Jump to content

SD Partizan 2018/2019


Vlada_

Recommended Posts

1 hour ago, qwert00 said:

mislis milojevic vas potcenio? :D 

ne bih rekao,zbog ulaska zvezde u ls se misli kao da je ona nesto jaka i treba da dominira ali realnost je drugacija,provlacenje kroz xyz utakmica,ja ne mogu da se setim utakmice protiv jace ekipe gde je zvezda izdominirala,izvikana ekipa,ovo je verovatno najslabiji igracki kadar partizana u poslednjih 20 godina i takav je nadigrao zvezdu u svim segmentima

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

nadigrao? ja videh rezultat 1-1, ne 5-1, verovatno nisam ispratio utakmicu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mohr said:

ne bih rekao,zbog ulaska zvezde u ls se misli kao da je ona nesto jaka i treba da dominira ali realnost je drugacija,provlacenje kroz xyz utakmica,ja ne mogu da se setim utakmice protiv jace ekipe gde je zvezda izdominirala,izvikana ekipa,ovo je verovatno najslabiji igracki kadar partizana u poslednjih 20 godina i takav je nadigrao zvezdu u svim segmentima

da se ne lazemo nije zvezda igrala sa najboljim sastavom, i po meni prva velika greska milojevica sa pripremom meca a posebno sa izborom prvih 11 igraca...da budem politicni korektan ne znam dal bi najbolji sastav dobio (sta bi bilo kad bi bilo)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Miloje je iscarevao još jednom, jer je sa nikakvom igrom iščupao bod. Grobari su još jednom ispali glupi, jer prvo ne znaju da iskoriste šansu (imali su ih mnogo nakon naših grešaka, tako je i gol pao), a drugo nisu u drugom poluvremenu pritisli kad je trebalo da daju drugi gol, nego se povukli. Ova ekipe Zvezde je preiskusna za našu ligu i svakome može na silu da ugura gol, i tako se i ovde desilo. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Highl1 said:

Ova ekipe Zvezde je preiskusna za našu ligu i svakome može na silu da ugura gol, i tako se i ovde desilo. 

malo je neukusno to reci kada je zapravo jedini 'uguran' gol nepostojeci, a srpske sudije poslednjih godina imaju problema sa gol aut / gol linijama kad je zvezda u pitanju u derbijima 

edit: a da, lako je biti preiskusan za nasu ligu kad ti drugi spic prima platu 5 puta vecu nego ceo tim bilo koje druge ekipe osim partizana

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

dobro nije bio penal u 95om minutu.

hvala Vučiću.

napredak je nezaustavljiv!

23 minutes ago, leisure said:

ladno ljudi misle da je ono stvarno bio gol Zvezde

pa ušli su u LŠ posle 27 godina, što je dovoljno neverovatno, zašto ne bi verovali i u ovaj gol.

a ovaj Hajli i ovaj Vića, što još to tumače kao veliku Zvezdinu moć, Zvezda krivi prostor jebote.

:))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

"и да је гол, а кунем вам се да није, не можеш то да свираш на дербију ако ниси 300% сигуран."

Стојке је за ово 100% у праву, али на дербијима нас крадете деценијама, навикли смо, само Стојке не може да вас отрпи, ви сте њему велика срамота, разумем га скроз.

вама Циганима гњило воће што сте покупили испод тезги ударило у главу, па ни да чујете и разумете више не можете.

Вучков пројекат финансиран од украдених пензија, фудбалски Београд на води, то сте ви и треба да вас је срамота, да знате за срамоту, као што не знате.

 

само ви такви сте у стању да се хвалите украденим пленом пред оним од кога сте украли, иза скута локалног силеџије. то је ваша слика и прилика, и није ни чудо што вас зову цигани. то је карактерна особина.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ево објашњења на недокучивом језику за наше секундарце

sp-PartizanGol1.jpg

sp-PartizanGol2.jpg

Matematičar tvrdi: Nije gol, Partizan oštećen

 

нацртна геометрија, господо, и то напредна, (а није Вучић хе хе).

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

стално налазите новог Шајбера. "српски понос".

бљуц.

251449_seik-emirati-dres-dzajic_ls.jpg

залепи куме стотку деца да ти буду жива...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a miloje, mag fudbala, isto tako kaze kako nijedna kamera ne moze da pokaze da li je bio gol, ali je on sa klupe video da jeste naravno :D

zabavno je svakako gledati sve to, pogotovo kad znas da su cigani bukvalno mislili da ce napokon nakantati partizan 5:0. a zapravo svemirska zvezda dobija partizan jednom za ove dve sezone, za razliku od leonardovog mokrenja u usta ciganima na sred marakane za titulu i jos 2 puta te sezone.

 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tortky said:

ja sam čuo da vučić ima dobre FINANSIJSKE POKAZATELJE, da je EKONOMIJA TOP

GOL VOTE YES IDEMO BRE

ZVEZDA CAR OSVAJAMO LŠ

ima da vas sjebemo za titulu ove godine da nastavite da pomažete ekonomiju limom i kartonom, jer dosadno vas je gledati u vašem neukusu.

posvetite se vi LŠ to vam je najvažnije, sledeći put je ko zna kad...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vlada_ said:

malo je neukusno to reci kada je zapravo jedini 'uguran' gol nepostojeci, a srpske sudije poslednjih godina imaju problema sa gol aut / gol linijama kad je zvezda u pitanju u derbijima 

edit: a da, lako je biti preiskusan za nasu ligu kad ti drugi spic prima platu 5 puta vecu nego ceo tim bilo koje druge ekipe osim partizana

šta je sa penalom pre? Da je igra prekinuta pre tog gola, i dosudjen penal, kao što jeste bio, onda biste kukali na penal? Ako ste oštećeni za gol, mi smo za penal pre, tako da ne možeš da pričaš o nekoj organizovanoj sudijskoj pljački. A da, zaboravih, Stojke bi sigurno skinuo penal, zar ne?
Sudije imaju problem sa jednim autom, i ovim golom. Takodje, imali su problem za Milijašev ofsajd u kupu (izgubili smo 3-2 posle vraćanja na 2-2 i Milijaševog gola za 3-2) i to je još Mažić sudio (sad mi da pričamo da je Mažara nameštao za grobare, a najbolji je naš sudija ikada).
Ili se setimo Danila Grujića i derbija iz 2017e u aprilu kad je Leonardo nokautirao ne sećam se kog našeg na 1-1 i nije dobio crveni. Tad je Grujić bio dobar? A i lajkovao je grobari grupu na FB. pa kako sad sudi za nas? :tf: 

Preterujete kao Žeks Pantić u vesniku, ima grešaka na obe strane, a ovde je situacija bil da se ne zna jel nije gol ili jeste. I lik je presudio da jeste, a mogao je i penal pre da sudi, i ne bi ni raspravljali o ovome, već o penalu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nekako se ne vidi da je lopta pola metra u gol autu na derbiju, nekako linijski sudija u najboljoj poziciji da vidi da li je ovo gol ne signalizira, a sudija iz cijeg vida je 100% stojke telom zaklonio loptu signalizira, nekako mazic vise ne moze da sudi derbije, a i generalno zvezdi, nekako se ne dozvoljava uvodjenje var-a, a mocni klark kent gospodar krompir tekmi mora da izgovara bljuvotine kao 'var doprinosi neregularnostima'...nekako...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...