Get Adobe Flash player
krivinaš

Vaš prvi mobilni telefon?

Recommended Posts

ne nadjoh ovakvu temu na ovom podforumu ako postoji molim moderatore da je povežu...

koji ste imali prvi mobilni fon?

ja sam imao onu rugobu simens a35 :fp:

1. Nokia 7600, tzv "liska", "sapun" i slično. Gde god se pojavio, pratilo me pitanje "jel ti to telefon???" Bruka pouzdan telefončić, kul za korišćenje kad se navikneš, mogao 2004. nagurati 15 pesama na 29MB memorije u .ogg formatu na variable bitrate i pič!

s-l300.jpg.9dc06babb7b695e85a0e33042b2b449e.jpg

Neki koji su ostali u lepom sećanju

2. Nokia 5500 sport edition - retko kompaktan i otporan symbian, kontrola kuckanjem (menjaš pesme tako što ga kucneš na određeni način npr).

410FEDbPhKL.jpg.442811c74053a55539dfab77b0eb165d.jpg

3. Sony Ericsson K serije, najviše sam korsitio k510 i k770, baš lep utisak ostavili, još čuvam neisoravne. Priželjkivao K850, sada imam čuvam jedan ispravan.

4. Sony Ericsson Xperia Ray, prvi android, oduševljen sam bio njihovom filozofijom da uguraju maltene sve što je moguće iz top ful size modela (za Ray je to bio valjda Arc) u kompaktno kućište. I sada za pomoćni vozim Z1 compact, mada kvalitet im je otišao dosta nizbrdo. Prvi fon koji sam flešovao, vraćao ga na Android 2.3 da rasteretim ram i sistemsku memoriju da može da radi, jer na ICS nije mogao.

se-xperia-ray-ofic-1.jpg.7066d4d1dbb637147d33112187935222.jpg

5. Xperia M - prvi kome sam uspešno menjao tač, sad se time bavim kao neki side gig.

6. Huawei P8 ( ne lite, ne lite 2017, već pravi prvi P8 Ascend) mi je trenutno all time favorit po nekom odnosu cene, kvaliteta, performansi i pouzdanosti.

Eto šta bih izdvojio, ima i prvi, i neki od najdražih...

Edited by millancche

Prvi, prvi 2006 ili 2007. Ne sećam se tačno K510i 9080b47ca20c1107238940412fd662d1.jpg

Prvi smartphone, zte racerii, ovo je bila najveća kanta. 2011

b6e263df87758130764ea5e5a337318f.jpg

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

eee to su bila vremena čudesnih fonova [^] 

Milanče liii nokia 7600 vrh!!

ja sam imao ružna iskustva sa par simensa ovaj što sam naveo i c60 kome je bagovala memorija...

eee to su bila vremena čudesnih fonova [^] 

Milanče liii nokia 7600 vrh!!

ja sam imao ružna iskustva sa par simensa ovaj što sam naveo i c60 kome je bagovala memorija...

nixysix taj es e sam nameravao da kupim pa nisam [8D]

Telefon sa najjačom kameru koji sam ikada imao je sony ericsson satio!!! I ovaj iPhone ne može da mu pridje. Njega sam koristio od 2010. do 2011. doneo tada ćale iz nemačke, bio sam najsrećniji na svetu

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

sad vidoh koji beše es e satio zverčina bre [jupi] 

ja da sam znao tada sam trebao umesto par samsunga kupljenih trebao kupovati bilo koji es e [^]