Jump to content

Dva projekta


Nikolasi

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Ste said:

Interesuje moje poslovne partnere biznis plan i potencijalni profit za oba projekta. Ozbiljna kompanija je u pitanju i imaju već tim ljudi spreman da radi, ali nažalost im fale ideje, žale se da je već sve smišljeno.

Da li ja mogu licno sa njima da rzgovaram posto sam ja menadzer?

Link to comment
Share on other sites

Ako želite sve zvanično da bude može, pošaljite mi ponudu na memorandumu vaše firme koju ću proslediti potencijalnim saradnicima. Moram da napomenem da u tom slučaju neće biti podrške sa moje strane i pitanje koliko će oni uzeti u obzir.

Postoji i opcija da se dogovorimo da ide preko mene sve, ali u tom slučaju očekujem 4.20% od vašeg potencijalnog ukupnog profita. 

Edited by Ste
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ste said:

Ako želite sve zvanično da bude može, pošaljite mi ponudu na memorandumu vaše firme koju ću proslediti potencijalnim saradnicima. Moram da napomenem da u tom slučaju neće biti podrške sa moje strane i pitanje koliko će oni uzeti u obzir.

Postoji i opcija da se dogovorimo da ide preko mene sve, ali u tom slučaju očekujem 4.20% od vašeg potencijalnog ukupnog profita. 

Pozivite me telefonom: 025/778-821

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ste said:

Da li ste vi realni, i da li je on realan. Sada mi je i žao, momak bi trebalo da popriča sa specijalistom i da krene sa terapijom. Pod uslovom da nije trol, mada je 99.99999999999% verovatnoća da je dečko u svom svetu.

Vi ste hejter, da li postoji neka sansa da se promenite i da ne budete vise hejter?

Hejterima je zabranjeno da ucestvuju u projektu zato sto su to veoma neozbiljni ljudi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...



×
×
  • Create New...