Jump to content

Android igre


Recommended Posts

Izvinjavam se za provajdovanje kontenta koje se kosi sa osnovnim nacelima postojanja na forumu poslednjih x meseci....ali

kako to da forum nema dedicated topic za igre za smartfone/tablete i generalno android? (i ios, sto da ne...iako iritira cinjenica da jedno 20% kvalitetnih igara izadje na iosu 6-12+ meseci pre nego na androidu...ne kontam da li je toliko tesko portovati nesto ...no...nvm)

Uglavnom, iako sam tokom poslednjih par godina razvio zdravu mrznju prema squad timesinkovima skinem pre 2 dana Marvel Strike Force (u osnovi Star Wars Galaxy(of heroes) samo sa marvel oblandom) i naravno naprimam se najstrasnije, vrhunski je zabavno i radi na slabijim uredjajima mnogo brze nego SWG koji je skoro 2 godine stariji ....i kad sam pozeleo da podelim odusevljenje sa forumom, search opcija (koja radi (tm)) mi kaze da nema takvog topika...

Nadam se da je podforum o opstim igrackim tamama nabolja opcija za ovaj topik (internet/mobilni, zoo, i strip su mi takodje bili kandidati =o))

uglavnom to je to, kog interesuju squad timesinkovi i gotivi marvel https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxnextgames.m3 deluje dobro na prvu (garant ce se pretvoriti u besomucni grind za nekoliko dana ali za sad mi je super =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...