Jump to content

Warcraft III Reforged


Recommended Posts

Juce, imas Path of Diablo mod, ako ti se igra D2. Nacekas ces da Blizzard uradi nesto krsteno po pitanju Daibla. Mada, ako imas noviji mobilni telefon mozes igrati Diablo Immortal.

 

Pa ovo biva sve bolje i bolje:

 

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ma jebo ih immortal i jebenih milijardu kineza koji ce da igraju to sranje na mobilnom...al da ne offtopicujem i serem vise, samo mi nema neke logike da prave remastered za igru koja je poslednji nastavak u svojoj fransizi...to bi bilo ko da za par godina naprave remastered sc2 ili diabla 3...mozda ih samo mrzi da prave wc4 pa ce ovo prodavati za 30 i kusur evra ko novu igru

 

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 

 

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

B.net trenutno veoma lose radi, valjda zbog radova na Reforge. Mada mi nije jasno kako makar nisu uspjeli kao na w3areni da odrze kvalitet. Mislim dosta se ljudi vratilo ponovo da igra i zatekne b.net u stanju totalnog raspada. Discovi pucaju na sve strane svakome, matchmaking isto katastrofa(mada to i mogu da shvatim zbog male baze igraca). Kakogod, cini mi se da je wc3 "eko sistem" zivnuo malo, pa se nadam da ce wc3 ponovo stati na noge.

Sta mislite o Reforge i da li ima povratnika i novih igraca? Kakvi su vam utisci?

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, New_Me said:

B.net trenutno veoma lose radi, valjda zbog radova na Reforge. Mada mi nije jasno kako makar nisu uspjeli kao na w3areni da odrze kvalitet. Mislim dosta se ljudi vratilo ponovo da igra i zatekne b.net u stanju totalnog raspada. Discovi pucaju na sve strane svakome, matchmaking isto katastrofa(mada to i mogu da shvatim zbog male baze igraca). Kakogod, cini mi se da je wc3 "eko sistem" zivnuo malo, pa se nadam da ce wc3 ponovo stati na noge.

Sta mislite o Reforge i da li ima povratnika i novih igraca? Kakvi su vam utisci?

Pozdrav!

ma kakvi, pa neće loše b.net raditi zbog reforge, pre će zbog modern warfare ako će zbog nečega :))

u svakom slučaju neće to po mom mišljenju baš vrhunski proći globalno, biće zanimljivo određenoj grupi igrača koji gotive wc3, ali već neko vreme te "remake" i "remaster" varijante prolaze so-so, matori igrači više ne igraju igre da ih pogodi ta nostalgija, novi igraju fortnite :p :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ma kakvi, pa neće loše b.net raditi zbog reforge, pre će zbog modern warfare ako će zbog nečega :))

u svakom slučaju neće to po mom mišljenju baš vrhunski proći globalno, biće zanimljivo određenoj grupi igrača koji gotive wc3, ali već neko vreme te "remake" i "remaster" varijante prolaze so-so, matori igrači više ne igraju igre da ih pogodi ta nostalgija, novi igraju fortnite 😛 🙂

Pa eo ja sam mator i jedina igre na koje se vracam su Wc3 i Pes ^^. Mislim da ako hoce nesto da naprave od wc3 scene onda ce i napraviti, jer je igra cisti klasik (mozda sam malo subjektivan) i ima tu sirinu i dubinu da opstane i zazivi, "jedino" je stvar sto oni za iste pare vjerovatno mogu da dobiju vise u nekoj drugoj igri. Sto se mene tice nisu ni morali raditi Reforged, bilo je potrebno samo da to dignu na ozbiljniji nivo sto se tice organizacije reklamiranja odnosno ulaganja u istu.. e sad mislim da je preduslov da se igra digne na neki visi nivo i to da se obnovi izgledom i da bude malo naprednija tipa matchmakinga, leveling, arranged team, uvida u stats protivnika, neke lige za odredjeni lvl tipa do 15 lvl  i slicno.. 

Moje misljenje je da b.net radi lose jer non stop cackaju nesto isvakih 2 dana izlazi patch.

Nazalost i ja mislim da je ovaj Reforged nesto sto im dodje usput da odrade lako a uzmu lijepe pare.. Al vidjecemo kad izadje, ja sam bas hyped ^^ nadam se da ispostovati ovu legendarnu igru 🙂 

Edited by New_Me
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2019 at 7:57 PM, New_Me said:

Pa eo ja sam mator i jedina igre na koje se vracam su Wc3 i Pes ^^. Mislim da ako hoce nesto da naprave od wc3 scene onda ce i napraviti, jer je igra cisti klasik (mozda sam malo subjektivan) i ima tu sirinu i dubinu da opstane i zazivi, "jedino" je stvar sto oni za iste pare vjerovatno mogu da dobiju vise u nekoj drugoj igri. Sto se mene tice nisu ni morali raditi Reforged, bilo je potrebno samo da to dignu na ozbiljniji nivo sto se tice organizacije reklamiranja odnosno ulaganja u istu.. e sad mislim da je preduslov da se igra digne na neki visi nivo i to da se obnovi izgledom i da bude malo naprednija tipa matchmakinga, leveling, arranged team, uvida u stats protivnika, neke lige za odredjeni lvl tipa do 15 lvl  i slicno.. 

Moje misljenje je da b.net radi lose jer non stop cackaju nesto isvakih 2 dana izlazi patch.

Nazalost i ja mislim da je ovaj Reforged nesto sto im dodje usput da odrade lako a uzmu lijepe pare.. Al vidjecemo kad izadje, ja sam bas hyped ^^ nadam se da ispostovati ovu legendarnu igru 🙂 

a koliko znaš takvih kao ti koji su matoriji i igraju wc3 a koliko znaš (makar iz priče) klinaca koji igraju fortnite? ili u ovom slučaju nešto od blizz naslova? :)

promenile su se okolnosti, a to zna i blizz, u odnosu na to kada se wc3 pojavio. naravno nemam dokaze, ali wc3 reforged vidim kako isključivo "brand awarenes" i "company branding" projekat blizza nego što oni od njega vide da zaraditi bilo šta.

Link to comment
Share on other sites

Ih kad je wc3 bio aktivan mi nismo ni znali šta je internet van 56k modema i 1KBps download-a 😄

Sad deca dobijaju internet pre bicikla  ... ako uopšte i kukaju za biciklom a ne novim Iphonom 4193S+....

Voleo bi kad bi RTS žanr ponovo zaživeo iskreno, na takvim igrama sam odrstao. Mislim da mentalitetu današnjih igrača ciljne demografske grupe (13-16god) ne paše takav tip igara, već su isključivo u Fortnajtu i LoLu i drugim tako sličnim igrama gde imaju instant zadovoljstvo uz minimalno mentalno angažovanje, jbg.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se. Uvijek ce biti u tim "laganijim" igrama neuporedivo vise ljudi, nego u rts gdje ipak moras malo da se pomucis, a pogotovo warcraft, starcraft gdje takodje postoji i taj veliki tamicarski duh, leveling, stats i slicno... 

Ono sto hocu da kazem je da ima i ljudi koji vole RTS igre. Ja sam npr treniro stoni tenis iako je to truba sport kod nas, al je sport kao sport fenomenalan...Znaci neka oni podignu organizaciju na visi nivo i bice i igraca. Nece biti ni priblizno kao u ovim igrama za mobilni i sl, gdje je zarada po 2,3 miliona dnevno, al bice dovoljno da postoji neka scena, da mozes da igras, takmicis se i slicno.. kao sto je situacija u manjim sportovima.

Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2019 at 3:24 AM, Shale said:

Ih kad je wc3 bio aktivan mi nismo ni znali šta je internet van 56k modema i 1KBps download-a 😄

Sad deca dobijaju internet pre bicikla  ... ako uopšte i kukaju za biciklom a ne novim Iphonom 4193S+....

Voleo bi kad bi RTS žanr ponovo zaživeo iskreno, na takvim igrama sam odrstao. Mislim da mentalitetu današnjih igrača ciljne demografske grupe (13-16god) ne paše takav tip igara, već su isključivo u Fortnajtu i LoLu i drugim tako sličnim igrama gde imaju instant zadovoljstvo uz minimalno mentalno angažovanje, jbg.

pa da, o tome se i radi :) internet je bio, bio je slab i nije bilo toliko igara plus su bila 2-3 izdavača čije su se igre iščekivale (ako i toliko).

On 6/18/2019 at 12:14 AM, New_Me said:

Slazem se. Uvijek ce biti u tim "laganijim" igrama neuporedivo vise ljudi, nego u rts gdje ipak moras malo da se pomucis, a pogotovo warcraft, starcraft gdje takodje postoji i taj veliki tamicarski duh, leveling, stats i slicno... 

Ono sto hocu da kazem je da ima i ljudi koji vole RTS igre. Ja sam npr treniro stoni tenis iako je to truba sport kod nas, al je sport kao sport fenomenalan...Znaci neka oni podignu organizaciju na visi nivo i bice i igraca. Nece biti ni priblizno kao u ovim igrama za mobilni i sl, gdje je zarada po 2,3 miliona dnevno, al bice dovoljno da postoji neka scena, da mozes da igras, takmicis se i slicno.. kao sto je situacija u manjim sportovima.

a šta ćemo sa minecraftom koji ponovo postaje popularan? :))

Link to comment
Share on other sites

Uvek ce stariji da kazu da su deca gluplja i da igraju LoL

GLedam svog klinca i njegove retos-drugare - igrali su fortnite par nedelja, smorio ih. Igraju Minecraft, roblox,  terrariju i undertale, a u terariji i majnkraft prave neke nivoe (ja nista ne kapiram sta rade, a u stvari i ne zelim).
Kad se jos ne bi snimali za jutjub, rekao bih da su pametniji od "nas".

A i taj fortnajt - realno ne vidim da je ista retardiraniji od kantera.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

On 6/27/2019 at 10:27 AM, f4ts0 said:

A i taj fortnajt - realno ne vidim da je ista retardiraniji od kantera.

Kad kažeš kanter, misliš na ovaj kanter sad ?

Pošto ne liči na onaj kanter koji se igrao 2000ih u LANu

Bio sam glup kad sam bio klinac, realno, al ko što je Will Smith rekao "Bio sam glup, al' sam bio glup privatno". 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Osnovni uzrok hejtovanja je to što ljudi nisu navikli da Blizzard izbacuje nedovršen proizvod. Međutim treba imati razumevanja za to da ni Blizzard više nije spašen od ovakvih pojava.

Da su svi koji hejtuju pokušali da odigraju story mode, videli bi da su se stvarno potrudili bar oko toga i da je doživljaj mnogo živopisniji. Sve ostalo je ovde sekundarno i može da sačeka (i sačekaće) patch-ovanje.

MSc
Link to comment
Share on other sites

jedno je nedovršen proizvod, drugo je da se igra nije pomerila ni malo od stanja u kome je bila u beti. Ja betu nisam igrao negde od početka decembra, i finalna igra danas nije ništa bolja. Treba da se patchuje i patchuje da dodje na zavidan nivo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...