Jump to content

ClassicWoW


mladenq

Recommended Posts

Poserem im se na servere, na Ashbringeru 3-4k queue preko vikenda. Uspeli su da ubiju sav hype, ja sam se skroz smorio, znao sam da ce biti guzva i haos, ali ovo je previse. Glupavi queue i nenormalna guzva. Jebena 3 kentaura u Barrensu sam cekao po 15 minuta, sto zbog respawn time, sto zbog guzve.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

35lvl, od 31og sam u stv, za ne poverovati je da me nijedan hordas nije napao a bar 70% njih sa kojima sam se sreo su bili veci lvl, i to cesto u parovima

levelovanje preko questova ide jezivo sporo, ne znam da l' da se prebacim na dungeon leveling

svorc sam jer sam bio retos, i od 20og do 30og uzeo jedno 4-5 plavih sa ah :d, ima neko prijedlog za neko efikasno farmanje golda kako se priblizavam 40om?

Link to comment
Share on other sites

lvl 42 warrior, na ~38. sam odradio WW Axe quest i pritom nakupio dovoljno para za mounta. sad levelujem blacksmithing i malo isprobavam priesta kao alta, ali samo malo. jedva cekam da krenem da se zajebavam po BRDu \o/

za gold farm je meni omiljeno mesto bilo Shimmering Flats (1k Needles) - uglavnom oni krokodili. imaju sjajan junk koji se fino prodaje, pa ponekad i za 5 minuta uzmem 1g. kad me malo smore, onda predjem na Silithid insekte prekoputa. oni malo redje dropuju, ali mi se desilo da sam dobio 2-3 zelena ajtema po 70-80s kod vendora i izvukao plavi wand iz chesta koji sam zavaljao na AH za 3g. chest se spawnuje gore na ulazu gde je "kamp", a ponekad i unutra, u onom malom rudniku.

krokodili bacaju Large Basilisk Tail (7s 13c), Squishy Basilisk Eye (6s 76c), Curved Basilisk Claw (3s 76c), Intact Basilisk Spine (3s 20c).

mozda ima efikasnijih mesta (SM armory/cath ako imate gotivnu grupu, dinosaurusi iza Gurubashi arene, itd), ali meni bilo skroz fino jer je bilo mirno, bez smaranja kao u STVu i uzimao sam oko ~5g na sat vremena. kapiram da ide i bolje ako cepate AoE kao mage ili sta vec. 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

jebemliga, meni nije bilo nesto divlje, eventualno ponekad svrati neko da odradi onaj kvest i pobije par komada. samo sam pravio krugove i gledao da uvek tamanim po dva komada istovremeno. dok obrnem krug, ovi se prvi vec opet spawnuju ili je neki mali downtime.

od 40. do 42. sam skupio ~25g, pocinju kvestovi i loot naglo da daju vise para =o

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ding 60 posle 10 dana i 10 sati /played =c

doduse, nisam se nesto ni stresirao, a ovi poslednji leveli su isli dosta brze nego fazon od 30. do 40. levela. imam 90% BIS opreme za DPS warriora, ali sve vise tankujem jer izgleda niko nece da se smara.. planiram da pravim lock alta, mada kapiram da ce levelovanje biti prilicno teze kad krene druga faza i ubace honor. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...