Recommended Posts

gz, ja 49, nesto me mrzi da igram jbt, kol'ko sam bio hyped mislio sam da cu da iznolajfujem 60 u prve 2 sedmice, al' sve nesto na silu, ostavim ga po 2 dana u inn-u pa onda na rested exp pomalo grindam

ja na 36 druid, laganica

imam možda 3d played, oko 100g, sprdnjica

kad vidim 6 žutih ? ? ? ? ? ? oko mene, bacim u gaće odmah

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

za sad su svi manje-vise pasivni (barem kod mene), ponekad izbije neko sibanje, ali retko. jedino me malo stresira gold grind, apsolutno ne znam sta da radim kao warrior. mining i blacksmithing daju kitu (ili nesto sitno ponekad) - ne mogu da farmujem 30 mobova istovremeno kao mage, ne mogu da nudim ljudima Mara Princess run za 15-20g, necu moci da farmujem DM kad ga puste, niti sam pravio torbe, niti valjam enchantove, itd, itd. imam ~160g, a pljusnuo sam 350 na Devilsaur set. mislio sam da kupim Axe of the Deep Woods, ali kako stvari stoje, izgleda da cu da se preznojavam u UBRSu i farmujem kao manijak Renda . jebo me warrior =(

meni je gold uvek bio blejica sa Alchemy

jedina profesija koja je UVEK potrebna jer svi raiduju i treba napitaka na sve strane, lagano sačekam da padnu cene bilja na AH, pokupujem, napravim potove i uvek sam plivao u goldu

ench je dobio zamajac kada je inscription postala profesija, ali do tada isključivo Alch je pravi moneymaker

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

dobra ideja. valjaju se po ~20g na AHu =o

a i sa tim lockom altom bih mogao alch/herb, pritom dobija besplatnog mounta. valjda ce biti para u nekom trenutku!

Edited by digrejzo

ja sam lvl 27 😃  mada sam kasno poceo. zato sam nabudzio fishing i cooking po 200, isto i herb/alchemy

igra je savrsena, ali je isto tako bila savrsena i na privatnim serverima. sve sam to odigrao barem po 30x

jos igram huntera kojih sam izlevelovao barem 10 u vanili/tbc/ na privatnim serverima

plan je da uzmem 60, i gearujem se bis preraid i batalim. ne planiram ni pvp ni raids. uvek sam voleo 5manove da igram. malo kajtujem drakkija malo solo farmujem dm. dosta 

da je izasao tbc to bi igrao iz sve snage

samo da se dovucem do lvl 50. i na konju sam. kada dodjem u  azsharu. winterspring, epl, wpl, silithus, ja toliko uzivam to da igram da to vise ne racunam u levelovanje. 

Edited by psy

Ja 49lvl paladin na Firemawu, malo me tangira sto je server konstantno pun u vecerenjim satima kad imam vremena da igram, ali ide polagano. Verovatno cu biti holy pvp build i da jurim judgement set, ali ima dosta vremena do tad.

Na kojim ste vi serverima?

Ja pikam na golemaggu. Krenuo tu sa guildom sa northdale-a. Dobra ekipa. Semi-hardcore guild,sa ozbiljnim old scool igracima,naravno tu je casual ekipa za dobro zezanje. Ima par nasih momaka,stvarno uzivanje igrati kad se ima vremena. Prekjuce sam dingovao 60ti,jbg mnogo posla pa se nema vremena,a ovaj ozbiljniji deo ekipe ima MC i Ony na farmu vec uveliko. Ako je neko od nasih tu na alijansi nek se javi...

radim (rogue) brd sa druidom tenkom, hunterom, lockom i priestom

pada hoj

naravno da ce druid degenerik da needuje i da ima veci roll :d, i naravno da je neki nas moron, nick Makaza

On 10/11/2019 at 12:49 AM, kblo11c said:

Ja pikam na golemaggu. Krenuo tu sa guildom sa northdale-a. Dobra ekipa. Semi-hardcore guild,sa ozbiljnim old scool igracima,naravno tu je casual ekipa za dobro zezanje. Ima par nasih momaka,stvarno uzivanje igrati kad se ima vremena. Prekjuce sam dingovao 60ti,jbg mnogo posla pa se nema vremena,a ovaj ozbiljniji deo ekipe ima MC i Ony na farmu vec uveliko. Ako je neko od nasih tu na alijansi nek se javi...

Aj pozovite me u guild, ZeeZee , juce sam dingovao 60 a treba mi guild za raidove/ubrs/lbrs.

On 10/16/2019 at 11:48 PM, Zr.ninja said:

Aj pozovite me u guild, ZeeZee , juce sam dingovao 60 a treba mi guild za raidove/ubrs/lbrs.

Jel si alijansa ili horda ?