Jump to content

ClassicWoW


mladenq

Recommended Posts

Izlazi na ljeto. Je l' neko planira da igra? Casual/Ozbiljno?

Zadnji relevantan update je da ce content biti izbacivan u sledecim fazama:

Phase 1 (Classic Launch)
Molten Core Onyxia Maraudon

Phase 2
Dire Maul Azuregos Kazzak

Phase 3
Blackwing Lair Darkmoon Faire Darkmoon deck drops begin

Phase 4
Zul’Gurub Green Dragons

Phase 5
Ahn’Qiraj War Effort begins Ahn’Qiraj raids open when the war effort dictates Dungeon loot reconfiguration: Tier 0.5 Dungeon gear, Relics, drop rates and location changes

Phase 6
Naxxramas Scourge Invasion

Slabo sta igram u zadnje vrijeme, pa je gamer u meni nestrpljiv da mi se ukenja u zivot sa ovim kad izadje.

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno sto se ljudi toliko loze na klasik  kada sve to vec ima godinama na private serverima? sta ce konkretno klasik da donese novo sto vec ne  postoji na piratima?

u svakom slucaju ja cu igrati sigurno zato sto ce da igra burazer i jos par drugara ali ono, nisam u nekom hajpu jer sam sve to izigrao milion puta i pre 15 godina a i na priv serverima

mnogo bi radije igrao tbc

*edit* posebna prica je sto da bi igrao klasik moram da podrzim smrdljivi blizzard, osecacu se kao da kupujem informer na trafici

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

a dobro, ti pirati, iako zadnjih godina relativno dobro skriptovani, ne mogu bas da prenesu u potpunosti autenticnost igranja vanile na retailu, neke stvari ne rade kako treba, gm abjuzuju polozaj (ovaj elysium pre godinu-dve propao jer se otkrilo da su gmovi prodavali rankove igracima, lol) , plus nemas pojma da l' ce naredni dan da se ugasi server da l' zbog spoljasnjih da l' zbog unutrasnjih faktora

classic ce ako nista da donese bar tu sigurnost u pogledu 'postojanja' servera, tj bar ja tako na to gledam, plus se cini da slusaju komjuniti i da se cimaju oko te autenticnosti, ja cu ga igrati jer se tako svake 2-3 godine nalozim na vanilu pa mi se igra, samo sada necu morati na piratski jer ce ovaj postojati, a i ima i taj faktor kao i kod tebe, igrace par drugara koji nisu igrali jos otkako je tbc izasao (nikad im se nisu svidjali pirati)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

taman ne igram nista atm, hype is real

ovo ce sigurno imati dobar uspeh, a nadam se i vise od toga kako bismo sigurno dobili i tbc bar, koji bih verovatno mogao da igram beskonacno

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce se to bas, bas tesko desiti, ako se i desi, svakako tek nakon tbc-a + wotlk-a recimo

edit: e da, juce je asmongolda gledalo 100k ljudi kako cisti deadmines, dobio oko 3k subova nakon van cleefa 🙂 "you think you do, but you dont"

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mislio sam da je veći hajp, ali prošlo je skoro 15 godina. 🙂 WoW igram kao zamenu za pasijans i poneki BG sa drugarima, ali mislim da ću da se prešaltam na klasik skroz, a probaću sigurno, to jest, jedva čekam da izađe.

Najveći problem mi je izbor klase. Igra mi se lola, ali mi je stvarno mrsko da igram alijansu. Ovde mi se igraju druid i lock, ali oba ta sam igrao tokom vanile, tako da sad ne znam stvarno.

U svakom slučaju, ako budem igrao melee, spreman sam na beli demidž uz poneki žuti, na varove i lole u haljinama na niskim nivoima i na radost belog itema naspram sivog. Videćemo kad počne koliko će trčanje i grind da me smori. Igrao sam malo ove probne i zaboravio sam koliko stvari tu smeta, od čega najviše onaj tap mobova ako niste u grupi, ali droga je stvarno bila jaka.

Tako da - jedva čekam!

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, secam se jos od 2005. i ekipe sa Rura koliko je bila jaka oko WoW-a.  Zato sam hteo ovde da podelim sa vama jedan projekat koji nasa ekipa sprema za Classic. 

Veliki pozdrav svima!

Od kada je Blizzard najavio oficijalne Classic servere na Blizzconu 2017. grupa igrača iz Beograda koja je igrala vanilu od 2005. godine I potom na piratskim vanilla serverima od 2012 godine se okupila u nameri da još jednom odigra Classic na način koji nama najviše odgovara.

 Krenuli smo da kontaktiramo naše ljude sa kojima smo igrali vanilu tokom godina, da se skupljamo jednom mesečno u jednom beogradskom pub-u i da upoznajemo ljude sa kojima ćemo igrati. Vremenom se rodila ideja da se registrujemo kao esports team za Classic I tako je nastao EON gaming.

EON okuplja ljude kojima je jednako bitno sa kim igraju, koliko i šta igraju. Trenutno se svi sem nekolicine ljudi iz regiona poznajemo i van igre i ideja je da se taj trend nastavi, da Classic igramo isključivo sa prijateljima. Razlog za to je pre svega u atmosferi koju imamo I želimo da popunimo ostatak rostera ljudima koji će toj atmosferi doprinositi, a ne kvariti je u bilo kom obliku. Većina ljudi je u tridesetim godinama i dolaze iz različitih sfera interesovanja i profesija, od programera do doktora, profesora, muzičara, advokata, profesionalnih sportista, ekonomista itd… Dosta smo izmešana grupa ali je svima cilj da kada već uspevamo da izdvojimo vreme da se izigramo, da to radimo sa najboljom mogućom ekipom u odličnoj atmosferi.

Sto se tiče samog gameplay-a 90% ljudi je odigralo ceo content (dobar deo i više puta), par njih je nolife-ovalo do R14 tako da slobodno mogu da kažem da igru znamo napamet i samim tim znamo kako da je igramo što efikasnije. Ovoga puta ćemo igrati alijansu i bićemo na Firemaw EU serveru.

Profil igrača koji tražimo da popunimo ostatak rostera su pre svega harizmatični ljudi sa dobrom energijom I razvijenim socijalnim veštinama, s kojima može da se popije pivo i popriča o drugim temama kada se okupljamo van igre.

Pored toga to treba da budu igrači koji su već raidovali u vanili i znaju šta nas očekuje kroz dinamiku content release-a koju je Blizzard objavio. Očekujemo da svi poznaju svoju klasu jako dobro kao i da budu spremni da prihvate svaku vrstu saveta i sugestije jer je cilj da svi u timu igraju na približno istom nivou.

Pored igranja naša ambicija je i da streamujemo PVE i PVP content. Pre svega smo se na to odlučili da bi promovisali dobru atmosferu, zezanje i dinamiku koju imamo kao community jer smatramo da je to nešto što trenutno ne postoji u pravom obliku i da će ljudima koji gledaju streamove to biti interesantno. Tako da ako razmišljate da probate sa streamovanjem imamo mehanizme da vam u tome pomognemo.

 

Ukoliko ste se prepoznali u ovome i smatrate da bi ste vi nama, kao i mi vama odgovarali  pošaljite nam mail na office@eongaming.pro  i mi ćemo vas kontaktirati.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...