Get Adobe Flash player
RUR.SyS

Pronađite saigrače za HotS turnire

Recommended Posts

Kao što tema kaže, ovde možete pronaći saigrače za vaš tim za predstojeće turnire na Reboot Infogamer 2018 i Games.con 2018.

Ovde je objava Reboot Infogamer turnira: http://rur.rs/2018/10/09/reboot-infogamer-2017-rur-heroes-of-the-storm-turnir-prijavite-se/

Ovde je objava Games.con turnira: http://rur.rs/2018/09/28/rur-heroes-of-the-storm-turnir-na-games-con-2018/

Napravie post, recite ko ste, koji vam je skill level i šta igrate obično, i to je to :)

Neko mora da krene, kada jednom neki napravi prvi post, posle samo ima da krene predstavljanje ostalih, znamo iz iskusutva :)

Srećno u potrazi za saigračima!

Zdravo svima! :)

Hvala klan RUR za ovaj post! (imam osecaj da sam ja na neki način bio inspiracija za ovo? :D )
Tražim ekipu kojoj bi se pridružio za takmičenje na Games con u HOTS-u.
Igram HOTS preko dve godine, level 1093, najviši tier mi je diamond 2(trenutni plat 4), najviše mi leže assassin i warrior heroji mada igram sve heroje.

Neki od vas me već znaju sa HS turnira ili su igrali sa mnom. Moj nick je: Zika1984Car#2798

Slobodno me kontaktirajte putem Battlenet-a.

Veliki pozdrav! :)

Pozdrav Trazim tim za turnir na Game con u, Dia ranked. ali trenutno HL je plat 4. TL Dia 3 ako je neko zainteresovan moze da me doda na bnetu i da popricamo cobi#2125

Pozdrav svima! Trazim tim za Team League,Games.con ili za turnir!! Imam 1116 lvl Master Hl/Dia TL,main assasin ali ako treba mogu biti support! Ako negde ima mesta slobodno pisi. Hocu ici jos gore tako da normalan igrace trazim! Blizzard Ip:Zohan#2998

Pozz

Pravim tim za Games.con. Ko god da zeli da se prikljuci neka me doda na battle.net-u spaceballs#2563 

Tim je za opustene igrace koji zele da se zabave i odigraju opusten turnir u timskom duhu.Zamolio bih sve samoproglasene ``profesionalce`` opsednute Rankom, osobe sa kratkim fitiljem i ``majstore za draft`` da me zaobidju. Zelim da napravim tim gde ce svako opusteno da igra sa herojem sa kojim zeli bez preterane frustracije, tenzije i komplikovanja.

Bez voice chata tokom igre, ping i chat su sasvim dovoljni.