Jump to content

z270h/i5 7600k/250gb ssd/8gd ddr4/GF1050TI 4gb/x62/H700i


Sewerus

Recommended Posts

ASUS ROG STRIX Z270H GAMING

Intel® Core™ i5-7600K Processor 6M Cache, up to 4.20 GHz

Crucial MX500 250GB SATA SSD SATA 6.0Gb/s • 560 MB/s Read, 510 MB/s Write

HyperX® FURY 8GB DDR4 2400MHz


ASUS Expedition GeForce® GTX 1050 Ti eSports gaming graphics card 4GB GDDR5

NZXT Kraken X62 CAM-powered 280mm AIO Cooler with RGB

NZXT H700i Smart Case Mid-Tower with Lighting and Fan Control

Thermaltake Litepower 500W

Monitor Samsung SyncMaster 2243 BW 22"

Windows 10 Pro N original licenca

Razer BlackWidow X Chroma Mechanical Keyboard

Razer Deathadder Elite

HyperX Cloud II Gaming Headset
---------------------------------------------------------------------------------------

Konfiguracija je koriscena za CSGO, mazena pazena i bukvalno je kao nova. 

Sto se tice garancija, sve poseduje izmedju 1.5god-3god garancije, sa racunima, kutijama - Osim napajanja i vodenog hladjenja, koja su takodje nova ali su papiri izgubljeni. 
 

Cena: 1250e

Kontakt: 069-59-09-069  Filip


(Podloga ne ide u cenu, talija je)

20180830_165224.jpg

20180830_165232.jpg

20180830_165237.jpg

20180830_165243.jpg

20180830_165312.jpg

 

Sve to lepse izgleda uzivo, ne znam da slikam. Dostava za Beograd je moguca licna i naravno za dzabaka.

Edited by Sewerus
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Sewerus said:

Imas telefon u oglasu, pozovi pitaj ako te zanima. Ako ti je i kredit za telefon preskup uplaticu ti ja 100din.

 

850e Cena bez Tastature, Misa i Slusalica.

ne treba mi konfa (pogotovo tako lose sklopljena), samo s vremena na vreme postavljamo stvari na pravo mesto jer je ovo rur a ne random oglasi...  eto korigovao si sa 1250 na 850, jos malo koriguj pa ces biti blizu 

poy

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, G!!! said:

ne treba mi konfa (pogotovo tako lose sklopljena), samo s vremena na vreme postavljamo stvari na pravo mesto jer je ovo rur a ne random oglasi...  eto korigovao si sa 1250 na 850, jos malo koriguj pa ces biti blizu 

poy

Imas broj, poy

 

Pritom ako volis da postavljas stvari na svoje mesto procitaj prvo malo pravila:

Zabranjeno je:

- Miniranje oglasa oglašivača od strane drugog lica sa nuđenjem nerealno niske otkupne cene ili komentarima kako je nešto previše skupo ili jeftino ili na drugi način urušavanje oglasa i/ili imidža oglašivača BEZ dokaza.

Svaki od navedenih prekršaja biće sankcionisan u skladu sa pravilnikom foruma.

 

Dozvoljeno je:

- Drugi korisnik foruma SME da skrene pažnju na to da se neki predmet nudi po nerealno visokoj ceni samo ukoliko uz takav post može da pruži i dokaz za tu tvrdnju (link do cene uređaja na sajtu neke prodavnice, fotografija cene iz maloprodaje, link do drugog oglasa sa tom robom).

 

Hvala.

 

 

Edited by Sewerus
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tortky said:

Dragi korisniče "Sewerus", cena koju ste naveli za Vašu pažljivo sklopljenu konfiguraciju; na kojoj prevashodno igrate CS:GO, JE PREDRKANO VELIKA JER NEĆE NIKO ISKEŠIRA €1,250 ZA JEBENI 1050ti, 8 GIGA RAMA I I5 SEDME GENERACIJE.

 

Najbljubazniji srdačan pozdrav.

Sa šlagom.

Hvala.

 

Dragi napaceni korisnice Tortky, cena konfiguracije je 850e i sadrzi vise od Procesora, GPU-a, i RAM-a. Molim vas procitajte pravila i nadam se da ce ovde biti sankcionisanja.

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Tortky cenim ja tvoj pokusaj da budes najdobar lik na forum, ali molim te budi dovoljno pismen procitaj sta pise u pravilima, ako te mrzi da linkujes ka jeftinijem i da ukazujes sta je skupo a sta ne - nemoj ni postovati jer to onda samo lici na tvoj klasican "sarkazam" ako se uopste moze tako nazvati. Pravila su tu, ja ne vidim da sam prekrsio neko, dok za tebe vidim da ih krsis iz posta u post. A kao sto svi mi u dragoj nam drzavi Srbiji znamo - Pravila su tu da bi se postovala. 

Isto tako si me flejmovao pre par meseci za prodaju 1060 grafe, pa sam je prodao posle par dana za pare koje sam trazio. Molim te zaobidji me da svojim flejmom jer za cyber ratove stvarno ne mogu da izdvojim dovoljno vremena.

 

A o prodaji nemoj ti da me ucis posto se prodajom bavim vec 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ja nisam mogao da verujem da sam uzeo 8th gen i5 non k i z370m za 175e stari 4 meseca sa svim papirima i domacom garancijom... intel se sa novim cpu popisao i po amd-u i po svojim prethodnim cpu realno koji ce ti klinac otkljucan multi kad su danas uglavnom grafe bottleneck a nekad sam i ja kupovao K i7, i5 i ostale zajebancije kao i svi OCeri sa viskom vremena i kesha za fancy hladjenja [angel3]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...