Jump to content

Kupujem 1070/1080/2080, ps4 pro, XBOX i jos ponesto


qwert00

Recommended Posts

dakle blizi se kraj projekta na kome radim pa me ceka nadam se malo duzi odmor :D

zbog toga mi je potrebno sledece :D

 

1.ps4 pro u domacoj garanciji sa sto vise igara, (moze i chipovano)

moze mozda i ps4 da nije pro opet uz dosta igara (rpg, strategije, pucacine,....neka voznjai poneka sportska eventualno al to je manje bitno)

 

2 xbox varijanta sa sto vise zelda igara..mozda i ponesto drugo al zelda primarno :)

prednost ako je u garanciji al ne mora

 

3. jedna 1080ti ili 2080 ka

obavezno domaca pisana garancija, iz regularne prodavnice, ne garancijne na rec, serijski broj, preko zike i pere, iz madjarske i sl

nebitno da li je rudarila. bitno da je garancija sto duza. idealno i preko 2 god ako moze al ne mora toliko

 

4. jedan modul 8gb ddr4 malo bolje memorije ili 16gb

 

5 hdd za storage za komp :D za gomilu igara da cekaju :D

 

6. 1070 ili vega

ovo jedino moze i par komada ali isto obavezno vazece domace pisane garancije. i da su garancije sto duze. da ne bude da istice za mesec dva

 

 

dakle ono sto je sa regularnom garancijom vredi svakako vise nego ono bez garancije i sl..toga sam svestan . garancija gde je navedeno je skoro pa obavezno...apsolutno obavezna za grafike. ostalo prednost al i ne mora

kapiram da je ovo sve sto mi treba.ponude na pm model, cena, garancija

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, qwert00 said:

2 xbox varijanta sa sto vise zelda igara..mozda i ponesto drugo al zelda primarno :)

 prednost ako je u garanciji al ne mora

Neces se mnogo naigrati na tom XBOX-u :tf: Zelda ti je za Nintendo, sad ne znam da li hoces neki Nintedo sa dosta Zelda igara ili hoces Xbox sa nekom drugom fransizom... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

e jebiga :D amater sam...jos kucnuo na google i prvo isao xbox...ok..onda bilo koja konzola sa gomilom zelda naslova pre svega :D

 

planiram par meseci opustanja narednih meseci :D pa polako, sta se nadje prvo :D

 

ne znam ni sam na koji nacin da se "ubijem" sa igrama :D pc, konzole, online igre (iako od Archeage nisam igrao nista online)...sad kad se ocekuje puno slobodnog vremena u 2019 ne znam sta i kako :D kao pusten sa lanca, ne znam gde cu

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Imas kod mene ako oces 1080Ti OC editi0n Asus Strix, u mojoj gaming makini je bila godinu ipo, sad je tu 2080Ti pa je ova ociscena i vracena u svoju kutiju. Cifra: 500e  0646502067

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...