Jump to content

Premier League 2018/19


Lex

Recommended Posts

jel kriv Murinjo i dalje Unitedu, koja je priča?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2020 at 5:22 PM, Highl1 said:

jel kriv Murinjo i dalje Unitedu, koja je priča?

Haha gde si bio u junu kad su usli u top 4? 🙂

Generalno Murinjo je kriv za pacovski fudbal koji je igrao 2 sezone i to se nikad nece promeniti. Isto je kriv sto je nalozio koga je trebalo da nalozi da su fred, lindelof i mktominej kul igraci a u stvari su igraci koji bi trebalo da greju klupu i rotiraju po potrebi. Wes braun i dzon oshej su izmislili fudbal za ove jebene pacove u odbrani a fridzmajer je mozda i najlosiji transfer u istoriji PL i junajteda. Da ne pominjem da je anderson jebeni bog za freda i tomineja. Vrtimo istu pricu na vise nacina. Jesu raspad igraci, ali murinjo je raspala pacovcina koja je unazadila junajted 3 koraka. LVG je trebao da ostane jos tu sezonu kad je murinjo dosao, ali jbg ljudi koji su placeni milione nisu imali osecaj za filing! 

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

top 4 vam je poklonio Lester sa lošim partijama, i nemogućnost ostalih da vežu par utakmica i pobede. Da ne govorimo o onom enormnom broju penala, više sreće nego pameti. 
Pacovski fudbal - ispišao vam se u oči sa 6:1. I svako ko pljuje Murinja, trk na Amazon pa pogledajte doktora u All or Nothing dokumentarcu, cela priča koja se danas preslikava na saradnju Sona i Kanea i kako ekipa deluje ozbiljnije, čvršće, da može da se vrati iz zaostatka. I da napravi svoje prljave igrače poput Lamele koji je izmajmunisao Marsijala samo tako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ce United opet biti ispred jevreja, murinjo jeste bio uzasan ali je bar uzeo liga evropu, van gal je bio jos gori, mojes nije ni za komentarisanje, Solskjer ima verovatno i najlosiju ekipu od svih pomenutih i nejasno mi je ko je zaduzen za transfere ali mogu samo reci da je retard,pogodili su samo fernandeza i nadam se da Cavani nece proci kao Falkao, odbrana je tragicna, od Ria i Vidica spasti na ova drva, kao da je proslo 50 godina...i da, Marsijal ispao preglup i otud ovih 1-6, Aston Vila popravila taj dan [:D]

Link to comment
Share on other sites

pogodili su i Wan Bissaku, Donny i Cavani sigurno nisu loši igrači, ali Ole ne može da vodi ekipu, jer jednostavno ne zna

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Highl1 said:

pogodili su i Wan Bissaku, Donny i Cavani sigurno nisu loši igrači, ali Ole ne može da vodi ekipu, jer jednostavno ne zna

qft

Meni je i dalje jednostavno nerealno to što je dao kapitensku traku onom drvetu. Sve i da istolerišem to što je drvo platio gomilu para (koliko beše, 80 mil?) i što kiksa jer je drvo, jednostavno po kom kriterijumu je on za kapitena? Kapiten može biti neko ko je LIDER ili neko je 100 godina u klubu, ili najčešće oboje.

Postoje igrači koji odmah po dolasku u klub dobiju traku, ali to se odmah vidi zašto - zato što su se nametnuli kao lideri. Pada mi na pamet primer van dajka: na prvoj utakmici vidiš odmah da dečko vodi tim, siguran sa loptom, ima taj neki stav kao da igra već 20 godina u Liverpulu. I ovo pišem ja, iako ne gotivim nešto liverpul a posebno ne drkanje na van dajka.

 

p.s. naravno da kapiram je drvo kapiten samo zato što je usrani englez.

 

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2020 at 12:41 AM, Highl1 said:

top 4 vam je poklonio Lester sa lošim partijama, i nemogućnost ostalih da vežu par utakmica i pobede. Da ne govorimo o onom enormnom broju penala, više sreće nego pameti. 
Pacovski fudbal - ispišao vam se u oči sa 6:1. I svako ko pljuje Murinja, trk na Amazon pa pogledajte doktora u All or Nothing dokumentarcu, cela priča koja se danas preslikava na saradnju Sona i Kanea i kako ekipa deluje ozbiljnije, čvršće, da može da se vrati iz zaostatka. I da napravi svoje prljave igrače poput Lamele koji je izmajmunisao Marsijala samo tako

Jbg svaki igrac padne na majmunisanje pre ili kasnije. Zidan je pao kad je odvalio Materacija, a isto tako su padali i Runi pa i Ronaldo... Koga boli kurac za to. Fudbal nije isti kao ranije, zapravo je tesko smece...

Sto se tice poklonjenog 4 mesta to moze da ide u oba pravca. Manchester im je poklonio priliku losim partijama u prvom delu sezone koju nisu iskoristili zbog teskog rasporeda a i poduvali su u direktnom okrsaju. Jednostavno svi su bedni trenutno osim naftasa i najmanje bedni ce uzeti top 4 ove sezone kao i poslednjih 10 do sada. 

Isto vazi i za United. 2013 kad su uzeli poslednju titulu, nisu je uzeli jer su igrali najbolji i najlepsi fudbal... Jednostavno su bili najmanje bedni i SAF je to znao da iskoristi.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 hours ago, alfa said:

Odlican ovaj All or nothing dokumentarac. Svidja mi se kako je Murinjo postavio igru na 3:0 i tako izborio neresen ishod. Sjajna motivacija napadaca!

misliš što je Lanzini dao gol kao jednom u nikada? Sigurno je tu Murinjo kriv što nije bio u rašljama gola da odbrani sam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

biće da je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobro Pero, sto se odmah ljutis 😄

 

Mislim da malo previse dizes Murinja, a previse spustas Olea i to bez nekog preteranog razloga. Obojica moraju jos dosta toga da urade da bi se dokazali, Ole zato sto je nov u prici, Murinjo zato sto je fejlovao jako dugo posle velikih uspeha. Na


Isto tako, obe ekipe se preterano dizu u nebesa, bar za sada. Nisam video ne znam koji fudbal od obe ekipe. Utd se dize zbog dobrih rezultata posle restarta, Tham zbog dve tekme, od kojih je jedna bila Soton koji nisu hteli da spustaju zadnju liniju i primali su iste golove, iako prvo poluvreme Tham nije mogao bukvalno da sponi dva pasa. Utd tekma je po mom misljenju anomalija, protiv Evertona su pokazali dosta slabosti, dok Njuku i WHam nisu dobili dobijene tekme. Malo im teze ide bez kontre, jer realno nemaju nekog Eriksena. Da li mislim da je Murinjo djubre? Svakako on to jeste, realno smrda od coveka, ali ima trenerskog znanja i iskustva i to je za respect. Izgubio je kompas vec duze vreme i ovo mu je verovatno poslednja ozbiljnija prilika u karijeri, bar u engleskoj. Ne znam gde bih mogao posle u PL ako fejluje sa Tham. Ja bih voleo da fejluje, jer ne volim ni njega ni Tham 😄 ali daleko su oni od neke ludacko dobre igre i NAJBOLJI NAPADACKI TRIO IKADA KBS sto se vec pumpa.


Sto se Olea tice, dosta navijaci i punditi po forumima/tw govore kako nema podrsku odbora da dovede igrace koje zeli. Da li mislim da je Ole dobar trener? Ne bas, ali isto tako mislim da se izlevelovao jer ipak ima neke rezultate i jos ako je tacno ovo da ga jebu za igrace moram da budem malo rezervisaniji za njega.

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Krs ekipe i jedna i druga. Na momente zasvetle, pa pobede nekog nesrecnika i onda su oni "najbolja ekipa u evropi OMG!", a ustvari je cinjenica da je totenhem samo osrednja ekipa, (kao sto je i everton, bez obzira sto su u vrhu tabele sada, zavrsice van top 6), a Junajted sada ne moze da prismrdi Junajtedu iz ere Fergija. Bukvalno, Fergijev bi cepao Oleov 10 od 10 tekmi, lagano bez da se oznoje. Da, pobedili su sinoc, ali jedna tekma ne cini prolece.

I ja volim Arsenal, navijam za njih, i svidja mi se sta Arteta radi, i vidi se da ce biti tu potencijala u buducnosti, samo ako ga puste da napravi ono sto je planirao. Ali da ih sada zbog par pobeda na kraju sezone nad Liverpulom, Sitijem, itd velicam i poredim sa Arsenalom u kojem su bili Anri, Bergkamp, ili cak i kasnije Van Persie, je suludo. Dalek je put do tamo, a i taj Arsenal (kao i Fergijev Junajted) to nisu postalo preko noci posle 2-3 pobede, vec se to gradilo godinama konstantno dobrom igrom. 

Sva tri kluba su u dosta losijoj situaciji nego sto su bili (tj Totenhem i nije, oni su oduvek bili sranje, hehe), ali Junajted ce da se uzdigne ponovo, jer imaju ime, i koliko god da imaju lose rezultate, uvek ce oni biti Junajted, imace para, i moci ce da privuku najbolja imena svetskog fudbala. I naravno stoji da je svakom talentovanom klincu iz Engleske cast da igra u takvom klubu(kao i u bilo kojem drugom iz top 4), tako da ce uvek imati i dobre mlade igrace, koji ce da kidaju na terenu. Samo im treba dobar trener, a Ole to nije. 

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se da je Everton osrednja ekipa i da ce biti van top 6, odlican tim su sastavili a jos bitnije, na klupi je Anceloti, ako nemaju nekih prevelikih problema sa povredama, vidim ih definitivno u top 6 a mozda i top 4, vise sanse dajem njima nego Spursima i Murinju.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mohr said:

Ne slazem se da je Everton osrednja ekipa

Pa upravo i jesu osrednja ekipa, ne moze se suditi o njima na osnovu pocetka ove sezone. Gde su bili prethodnih 20 godina? Ne moze da se kaze da su u rangu sa top 6, bez obzira sto im na trenutke zabibere corbu, i zauzmu poziciju iznad neke od njih na tabeli. 

I lester je osvojio titulu one godine, i evo par sezona jeste u vrhu tabele, ali i dalje je to osrednja ekipa, sve dok ne postanu potpuno stabilni, ne budu mogli da privuku top top igrace, i naprave nesto bitnije u Evropi. 

Slazem se da Everton ima odlican tim trenutno, i Ancelotija koji je genije, ali ne mozemo da donosimo sud o nekoj ekipi samo na osnovu 4-5 utakmica. Po tome, mozemo da kazemo da je glavni favorit za top 4 Aston Villa, koja je u prve 4 utakmice dobila i Lester i Liverpul, i pritom igra prilicno dobro, nije ih samo ukenjalo.

Odlican tekst o tome je napisan na Athleticu pre par nedelja, ko ima subscription moze da procita(mogu da posaljem 30 days free trial, ako neko hoce nek mi pusti mail samo): 
https://theathletic.com/2082371/2020/09/22/premier-league-table-first-two-games/?article_source=search&search_query=shut up
 

There now follows a public service announcement on behalf of The Athletic.

Calm the fuck down. Chill the fuck out. Shut the fuck up.

Thank you for your attention. Now please wash your hands.

Two games in and we’re already losing our shit. And then, when we find it again, we’re throwing it against a wall and watching it explode. It’s not just you, it’s all of us. We’re going down. We’re staying up. We’re doomed. We’re hopeless, we’re brilliant, we’re screwed. Our new signing? Messi, reborn. Until he misses an open goal and we should cut our losses and recycle him for scrap.

Two games, though! Two games, four halves, 180 minutes. Not long enough to do anything very much, aside from calcify a definitive opinion about the worth of our manager, who should be rocketed into the blazing sun for sticking with that formation… as if we should be playing 4-4-fucking-2 against a possession-based team, the useless bastard. He’s a genius, he’s a fraud, he’s a maestro, he’s a clown and we’re just walking opinions searching for a subject.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 10/21/2020 at 6:50 AM, alfa said:

Dobro Pero, sto se odmah ljutis 😄

 

Mislim da malo previse dizes Murinja, a previse spustas Olea i to bez nekog preteranog razloga. Obojica moraju jos dosta toga da urade da bi se dokazali, Ole zato sto je nov u prici, Murinjo zato sto je fejlovao jako dugo posle velikih uspeha. Na


Isto tako, obe ekipe se preterano dizu u nebesa, bar za sada. Nisam video ne znam koji fudbal od obe ekipe. Utd se dize zbog dobrih rezultata posle restarta, Tham zbog dve tekme, od kojih je jedna bila Soton koji nisu hteli da spustaju zadnju liniju i primali su iste golove, iako prvo poluvreme Tham nije mogao bukvalno da sponi dva pasa. Utd tekma je po mom misljenju anomalija, protiv Evertona su pokazali dosta slabosti, dok Njuku i WHam nisu dobili dobijene tekme. Malo im teze ide bez kontre, jer realno nemaju nekog Eriksena. Da li mislim da je Murinjo djubre? Svakako on to jeste, realno smrda od coveka, ali ima trenerskog znanja i iskustva i to je za respect. Izgubio je kompas vec duze vreme i ovo mu je verovatno poslednja ozbiljnija prilika u karijeri, bar u engleskoj. Ne znam gde bih mogao posle u PL ako fejluje sa Tham. Ja bih voleo da fejluje, jer ne volim ni njega ni Tham 😄 ali daleko su oni od neke ludacko dobre igre i NAJBOLJI NAPADACKI TRIO IKADA KBS sto se vec pumpa.


Sto se Olea tice, dosta navijaci i punditi po forumima/tw govore kako nema podrsku odbora da dovede igrace koje zeli. Da li mislim da je Ole dobar trener? Ne bas, ali isto tako mislim da se izlevelovao jer ipak ima neke rezultate i jos ako je tacno ovo da ga jebu za igrace moram da budem malo rezervisaniji za njega.

sa čim je to failovao Murinjo posle uspeha? Porto, Čelzi, Inter, Real, redom pokidao, drugi mandat isto u Čelziju, titula, i onda u Man Utd im opet doneo trofeje (Liga kup i Evropa liga) i bio drugi. I onda Totenhem, gde je uzeo ekipu u najgorem mogućem trenutku (Poketino izgubio svlačionicu, situacija sa Eriksenom i Vertongenom, užasne povrede). Ja stvarno ne vidim tu gde je neki fail, treba da vidimo ovu sezonu jer je krenuo da troši, u onoj prvoj sezoni kad ih je uzeo sa 14 mesta je imao već deo tima koji ide i kupovao je na silu. Sa druge strane, Ole još uvek ništa nije uradio, srećno je došao do četvrtog mesta (više sreće nego pameti da Lester izgubi onakvu prednost), i i dalje United igra poprilično loše, a nije da nisu uložili pare. Plus, lik realno nije da je postavio neki svoj sistem, ekipa igra užasno čak i kad dobija (onaj meč sa Brajtonom gde su ovi pet puta pogodili okvir i izgubili na kraju), i tu i tamo pomalo bljesnu što ga održava na klupi. Ja nikako ne vidim United ove sezone na tabeli ispred Totenhema, a uopšte porediti čoveka koji gde god je vodio klub, je napravio uspehe, i trenera amatera koji dolazi iz Moldea je priča za mohra i Fatu na forumu :tf: 
Totenhem za sada igra mnogo lepše za oko, Son i Kane sarađuju top, odbranu nije utegao nimalo, ali polako, on tamo je jedva godinu dana. Ole nikad neće imati podršku da dovede koga hoće, jer je on postavljen da bude trener marioneta, i da igra kako mu drugi kažu. Zato je Murinjo i oteran. A cela ovde priča se vodi nakon preglupih postova da je Murinjo upropastio United. Naprotiv, on je poslednja dobra priča, jer je iako u sukobu sa upravom oko dovodjenja igrača, uspeo da napravi rezultate, i osvoji trofeje. A to mislim da neće uspeti ni Ole, ni ko god dodje posle njega (na pola ove sezone :tf: )

Da li je neko selja, to mi je tek vrh priča. Murinjo je selja, ali Venger, Pep, Ferguson nisu :tf: Lepo je rekao pre neki dan, nema me u knjizi kod Vengera jer je od 18 mečeva dobio jedva dva, i uvek se nešto bunio ko najgora baba. Ali ajd se tripujemo da je Wenger gospodin

I slažem se sa mohr-om ovde, Everton može da iznenadi ove sezone, konačno su skockali ekipu, ali videćemo ih već za vikend bez Hamesa kako se snalaze

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne kažem ja da mi je totalni car, ono gotivim ga, ali zna da ispadne smrda ogroman. Samo nisam u fazonu da ono kao, e samo je on smrda, a drugi su kul, naročito u PL gde postoji istorija ogavnih likova. Ferguson je 10x odvratniji od Murinja sa ponašanjem, ali ga ljudi iz nekog razloga smatraju za sveca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mozda zato sto je najbolji trener u istoriji fudbala i zato sto stoji iza onoga sto kaze i sto ima muda da kopackom gadja nekog i sto nije bilo prepreka da se odrekne najboljeg igraca makar on bio i Ronaldo/Mesi ako nesto zaseru a ne kao Murinjo koji je milion puta pogazio zadatu rec,nemoj porediti Boga i nabedjenog,hvala

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Highl1 said:

ne kažem ja da mi je totalni car, ono gotivim ga, ali zna da ispadne smrda ogroman. Samo nisam u fazonu da ono kao, e samo je on smrda, a drugi su kul, naročito u PL gde postoji istorija ogavnih likova. Ferguson je 10x odvratniji od Murinja sa ponašanjem, ali ga ljudi iz nekog razloga smatraju za sveca

Kontam, upravo to.
Murinja mazu govnima, a doveli Olololea.

 

Svaka cast Evertonu, ali meni je hit Vila i kako igraju ove godine. Navijao sam da ispadne Watford prosle godine, a ne oni.
Kontam da ce Chelsea da igra sve bolje, jeste da imaju Lamparda koji se slepa na igracku karijeru, ali su sklepali odlicnu ekipu.

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2020 at 2:31 AM, Highl1 said:

sa čim je to failovao Murinjo posle uspeha? Porto, Čelzi, Inter, Real, redom pokidao, drugi mandat isto u Čelziju, titula, i onda u Man Utd im opet doneo trofeje (Liga kup i Evropa liga) i bio drugi. I onda Totenhem, gde je uzeo ekipu u najgorem mogućem trenutku (Poketino izgubio svlačionicu, situacija sa Eriksenom i Vertongenom, užasne povrede). Ja stvarno ne vidim tu gde je neki fail, treba da vidimo ovu sezonu jer je krenuo da troši, u onoj prvoj sezoni kad ih je uzeo sa 14 mesta je imao već deo tima koji ide i kupovao je na silu. Sa druge strane, Ole još uvek ništa nije uradio, srećno je došao do četvrtog mesta (više sreće nego pameti da Lester izgubi onakvu prednost), i i dalje United igra poprilično loše, a nije da nisu uložili pare. Plus, lik realno nije da je postavio neki svoj sistem, ekipa igra užasno čak i kad dobija (onaj meč sa Brajtonom gde su ovi pet puta pogodili okvir i izgubili na kraju), i tu i tamo pomalo bljesnu što ga održava na klupi. Ja nikako ne vidim United ove sezone na tabeli ispred Totenhema, a uopšte porediti čoveka koji gde god je vodio klub, je napravio uspehe, i trenera amatera koji dolazi iz Moldea je priča za mohra i Fatu na forumu :tf: 
Totenhem za sada igra mnogo lepše za oko, Son i Kane sarađuju top, odbranu nije utegao nimalo, ali polako, on tamo je jedva godinu dana. Ole nikad neće imati podršku da dovede koga hoće, jer je on postavljen da bude trener marioneta, i da igra kako mu drugi kažu. Zato je Murinjo i oteran. A cela ovde priča se vodi nakon preglupih postova da je Murinjo upropastio United. Naprotiv, on je poslednja dobra priča, jer je iako u sukobu sa upravom oko dovodjenja igrača, uspeo da napravi rezultate, i osvoji trofeje. A to mislim da neće uspeti ni Ole, ni ko god dodje posle njega (na pola ove sezone :tf: )

Da li je neko selja, to mi je tek vrh priča. Murinjo je selja, ali Venger, Pep, Ferguson nisu :tf: Lepo je rekao pre neki dan, nema me u knjizi kod Vengera jer je od 18 mečeva dobio jedva dva, i uvek se nešto bunio ko najgora baba. Ali ajd se tripujemo da je Wenger gospodin

I slažem se sa mohr-om ovde, Everton može da iznenadi ove sezone, konačno su skockali ekipu, ali videćemo ih već za vikend bez Hamesa kako se snalaze

Ne mislim ja da samo njegova govna smrde, ali mi je on stao na zulj jos od onda kada je namerno razjebao teren pred mec sa Barsom i naravno to sto je uvek gledao da spinuje svoj fail tako sto se osvrne na fejlove Vengera ili nekog drugog. Realno, klasican ciga koga je slava iskvarila ili je ceo zivot bio takav. Klop to nikada ne bi radio npr 😄

 

Ja sam pominjao njegovu karijeru od Utd i mislim da si tu malo selektivan. Bio je drugi da, isto tako je i bio tipa 6-7 i ne bi bio bolji od toga u sezoni kad je sutnut, sto je jako lose za Utd imho.

A o sreci u sportu ne volim puno da diskutujem, posebno u ligi. Ole je izborio to mesto, a i Lester je dao mesto Celsiju ne Utd ako vec tako gledas. Slazem se da je Ole precenjen, isto kao i Lamp. Murinjo bas nista nije jos uradio sa Thamom, niti je nesto posebno igra (imam i Sona i Kejna na FPL). Imali su dve eksplozivne tekme Son i Kejn, ali vise zaslugom protivnika (da ne govorim da su te dve tekme bila jedna drugo poluvreme i druga posle crvenog) i 15 minuta protiv WH. Hojberg je dobro pojacanje, Dohertija ne znam zasto je uzimao kada zna kakav je tip igraca. Videcemo, ima svakako znanje i igrace, ali sada definitivno nemaju ni kontinuitet ni neki stil koji je prepoznatljiv.

 

Everton sa Alanom i Dukureom i to sto ne igra Sigi kreativca nego James je druga zverka. Pikford je otisao full Hart i on im je bas rupa u ekipi. Imaju i ok klupu, mislim da mogu biti jako dobro plasirani.

Arsenal isto moze bolje da se plasira ove sezone, jer napokon se vidi neka organizacija u ekipi iako kvalitet nije vrhunski.

 

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mohr said:

Mozda zato sto je najbolji trener u istoriji fudbala i zato sto stoji iza onoga sto kaze i sto ima muda da kopackom gadja nekog i sto nije bilo prepreka da se odrekne najboljeg igraca makar on bio i Ronaldo/Mesi ako nesto zaseru a ne kao Murinjo koji je milion puta pogazio zadatu rec,nemoj porediti Boga i nabedjenog,hvala

Boga? Murinjo ima neuporedivo više uspeha nego SAF. Nebitno je za koga navijaš, SAF jeste institucija, isto kao i Venger (i obojica mi idu na kurac), ali Murinjo je jednostavno veći trener od obojice, po svim uspesima

@Vanja:
Klop je druga priča, jer fura taj svoj pozitivni fazon, ali isto tako zna da kuka na povrede, sudije i budžet kad mu to ne odgovara. I takodje zna da chokeuje, vidi zadnje dve sezone sa Dortmundom, kad su se i ulagale pare. Ja ga mnogo gotivim, navijam za Liverpul, mislim da trenutno Liverpul ima najboljeg trenera na svetu, ali nema sveca u tom poslu.
Murinjo nije uradio još ništa sa Totenhemom, ali se posle onog pada sa Poketinom vidi napredak, i opet, doći od 14 mesta kad dobiješ ekipu u onom stanju plus povrede ključnih igrača (Son i Kane ne bi završili sezonu da nije bilo korone), je ipak uspeh. On je ispao od Lajpciga da je bukvalno igrao sa drugim timom, a taj Lajpcig je posle ipak igrao 1/2 CL, kakva god bila sezona. Fail je realno ispadanje iz kupa od Noriča, ostalo je bilo ok. Što se tiče njegove dve sezone u Unitedu, ako pogledamo sve šta se dešavalo posle SAFa, jeste uspeh, Tri trofeja, jedno drugo mesto, fino pojačao ekipu i dobar deo tih igrača igra i danas (Pogba, Matić, Linedlof, Bailly za koga i dalje mislim da je ok štoper), neke koje su oterali bez potrebe (Lukaku, koji fail Olea), do promašaja (Miki, Sanchez, Lindelof i Fred koji i dalje igraju, mada mislim da ne treba), ono, nije užasno failovao. Plus mislim da bi svi te godine kad je on bio tu doveli i Sancheza i Mikija, jer su kidali u svojim timovima, a opet ne znam ko bi jebeno prodao Lukakua, nakon Murinja? 

Arsenal može da se plasira bolje, ali mislim da će biti talac ogromnog ugovora Aubi i Willianu, kao što je to slučaj sa Ozilom. Martineza su olako pustili, mislim da je možda mogao da se rotira sa Lenoom i da probaju od njega da izvuku više, a odbrana je napakovana sa gomilom igrača od kojih nijedan nije te klase da igra u top6 timova PL, tj da se ispravim, ne znam kojeg bih igrača rotirao iz ostalih top timova, pa i Evertona ili Wolvesa npr sa nekim defanzivcem Arsenala

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...