Jump to content

Gamescon 2018.


AnarchyOW

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Trazim ili saigrace za moju ekipu ili da popunim neciju drugu ekipu. 3.2K flex igrac,preferiram ili main tank ili main heal poziciju, ali mogu da se adaptiram na bilo sta.

 

Imam vise account-ova ali dodajte me na ovaj opsajd#2494

Edited by Opsajd
Link to comment
Share on other sites

Ćao drugari, takođe tražim tim, ili neko da nam se pridruži (igram sa opsajdom gore) ili da popunimo nečiji. Main sam DPS, diamond, 3.2k career high. Uglavnom igram Reapera, DF i McCree. Gledamo što pre da uklopimo tim i krenemo sa treninzima ili u kompu ili protiv drugih timova u custom-u. 

Smatram da smo jako zanimljivi kao saigrači, smejemo se, ozbiljni kad treba, i uvek se zabavljamo. Volimo da isprobavamo nove strategije, da se unesemo u gejmove, a ponekad i da se opustimo pa isprobavamo drugačije role, čisto da razbijemo monotoniju (a pomoaže nam i da razumemo pozicije drugih rola i time da poboljšamo game sense). Verujem da je potrebno da smo svi u mogućnosti da komuniciramo u timu kako bi dostigli naš potencijal.

Ako je neko zainteresovan, slobodno me DM ili dodajte u game-u - CarDusan#21554

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Ja generalno nisam bio zainteresovan za bilo kakvu OW scenu (domacu) niti turnire, niti znam kakvo je 'stanje' igre kod nas, mada bih rekao da je prilicno onako... na margini. Za Gamescon sam zainteresovan mada bih morao da vidim kako bi se celo organizovanje odvijalo, imam jednog drugara koji je support main(3000sr), ja sam takodje support/flex(4010sr). 

U sustini, ako nista i ne bude, mozemo se dodati.

Tann1e#2231 je moj main account na kom ozbiljno igram.

Imam i drugi account za drugare i quick play/arcade i ostale modove (u sustini smo predaleko u sr-u, a ja i dalje zelim sa njima da igram)

Tanchester#21651

Mozete me dodati, ja sam prilicno aktivan igrac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedno bitno pitanje, da li postoji poseban razlog zašto se OW turnir na gamesconu organizuje isključivo petkom? Dosta nas je zaposleno, pa su malo otežavajuće okolnosti kada treba da se prijavimo za turnir. Možda sledeće godine da se to uzme u obzir i zakaže termin turnira neradnim danima?

Edited by Ma1kavian
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 11/16/2018 at 12:34 PM, Ma1kavian said:

Jedno bitno pitanje, da li postoji poseban razlog zašto se OW turnir na gamesconu organizuje isključivo petkom? Dosta nas je zaposleno, pa su malo otežavajuće okolnosti kada treba da se prijavimo za turnir. Možda sledeće godine da se to uzme u obzir i zakaže termin turnira neradnim danima?

Realno dobro pitanje :) 

Možda da se poveća broj kompova pa sledeće godine da bude subota ili nedelja.

21 minutes ago, Zentura said:

Sta se desilo na kraju? 

Jesu moji favoriti pobedili? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...