Jump to content

NBA 2018-2023


nickwood

Recommended Posts

Атланта хокси у гостима су декласирали екипу Финикс санса 132:100, Богдан Богдановић је са 18 поена био међу расположеним играчима у свом тиму.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malo zabave sa All stara:

 

Belac iz razvojne lige osvojio zakucavanja :))

Quote

Такичење у закуцавањима је деценијама била посластица, али је последњих година у кризи. Из ње је извадио, бар ове године, члан Делавер блукоутса Меk Мекланг. Момак који је показао да и "белци умеју да скачу", потписао је тек неколико дана пред ол-стар двојни уговор са Филаделфијом. Иначе је своје име изградио у развојној "Џи" лиги.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pokidao je lik sva kucanja, ali ono prvo, bratee 

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dule_smor said:

Bas htedoh da postujem, rekoh okacio Laki sve osim brata Meklanga. I nigga pls, nije to neki tamo belac iz razvojne lige, vec najbolji beli dunker svih vremena verovatno:D

 

 

Jordan Kilganon, neko od koga kradu zakucavanja, lik je visok oko 1.85, baci pogled, a ovaj mali je bio brutalan sinoc, ono prvo kucanje je stvarno nestvarno.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sinoc/jutros, na keca bi ukinuo "All-Star" - bolje da se zove reklame na sve strane i sutiranje trojki....jebo im pas mater, pa oni ko da su napolju na terenu "Ajd da se ispisem sa pola terena, pa da idem kuci".

Ja ne znam dal moze gore od ovoga, pomislio sam da one godine kad je Stef Kari legao na zemlju i pustio Janisa da zakuca najgore nesto sto sam video, ali ne 😛 

Mozda sam ja zaboravio, ali brate mili koliko se secam ono 90tih jesu se sprdali, ali se igrao basket...jel gresim?
Kapiram ja da oni zarade brda novca od sponzora i celog tog spektakla, ali kao gledaocu mi uopste nije bilo zanimljivo.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Katsu said:

Mozda sam ja zaboravio, ali brate mili koliko se secam ono 90tih jesu se sprdali, ali se igrao basket...jel gresim?

 

 

ne gresis...ovo sad u poslednjih 10ak godina je postala smejurija prava...poslednji dobri allstar mecevi su bili tipa sa Kiddom, Kobijem, Garnetom, T-Macom, Karterom, sve posle je smece

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Katsu said:

Odgledao sinoc/jutros, na keca bi ukinuo "All-Star" - bolje da se zove reklame na sve strane i sutiranje trojki....jebo im pas mater, pa oni ko da su napolju na terenu "Ajd da se ispisem sa pola terena, pa da idem kuci".

Ja ne znam dal moze gore od ovoga, pomislio sam da one godine kad je Stef Kari legao na zemlju i pustio Janisa da zakuca najgore nesto sto sam video, ali ne 😛 

Mozda sam ja zaboravio, ali brate mili koliko se secam ono 90tih jesu se sprdali, ali se igrao basket...jel gresim?
Kapiram ja da oni zarade brda novca od sponzora i celog tog spektakla, ali kao gledaocu mi uopste nije bilo zanimljivo.

pa ne može da bude ozbiljno kad su stavili target score koji jure :)) znači nemaš vreme nego ko prvi stigne do 185 ili koliko već što automatski povlači igru bez ikakve odbrane, samo šutiraj pa šta uđe ušlo je 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne slušam podcaste sportske, ali slučajno sam naleteo i pustio juče da priča, nije loše, pa rekoh možda ima neko ko sluša!

https://podcasts.apple.com/us/podcast/the-ringer-nba-show/id1109271715?i=1000600769742

Quote

In this special audio feature, Ringer senior staff writer Jordan Ritter Conn traveled to the Balkans to answer one simple question: How are so many of the world’s greatest basketball players—including two-time MVP Nikola Jokic and potential future MVP Luka Doncic—coming from such a small region? Interviews with current and former NBA players, as well as scouts and coaches in the region, peel back the layers of the rise and sustained success of the Balkan "basketball school.”

 

Link to comment
Share on other sites

Ako je ista vredela komunisticka Juga, a nije, mozemo da izdvojimo kosarku kao fenomen koji je bio nenadjebiv 😄

Steta sto je ta prica razvodnjena :c

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...