Jump to content

Hdd nema fajlova i BSOD posle Win 10 instalacije


millanče

Recommended Posts

Cenim da će Vudu znati, a i da je krivac Microsoft.

Ful zdrav i ispravan hard, formatiran i instaliran Win 10 (u pitanju je Dell laptop i original Win na disku koji dolazi uz njega).

Kada sam nakon instalacije sistema otkačio taj hard i zakačio na desktop na kome je win 7, da vratim bekapovane podatke, smarao me je da vrši proveru, naravno prekinuo sam. Vratio sam podatke na hard, i posle toga hard u laptop.

Prvi problem je da se na Win 10 uopšte nije video ni jedan od tih vraćenih fajlova, kao da ih nema. nije hidden, jednostavno nema. Dešavalo mi se i pre sa razmenama podataka od sedmice ka 8/10 ali mi nije jasno zašto i kako to ubuduće da izbegnem?

Posle toga ako pokušam taj hard ponovo da zakačim na desktop, bilo direktno na sata port, bilo preko USB 3.0 reka, dobijem BSOD.

 

Ponovio sam i sa drugim hardom, isto ispravnim, i isto se desi.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ne znam i nek jedu govna, jutros se u firmi neka mašina sa Win10 apdejtovala na 1803 i sad program koji učitava neki DLL (a do jutros je radio) više ne vidi DLL i ne može da ga učita iako su u istom folderu (program i DLL su naši i bildovani su na istoj mašini). Ponavljam, nek jedu govna diletanti nesposobni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...