mesecima dok mu nisu vratili te pare. Ovu zajebanciju kompletno izbegnes sa internet karticom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f4ts0 said:

GLASAM za KBC banku u BRISELU pezanti!. Mogu da se placa telefonom, mogu d'otvorim Ranpe na parkingu vezivanjem sa aplikacijom, mogu da platim trotinet i bus, a mogu da dignem d'argent sa bankomata telefonom. A moze i da se uplati pare na bankomat, ali to ne potrebno pas.

Udarite mi duleta na post S.V.P

evo ti Paja.

  • Haha (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, primo said:

Mislis da danas sve online prodavnice imaju security na nivou amazona ?

Prosle godine ortak uzeo neku ski opremu na nekom australijskom sajtu cini mi se. Posle par meseci hakovali sajt, pokrali kartice i skinuli mu 1500$. Rajfajzen ga je jebo mesecima dok mu nisu vratili te pare. Ovu zajebanciju kompletno izbegnes sa internet karticom.

naravno da nemaju ali ono gledaš gde kupuješ, plaćaš paypal, držiš kreditnu na limitu od 300 evra i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...