Jump to content

Ustupa Vip kucni internet paket preko godinu dana i dajem ruter i 5000din uz to u paketu


qwert00

Recommended Posts

PRodajem tj nudim da neko preuzme moj paket VIP kucni net 3. Paket potpisan u januaru ove godine. PRvih 12 meseci se placa 999din a drugih 12 meseci 1699din
Dakle do sad je proslo prvih 9 meseci. Naredna tri meseca su po 999din a onda narednih 12 po 1699din. To su mesecni racuni
100gb ide po brzini od 40/6 a posle potrosenih 100gb smanjuje protok i internet je i dalje neogranicen (pogledajte sami o uslovima na googlu)
Prodaj jer se sad ne koristi

Uz ovo ide i gratis ZTE MF283 + , modem/router, sa datumom kupovine januar ove godine
Ko hoce da preuzme ovaj paket spreman sam da vam dam platim 5000din. . dakle dam vam 5000din i ovaj ruter, a vi preuzmete paket na sebe, ostalih 15 meseci
Ovo je kako vidim znatno povoljnije od ponude koju mozete da uzmete u VIP-u sada

Cena: ja vama dam 5000din da preuzmete ugovor i ruter gratis : )

e da. mozda opcija i da ugovor ostane na meni a da vi po dogovoru placate iznos meni koji se dogovorimo-ako vam treba za kraci period ili ne biste da bude prebaceno ili sta god? iako najbolje da se prebaci i da sve zavrsimo
dakle moze i rentiranje

ko je zaintresovan bez zezanja nekog (zezanje moze i ovde :D) nek salje PM jer cu tako brze videti poruku. posto male oglase ne gledam cesto :)

ps. mislim da je krajnje korektna ponuda kome treba kraci ugovor plus jeftinije da ga ispadne :D

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...