Jump to content

NBA 2018-2023


nickwood

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ne vidim kako bi bilo koja od ekipa koje su ostale mogle da dobiju JEDNU utakmicu protiv GSW, a ne 4. Sinoc Denver sut za 3 u jednom momentu 2/18 I to obe trojke dao Jokic (citaj centar). Bekovi su uzas, uzdao sam se u Mareja, ali je prosto neverovatno koliko lik jebeno oscilira u igri. Ne znam zasto Malone nije dao sansu IT-u, ovaj Barton ih je skupo kostao svaku utakmicu i dalje jebeno mora da igra. 

EDIT: Au sad tek vidim sut za pobedu Kawhi Leonarda, zju! Podsetilo me na vremena kad sam igrao rulet pa kad ti udje u najjaci broj 😄

Edited by DJAPEH8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJAPEH8 said:

Ne vidim kako bi bilo koja od ekipa koje su ostale mogle da dobiju JEDNU utakmicu protiv GSW, a ne 4. Sinoc Denver sut za 3 u jednom momentu 2/18 I to obe trojke dao Jokic (citaj centar). Bekovi su uzas, uzdao sam se u Mareja, ali je prosto neverovatno koliko lik jebeno oscilira u igri. Ne znam zasto Malone nije dao sansu IT-u, ovaj Barton ih je skupo kostao svaku utakmicu i dalje jebeno mora da igra. 

EDIT: Au sad tek vidim sut za pobedu Kawhi Leonarda, zju! Podsetilo me na vremena kad sam igrao rulet pa kad ti udje u najjaci broj 😄

ovo za rulet si mogao na pocetak, da ne citamo ostatak posta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

Carmelo shut down his IG comments section. Alot of people letting him know Lin got a ring before him. LMFAO.

Klej je opet imao bas dobru tekmu, steta. Da se nije povredio bilo bi ovo u 7 povuci( malo mi ga i HAHA) potegni. Al su realno reptorsi prekul

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je zbog Toronta, i navijao sam za njih pre početka serije, ali su povrede usrale sve. Da je barem Klay ostao, gledao bismo sedmu, ovako jebiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...