Jump to content

WTS Battle for Azeroth 435 DH 430 Hunter puno alotva...


ManuChao

Recommended Posts

Prodajem World of warcraft akaunt koji sam kupio i poceo da igram na legionu. Na akauntu su : Alijansa realm Ravencrest ( Havoc DH ilvl 435, Death knight ilvl 340, Paladin level 80, Druid level 50). Horda realm Draenor (Hunter ilvl 430, DH ilvl 388,Mage leve 117, Priest level 113) realm Ravenholdt ( Warior ilvl 355).Od profesija na aliansi je max level enchanting i leatherworking, na hordi max level skinning, leatherworking, mining i herbalism. Svi legion questovi su uradjeni, sve reputacije exalted. Na warrioru,hunteru i priestu su svi mage tower otkljucani. Legion flying takodje otkljucan. Bfa : svi questovi uradjeni, war campanja je uradjena ( sve sto je otvoreno do sad), sve reputacije na hordi su exalted, na alijansi su sve 2-4k rep do exalted. Uldir 8/8n 8/8 hc na hordi, na alijansi Battle for dazar alor je ociscen na normalu. M+ 10 i veci keystone sam radio svake nedelje tako da je i r.io score pristojan. Na hunteru sam u legionu bio u top 20 na draenor realmu.

62 mounta, ashes of alar, headless horsmen, blackpaw, umber nightsaber...

221 petova, Knockoff blingtron, jadefire spirit...

Pvp nije radjen nikad, tako da nema achievmenta i mounta iz te kategorije.

Originalni i jedini vlasnik akaunta sam ja, ali nemam vise vremena da igram wow i zato ga prodajem.

Ima game time do kraja juna.

Da navedem takodje da na battle.netu ima i HoTs sa desetak otvorenih heroja kao i Hearthstone sa starim otkljucanim kartama od kojih su neke legendary. Blizzard balance 16 eura. Game time do kraja novembra.

Cena 5000 dinara. Uplata samo POST NETOM.

Za vise informacija, armory i raider.io linkove PM ovde ili na +381616081193- WhatsApp

Edited by ManuChao
Updated info

Im Sick & Tired of Unequal Globalism, Im Sick & Tired of Faschism, Im Sick & Tired of this kind of People

Link to comment
Share on other sites

  • ManuChao changed the title to WTS Battle for Azeroth 435 DH 430 Hunter puno alotva...
×
×
  • Create New...