Jump to content

Stanje foruma


Recommended Posts

Ja imam teoriju da je forum umro jer su umrle Klejbezable. Klejbezable su umrle jer postoji podforum za sve, a to, iako deluje prakticno, je smaranje. Dosadno je otvarati svaki, te na podforumima lurkuje manje ljudi, samim tim je manje interakcije i postaje monotono. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, f4ts0 said:

Jebote milane protose sta bre pricas kakve veze ima gde kupujes mon sa forumom? 

Najgore je sto 10 sec čitam i pitam se sta ja sad ne kapiram i sta ovo pise. 

Ubija vas vitja u pojam jebote. Mogo bi i da prestane realno, glupo je

Zato što kupujem sa emmi-ja, gigatrona, ili winwin-a, i onda će random Srba bolje znati situaciju nego random Murikanac.

Makes sense?

I kao što rekoh, neka on ubija sve u pojam, samo rokaj. Ostaćete na kraju vas nekoliko pa se rokajte do mile volje.

Edited by themilann

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, themilann said:

Zato što kupujem sa emmi-ja, gigatrona, ili winwin-a, i onda će random Srba bolje znati situaciju nego random Murikanac.

Makes sense?

I kao što rekoh, neka on ubija sve u pojam, samo rokaj. Ostaćete na kraju vas nekoliko pa se rokajte do mile volje.

Makes sense ako si pitao "da li je bolje uzeti sa emija ili gigatrona sajta"

Nema smisla ako si pitao za tehnicke karakteristike monitora. Ako je prvo, moja greska, nisam citao topik. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ipak potajno voliš rur. Ovo si mogao bilo gde pitati iskren  da budem

IMG_20180325_165350.png

I naravno kupio si ono sto su ti rekli da ne kupiš. 

<3 za rur :) 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f4ts0 said:

Ipak potajno voliš rur. Ovo si mogao bilo gde pitati iskren  da budem

IMG_20180325_165350.png

I naravno kupio si ono sto su ti rekli da ne kupiš. 

<3 za rur :) 

Pa opet sam napravio svoj neki izbor. Možda sam i pogrešio, ali cenim mišljenja ljudi s rura, jer da nije tako, ne bih ni postavljao topik.

U suštini, meni je gotivan ovaj forum. Upravo zato i ukazujem na ove neke stvari, jer da nije tako, boleo bi me čuk da sudelujem u ovako nečemu. A i taj hackforums za koji se torkty uhvatio sam pomenuo kao pozitivan primer. Ne znam koji je problem ugledati se na forume koji funkcionišu.

Okej, ako mislite da taj fazon koji furate ima smisla, cepajte. Moje nije da ispravljam krive drine drugih.

I da, možda sam jedan od novijih članova foruma, ali ja sam ipak ovde do 2011. godine, tako da iako nisam najaktivniji za sve to vreme, upoznat sam s pričom generalno na sajtu.

Edited by themilann

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Forum je bas poceo da umire tamo od 2013. pa na dalje. Otprilike kad se i TheProtoss registrovao.

Inace Protoss je godinama nevidjeni smarac po wc3 dota forumima, susta suportnost rur-a. Uvek kada sam citao neke vesti tu je bio sa nezanimljivim komentarima, i uvek nesto komentarise a nikda nista zanimljivo/pametno/smesno da napise. Jebes mi mater ako sam ja ikada video da je taj covek ista zanimljivo napisao a uvek se trudio da nastanca stotine/hiljade postova.

 

Rur je dosta dugo bio i specifican po tome sto je bio jedini dota forumu gde nisi mogao da citas protosove komenmtare a jbg i to se promenilo, ja stvarno ne znam kako njemu ne dosadi.

 

 

Edited by Esmeralda
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Esmeralda said:

Forum je bas poceo da umire tamo od 2013. pa na dalje. Otprilike kad se i TheProtoss registrovao.

Inace Protoss je godinama nevidjeni smarac po wc3 dota forumima, susta suportnost rur-a. Uvek kada sam citao neke vesti tu je bio sa nezanimljivim komentarima, i uvek nesto komentarise a nikda nista zanimljivo/pametno/smesno da napise. Jebes mi mater ako sam ja ikada video da je taj covek ista zanimljivo napisao a uvek se trudio da nastanca stotine/hiljade postova.

 

Rur je dosta dugo bio i specifican po tome sto je bio jedini dota forumu gde nisi mogao da citas protsove komenmtare a jbg i to se promenilo, ja stvarno ne znam kako njemu ne dosadi.

 

 

Predstavi se, druže, ko si pošto ja ne znam ko si ti kad ti mene već znaš vrlo dobro. :)

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, themilann said:

Predstavi se, druže, ko si pošto ja ne znam ko si ti kad ti mene već znaš vrlo dobro. :)

Jbg ne znam dal ce se setiti, ali jednom sam ti na gareni rekao da smaras/spamujes, a ti si dao odprilike isti odgovor kao sada.

2 minutes ago, tortky said:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

TI MORA DA SI NEKI VIĆIN PULEN

Ja sam dobio warn od Peje odma na pocetku i naucio kako da se ponasam ovde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Esmeralda said:

Jbg ne znam dal ce se setiti, ali jednom sam ti na gareni rekao da smaras/spamujes, a ti si dao odprilike isti odgovor kao sada.

 

Kaži mi koje godine je to bilo?

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 1009978710296 said:

A sta ako ti je te godine vise njih reklo da spamujes?

Jesam spamovao, nema sumnje. Skupljao sam post count jer mi je to u tom trenutku bio prioritet u životu. Jer eto, to mi je tad bio uspeh.

Edited by themilann

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...