Jump to content

ClassicWoW


mladenq

Recommended Posts

ja upao na Firemaw kad je sinoc bio najveci zerg cim su pustili servere, sve kul do ~2am kad sam popio diskonekt. jutros nisam mogao da udjem, 14k queue. prebacim se na Razorgore, nema cekanja, sve kul, kvestuje se daleko brze, ima dosta ljudi, itd itd, sve super. taman kad sam se fino zavozao, graficka iznenada odluci da je vreme da prestane da radi cisto fore radi. RIP =c

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam 3 chara 12 lvl na 3 različita servera, shazzrah, dreadmist, razorgore, jer mi se ne da da lvlujem dalje od toga dok ne odlučim gde ću definitivno. Shaz/golemag deluju retardirano sa po 20 000 queue stalno (hvala @Gh0sty ), ali se bojim da će dreadmist da bude mrtav kad prođe hype. Sve u svemu, gomila ljudi koji će 1000% odustati, i jako neozbiljan Blizzard koji nije procenio dobro situaciju.

Dao im je na Redditu jutros lik ideju od milion dolara, da otvore transfer besplatno sad, a da ga naplaćuju kasnije, win-win.

...

Link to comment
Share on other sites

Dakle, juče Firemaw uđe se bez problema, danas 15k que. Vidim neki novi Ten Storms, low pop, odmah uđem i sada ne znam da li će i taj kao Firemaw ili će da bude mrtav kad prođe hajp i kad ljudi shvate da ovo nije za njih. Nema ništa gore od mrtvih servera, ali stvarno ne mogu da čekam 324 minuta u redu. Jedino kad krenem na posao da uđem u que, ali onda ne znam da li će da me izloguje zbog AFK...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lurdusami said:

Dakle, juče Firemaw uđe se bez problema, danas 15k que. Vidim neki novi Ten Storms, low pop, odmah uđem i sada ne znam da li će i taj kao Firemaw ili će da bude mrtav kad prođe hajp i kad ljudi shvate da ovo nije za njih. Nema ništa gore od mrtvih servera, ali stvarno ne mogu da čekam 324 minuta u redu. Jedino kad krenem na posao da uđem u que, ali onda ne znam da li će da me izloguje zbog AFK...

Dakle, pre 2 sata sam napisao ovo i ušao u neki low pop server sa ortakom. On je morao da se reloguje i sada je que 1,7k. Ovo stvarno nije normalno.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mladenq said:

Hmm, ja otkako sam juce presao na Ashbringer, nisam imao problema. Ulazio 4-5x na server, samo jednom bio que, oko 20ak minuta. Danas se zadnji put logovao oko 2, populacija bila high ali nije bio que.

Možda sam razmažen, ali stvarno ne želim da čekam 20 min na log in. Ili mator, pre će biti da je to. 🙂 Za sada ostajem na serveru i ne klikćem log out. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se smorio. Juce sam uleteo i stigao do 13. lvl. Ostavio sam acc u sever que i taman dok sam poobavljao neke poslove upao sam na server. U Mulgore niej bilo lose, bila je guzva ali je islo polako. Barrens je totalni raspad. Milion ljudi, quest sa raptorima nisam mogao da zavrsim. Opsta guzva, server je radio ok. Veceras 20k que, zajebi. Stvarno su sjebali sa serverima, mislim planirali su 2 EN PvP servera, na koju foru su dosli do toga. Sad mogu da ubace koliko hoce servera, a i ti novi imaju que. Sta treba svako vece na novom serveru da pravim likove.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Krenuli su sa 2 PVP servera, evo sad otvaraju 15. i 16.

Ja sam na Gandlingu, medium-high population server, juce sam u 19h imao kju od 500 ljudi. Ovi kjuovi od 7k-10k-15k su pozvoz.

Ova problematika mora da postoji dok se ne smire strasti i oni ne smeju da otvore jos 20 servera odjednom. Ljudi ce prestati da igraju za 3 meseca i imacemo pola mrtvih servera.

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...