Jump to content

Premier League 2018/19


Lex

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

misliš koliko sreće treba da imaš pa da ne izgubiš kao danas? Odbrana Uniteda je i dalje katastrofalna, i tu Ole ništa neće uraditi. Ne verujem da će Čelzi dati četvrto mesto

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li De Gea pobedio tekmu ili ne 3 boda su 3 boda. Neke tekme dobijaju napadaci 1 potezom druge dobijaju golmani odlicnim odbranama i to je ono sto odlikuje dobar tim.

Ole iz 6 tekmi ima 6 pobeda, sto cisto sumnjam da bi poslo za rukom onom nabedjenom imbecilu ma kakav raspored bio. Raduje me i nacin na koji igraju i to sto napokon mogu da uzivam u napadackom fudbalu tima za koji navijam.

Kad su ovom imbecilu dali odresene ruke i 300 milki da upropasti tim za 2 sezone, voleo bih da istu priliku daju i Oleu. Znam da nema nista iza sebe i da je diskutabilan potez, ali sa obzirom na ovo malo sto je pokazao verujem da bi mogao dosta da napreduje.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
On 1/14/2019 at 11:26 AM, FATA said:

Da li De Gea pobedio tekmu ili ne 3 boda su 3 boda. Neke tekme dobijaju napadaci 1 potezom druge dobijaju golmani odlicnim odbranama i to je ono sto odlikuje dobar tim.

Ole iz 6 tekmi ima 6 pobeda, sto cisto sumnjam da bi poslo za rukom onom nabedjenom imbecilu ma kakav raspored bio. Raduje me i nacin na koji igraju i to sto napokon mogu da uzivam u napadackom fudbalu tima za koji navijam.

Kad su ovom imbecilu dali odresene ruke i 300 milki da upropasti tim za 2 sezone, voleo bih da istu priliku daju i Oleu. Znam da nema nista iza sebe i da je diskutabilan potez, ali sa obzirom na ovo malo sto je pokazao verujem da bi mogao dosta da napreduje.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 

jel i dalje kriv Murinjo? Poy

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam pre neki dan da se javim ovde nakon odgledane 3-4 poslednje utakmice i da napisem da si delimicno bio u pravu, medjutim nisam ugrabio vremena..

Rekoh delimicno jer nije sve tako crno na belo. Da je Murinjo bio kriv , jeste. Nacin na koji je kukao na pres konferencijama i kako se ponasao prema igracima je jeziv i nedopustiv, igru necu ni da komentarisem... a to je sve uticalo da se napravi toksicna atmosfera u klubu. Nesto slicno troktiju ovde na ruru :)

Isto tako 500k koje je dao Sancezu ne pomaze da se situacija resi... Mislim da je od prve tekme protiv PSG poceo da pravi velike greske na koje je u neku ruku bio i primoran. Povredili su mu se Lingard i Martial, ubacio je Matu i Sanceza i od tad je krenulo nizbrdo. Ubrzo potom su se ispovredjivali bukvalno svi, Matic, Herera, Rasford je igrao sa povredjenim zglobom, povredio se i Sancez koji kurcu ne vredi i da je zdrav, nazad se povredio Jones a i Baji je bio nesto rovit (mozda ne bi pomogli puno, ali bi bili dovoljni za rotaciju i odmor). Isto tako po povratku u tim on ih igra od prvog minuta umesto da ih polako uvede da odigraju prvo 30, ovde mislim na Matica, Lingarda i Hereru i kako su se svi ispovredjivali tako su poispadali iz forme. Jednostavno ga je zelja za proverenim timom koje je zaredjao sve te pobede skupo kostala.
 

Ako Murinjo nije bio kriv, reci mi kako je proslu sezonu uzeo EL i bio 2 u EPL?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

jer je tad koliko toliko postojao red, hemija sa igračima i sl. Ja ću i dalje reći da je problem u Pogbi, Lingardu i drugim umišljenim zvezdicama koji su poluigrači nego u Murinju. Videćeš da od onih koji ostanu, i koji budu ovog leta označeni kao "podobni" neće ništa biti sledeće sezone isto, i da celom timu odavno treba remont. A Murinjo je tu bio samo usputni igrač i statista, koji je sa veoma prosečnim timom napravio nadprosečni rezultat u tom trenutku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uzeo je evropa ligu preko andrlehta, selte i ajaxa (koji tad nije bio ni blizu onoga sto je danas)

bivsi trener, koji je u 2019. nivo sinise mihajlovica, dobar da dodje u tim u koji je u krizi, podigne ih i odigraju polusezonu iznad ocekivanja. nakon toga bolje ga najuri jer apsolutno nema ideju sta dalje i kako

dobri treneri kao recimo klop ili gvardiola unapredjuju svoje ekipe iz godine u godinu, dok murinjova svaka ekipa igra sve losije kako vreme prolazi

u eri atomskog fudbala koji igraju ajax, liverpul ili defanzive koju igra recimo juventus murinjo nema sta da trazi 

Edited by psy
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

taj Klop još uvek nije, a izgleda i da neće uzeti ništa (imao je i finale LE takodje, pa nije uzeo), a Gvardiola ima sve pare ovog sveta, što se vidi po pišanju u facu sa kupovinom Danila, Mareza ili Žezusa koji mu greju klupu, ili ove sezone sa uništavanjem Sanea. Možemo mi da prdimo sad kako oni nisu došli kao top igrači, ali su svi plaćeni ogromne pare kao da jesu. 
I taj Ajax, ako se oklizne u Holandiji, a izgubi finale CL, šta su tačno uradili? Pola tima će otići, a oni će opet igrati kvalifikacije u CL. Može da im zapadne neki Salzburg koji nije promenio ekipu i da im se potrefi da konačno udju u CL, i ćao Ajax. Ne znam ni kako uopšte Ajax može da bude u ovoj priči kad je manje više one season wonder (ti reče da su bili kurac u tom finalu LE koji su igrali :tf: )

Evo zanimljivog poredjenja https://www.skysports.com/football/news/11661/11449358/jurgen-klopp-v-jose-mourinho-transfer-spending-compared s tim tu možeš da ubrojiš da će Junajted da proda Pogbu ovog leta i da solidno izjednači ove cifre. Plus, otićiče sigurno još par igrača i doneti po 10-20m svako. Liverpul ove godine i nema koga da proda bukvalno. Kad se podvuče crta, i Klop i Murinjo će imati po drugo mesto, ali Murinjo ima dva trofeja, dok Klop ima 2 finala i to je to. Naravno, Liverpulu ostaje solidna osnova tima, koju Junajted nema, i koja zbog plasmana u CL će donositi pare. Ali gledajući trenerske rezultate, na žalost tu je Murinjo uspešniji zbog dva trofeja.

I da, navijam za Liverpul, ne podnosim junajted, da ne bude zabune. I nisam nezadovoljan Klopom, mislim da Liverpul trenutno ima najboljeg trenera na planeti (jer je Gvardiola po meni govno od čoveka, situacija sa Jajom, sad Sane, kukanje na sudijske odluke i sl), ali nešto fali čoveku, jer je gubio finala i sa Dortmundom i sad sa Liverpulom, i nema tu završnicu da pokida kad mu najviše treba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Murinjo bi izgubio od Hadersfilda, bod vredan kao 3!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...