Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
nickwood

NBA 2018/19

Recommended Posts

1 hour ago, DJAPEH8 said:

Sa Kawhi Leonardom? :)

tako se prica al nadam se da ne :),lance i mekgi potpisali za lejkerse takodje,pg ih ispalio i ostao u okc

Meni nije jasno šta se dešava, očekivao sam neki super tim sa Lebronom u lejkersima, kad ono dovode KCP-a, Lence-a i Javela LOL

38 minutes ago, Aleksandar_ said:

Meni nije jasno šta se dešava, očekivao sam neki super tim sa Lebronom u lejkersima, kad ono dovode KCP-a, Lence-a i Javela LOL

kcp vec bio tamo,ugovori lensa i dzavala su svakako smesni,imaju prostora za jos 1 super ugovor,samo da to ne bude kawhi :D

i rondo u lejkersima,zanimljivo,randle otisao u pelikane

Tek sad sa Bugijem će možda moći nešto protiv Bostona u finalu, tako da ne vidim kako se već zna pobednik?

Kao vernom navijacu Celticsa, da li je moguce gajiti simpatije prema Lakersima, pogotovo sad kad je presao I Rondo? :D Ne znam, ne deluju meni LAL uopste lose. Kako god, jebeni GSW ce bez po muke uzeti prvenstvo, bukvalno ih mrzim iz dna duse

po tvom komentaru bi se reklo da je lavin los igrac :),decko moze biti buduci all star,ono sto mi se ne svidja je da je vec imao jednu tesku povredu i ako se to slucajno ponovi,bukvalno su bacene pare

nije loš, al nije ni 80M dobar nimalo, još jedan potpuno preglup potez. Kao što smo mogli da vidimo u proteklih par nedelja, ili superstarovi dobijaju max ugovore, ili svi ostali dobijaju jednogodišnje, jer niko neće da se zaleće. A onda da izletiš ovako, je apsolutna glupost od lika koji je totalna nepoznanica em zbog povreda em zbog toga što u karijeri ima 14 poena po utakmici uz mizeran šut od nekih 40% iz igre iz prošle sezone. Plus je ogroman potrošač lopti 

nije mi jasno zasto su dali tolike pare na njega kada imaju medju bekovima - Hilda, Foksa i Bogdanovica. Ovaj ce da igra najverovatnije dvojku (jer iako se vodi kao PG ima 3 asistencije po mechu) pa ce da jede minute bogiju koji ne moze da igra trojku u NBA osim ako preko leta ne nabaci jedno 20 kila misica.

za to oko cikaga se slazem ali kakvi sve polu igraci imaju ogromne ugovore,80 m za lavina uopste nije mnogo,prosle sezone je recimo imao oko 20 ppg i to se vratio iz teske povrede.