Jump to content

Stanje foruma


Recommended Posts

Nema više sadamovih postova pod "uticajem", nema kojotovih erotskih prica, duliove borbe za pravdu, zolinih pretnji da će prebiti nekog(i ostvariti), i jos x drugih članova koji su "prerasli" rur i otišli ili smanjili aktivnost. Verujem da je i na drugim forumima slična atmosfera, ali opet, nema to toliko veze sa ljudima koliko sa napredovanjem tehnologije i vremenom u kome se nalazimo. Rur je igrački forum, drugi vajb je bio kada je nastao, i svi ti ljudi su se znali iz lan,dial up, isdn scene posredno ili neposredno, nešto kao ultra dalja familija, ali opet familija. Dolazi kablovski i adsl internet u Srbiju i sve se menja, pristup dobija masa prostog naroda koji imaju 0 self avernesa i dolazi ovde, dok u tom trenutku stara ekipa nastavlja dalje sa životom i smanjuje prisutnost.

Rur je kao kul igraonica u periodu 2000-2005, ali ko još uvek ide u igranice?

Pišem kao tihi član rura koji je prisutan od 2001. godine a biće i dalje.

p.s. Vićini postovi su iritantni, marmena i ekipu treba ignorisati.

Edited by Ste
Link to comment
Share on other sites

Što jes - jes, količina šitpostinga se eksponencijalno povećava od kad su: 1. svi dobili "brz" internet 2. društvene zaživele 3.  smartfonovi postali pristupačni.
Komunikativne sposobnosti su otišle u 3 lepe, poštovanje ne postoji i svaki pokušaj startovanja pristojne priče ili diskusije ili umre ili  se pretvoriu brlog u roku od 3 posta.
Kapiram, iz sopstvenog primera, da većina ljudi koja bi i napisala nešto normalno iskulira i ne napiše ništa  jer će ga trolovi isprozivati (kao što će mene verovatno na ovu rečenicu).
 

Link to comment
Share on other sites

Prvo mora da se proveri jesi li napravio acc pre ili posle 2000-te pa tek ako te autorizuju.....

[roflmao] 


In other news, kad shvatite ko stoji iza najprimitivnijih/najuvredljivijih postova ovde istovremeno shvatite da zapravo valja pomeriti auto malo unazad i sa brda gledati bezumni battle royale koji se u RUR dolini odvija već godinama.   (slika Lakija kako trlja ruke)  [:D] 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pazi sad hladnu pricu brate.

U pitanju je RUR BASKET na adi, ne znam koje godine(i to mislim da je onaj na koji Sajro nije dosao jer "ne zna adu" haha, iako je neko crtao mapu.. ili je crtanje mape postalo operativno nakon tog incidenta da se ne bi ponovio).

 

Ne mogu vise ni da se setim ko je tu sve bio, ali znam da nisu bili svi sve vreme, jer su pre mene dosli neki razbacani momci Atila i Svilnik, da popricaju sa Rurovcima :)) I da vide ko je taj Ivan_ koji ih je banovao. Ja se pojavio kasnije... bilo je to dosta ljudi, Dule_smor, Vitja, Ivan_, Mendzi (moj drim tim partner), brate.. ne znam ni ko vise jos jedno sigurno deset ljudi, mozda nesto lupim sad, Nigger, Dobly, Margi?, Mohi?, Kojot?, Kili?, Igi? mozda su bile i neke retke rur zene, tipa medolinka i marinica... uglavnom neka epska ekipa od jedno 15tak ljudi.

 

Basket je prosao kao sto je prosao, svi znamo da smo sabili i da smo nba potencijal, ne vredi trositi reci na to. ALI, najsituacija koja mi se urezala u pamcenje ide nakon basketa. Kao pravi domacini smo se zaputili na ono jedino mesto blizu terena sto je imalo cevape da se hasaju. Seli mi, neka tezina u vazduhu se oseca, narucili cevape, jedemo, pijemo pricamo... a odmah pored staza za bajs. Prolaze ribe na rolerima, bajsevima, onako.. dosta ljudi. I u jednom momentu se polako zavrsava hranjenje, Vitja guta svoj 28i cevap fazon jer Kili verovatno nije mogao ni treci da pojede, ali tu negde smo pri kraju.

U tom trenutku neka ribetina onako bahata... pichi stazon na rolerima i pada ubija se ko majka. I sad... niko od nas nije ni zvuk pustio samo smo svi okrenuli glave zato sto smo culi neki zvuk, sve se desilo jako brzo. Riba ustaje hitro i pogleda u 15 likova koji je gledaju i nekako iz postovanja niko nista nije rekao.... ali zato ona nesto kaze tipa.... "Sta je picka vam materina" ili tako neki hejt baci... i u tom trenutku nas 15 krecemo da se valjamo od smeha i pishamo u gace.

 

To je RUR bio!

 

hladna prica brate

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [BMF]Psycho said:

Žao mi što nisam nijednom na RuR basket otišao, ebiga sad.

Bio sam jednom, imao sam ~15 godina i svi su kucali preko mene :(

Žao mi je što nisam bio malo stariji dok je rur bio živ

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...