Jump to content

Pronađite saigrače za OW turnire


RUR.SyS

Recommended Posts

Hvala @AnarchyOW na ažurnosti ali sada je ova tema i zvanično potrebna.

Games.con Overwatch turnir ima nagradni fond od 2000EUR, prijave su otvorene do 15. novembra a ukoliko kvalifikacije budu potrebne, biće održane 17. novembra i 8 najboljih timova će produžiti na Games.con LAN. Turnir je u petak 30. novembra tokom prvog dana Games.con festivala.

Reboot Overwatch turnir će imati nagradni fond od oko 3500EUR, prijave su otvorene do 03. novembra u 10:00 ujutro, kada će se online kvalifikacije održati zbog seed-a i određivanja dva tima koji će dobiti besplatan smeštaj, a možda i plaćen put u Zagreb. Sam turnir se održava u četvrtak 22. novembra na Zagrebačkom Velesajmu.

Srećno svima u potrazi za timom!

Edited by RUR.SyS
Link to comment
Share on other sites

  • shpanac pinned this topic
  • 3 weeks later...

Pozdravljam sve Owervatch igrace i molim da mi pomognu u potrazi za timom sa obzirom da niko od mojih poznanika ne igra. Support main high master, trenutno Diamond... Igram iskljucivo supportove uglavnom Ana/Moira nisam bas za Dps-a ali znam solidno da igram Dvu. Nemam nikakvih problema sa saradjivanjem i nadam se da cu uspeti uz vasu pomoc da ucestvujem u ovogodisnjem turniru i naravno da pobedimo.

Battle tag- Deku#21600

Gmail- Overwatchslayer011@gmail.com -(Email je napravljen samo za ovo...)

Link to comment
Share on other sites

Zovem sve dostupne dps igrace da mi se jave ukoliko nemaju svoj tim da se pridruze nama jer nam bas ironicno fali neko ko solidno igra dps-a. Ukoliko ima tih ljudi dodaj te me ma b.net pa ce mo da se sve sa timom dogovorima sta i kako.

Deku#21600

 

Edited by Raven011
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, traže se igrači za Overwatch turnir koji se održava na Gamescon-u.

Igrao sam sa dosta balkanskih timova i imam iskustvo sa svih regionalnih turnira od izlaska Overwatcha. Sve role dolaze u obzir trenutno.

Potreban rejting(SR) za prijavu u tim: 3500+ (sto znaci da ste vecinu vremena u master ili vecem rejtingu)

Dosadašnje iskustvo: (sa značajnijih regionalnih turnira)

RUR/Adria Overwatch liga - 2. mesto (kapiten)

Gamescon 2016 - 2. mesto

Gamescon 2017 - 2. mesto

Kontakt:

Battle.net: "Copeftw#1572" (bez navodnika)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...