Jump to content

Hollow Knight: Silksong


evgeniy

Recommended Posts

4vzmkbhfssg21.png


upravo je objavljen trejler nastavka savrsenog (da) Hollow Knighta koji prati Hornet, drugog najbitnijeg lika u originalnoj igri. glavna tema originala je bio spust u dubine Hallownesta, dok se sada istrazuje svet iznad i potpuno novo kraljevstvo. iako je u pocetku najavljivan kao DLC, Team Cherry se odlucio da napravi potpuno novu igru, s obzirom na obim i kolicinu neprijatelja, zona, bossova, itd \o/
deluje da je Hornet malo mobilnija od Knighta, videcemo da li ce opet ubaciti neki hardkor platformer deo a la White Palace gde ce ta mobilnost doci do izrazaja.
datum izlaska nazalost jos uvek nije poznat, a svim ljubiteljima savetujem da u medjuvremenu procesljaju Mossbagove predobre analize o likovima, prici i generalno celom Hollow Knight univerzumu.
 

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Каним се дуго да узмем ово да пробам, али имам једну дилему. Каква је механика у поређењу са Salt and Sanctuary? Да ли је ово хард кор платформа као Витез лопатар, или више вуче на неки Солс клон као горе наведена? Ја напросто немам рефлексе и прецизност за платформе, па да не бацам паре бзвз.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

meni licno Salt and Sanctuary nije narocito legao, iako ga svi hvale i obozavaju. nekako mi je imao taj neki miris na nedovrseno, neispeglano, sta znam. nije platformer naravno, ali tu je bas bio nekako slab. sa druge strane, Hollow Knight je preutegnut, precizan i, kada igras dovoljno dugo, predvidiv u smislu kretanja/sta mozes da dohvatis/itd, da te u Colosseum of Fools (areni) niko ne takne, itd.

ja bih rekao da skoro sigurno neces baciti pare, koliki god da si nub. nije toliko tesko, a i ako bude islo bas toliko lose, uvek mozes da refundiras =D

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Кул, хвала. Визуелно ми се игра јако допала, али никако нисам стигао да пробам.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...