Jump to content

Pronađite saigrače za HotS turnire


RUR.SyS

Recommended Posts

Kao što tema kaže, ovde možete pronaći saigrače za vaš tim za predstojeće turnire na Reboot Infogamer 2018 i Games.con 2018.

Ovde je objava Reboot Infogamer turnira: http://rur.rs/2018/10/09/reboot-infogamer-2017-rur-heroes-of-the-storm-turnir-prijavite-se/

Ovde je objava Games.con turnira: http://rur.rs/2018/09/28/rur-heroes-of-the-storm-turnir-na-games-con-2018/

Napravie post, recite ko ste, koji vam je skill level i šta igrate obično, i to je to :)

Neko mora da krene, kada jednom neki napravi prvi post, posle samo ima da krene predstavljanje ostalih, znamo iz iskusutva :)


Srećno u potrazi za saigračima!

Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima! :)

Hvala klan RUR za ovaj post! (imam osecaj da sam ja na neki način bio inspiracija za ovo? :D )
Tražim ekipu kojoj bi se pridružio za takmičenje na Games con u HOTS-u.
Igram HOTS preko dve godine, level 1093, najviši tier mi je diamond 2(trenutni plat 4), najviše mi leže assassin i warrior heroji mada igram sve heroje.

Neki od vas me već znaju sa HS turnira ili su igrali sa mnom. Moj nick je: Zika1984Car#2798

Slobodno me kontaktirajte putem Battlenet-a.

Veliki pozdrav! :)

Link to comment
Share on other sites

Eto još malo pa vas već ima za ekipu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...