Jump to content

Ultrasone Performance 820 + Sirius Wireless Bundle


zyllion

Recommended Posts

Full pack. Imam dva para pa jedan prodajem.  
Postoji opcija da prodam same slusalice za 80e ili u kombinaciji sa Ultrasone SIRIUS za 155e. Inace Sirius modul vam omogucava da bilo koje slusalice iz Performance serije koristite i kao wireless (preko bluetooth-a). Sam modul je oko ~100+ e. Podrzava aptX i dosta je glasniji (bolji amp) u poredjenju sa in built modulima kao npr qc35 i hd4.50btnc (te sam imao/imam pa mogu da poredim). Slusalice su sa modulom zvucno u rangu sa qc35 sa prirodnijim zvukom overall , 
S-Logic+ postavka driver-a nije samo marketing  Aktivni noise canceling nemaju ali odlicno izoluju a i udobne su jer imaju meku postavu sa unutrasnje strane earpads-a a i memory foam su. Nisu demo model, izlozbeni i slicne gluposti ja sam jedini vlasnik kupljene su u mediamarkt-u nemackoj. Dezinfikovane, u nepusackom okruzenju i bez kucnih ljubimaca tako da dolaze bez tih primesa  
Slusalice dolaze u originalnoj kutiji, vrecici za nosenje, kabl sa in line mic i papirologijom 
Ako uzmete i SIRIUS dobijate modul i usb kabl za punjenje istog. 
Ne treba im pojacalo kad su u wired modu ali kao i sa svakim modelom pozeljno je imati dobar dac/amp. Rade i na tel odlicno. 
***Fun fact : ako zelite da im uzmete neki duzi kabl odgovaraju im kablovi od Sennheiser HD5xx serije, istilocking mehanizam. 
Za info PM ili mail:  zyllion@gmail. com

 

1540052379555.jpg

 

20181115_213654.jpg

20181115_202807.jpg

20181115_202530.jpg

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...