Jump to content

Stanje foruma


Recommended Posts

Stvarno te treba banovati da svi progledaju ovde na forumu.

Ali kao što znamo, to se neće desiti, i forum će nastaviti da se raspada. Sve će biti manji broj "retarda", a ti ćeš biti srećniji i zadovoljniji svojim životom jer si svoju primarnu ambiciju u životu ispunio.

Good luck with that, my young padawan. :)

Edited by themilann

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

On 3/20/2018 at 7:46 PM, themilann said:

Btw, sećam se tog Doolio-a, i mogu da kažem da je čovek bio skroz na mestu. Opušten, komunikativan, a opet analitičan i sistematičan. Je l' ste se zapitali što ga nema više na forumu?

Pokušao je civilizovano i argumentovano da objasni Dakiju gde greši u pristupu, a onda je uvideo da je to nemoguće, pa je odustao od foruma kao takvog. :/
Otuda i moj komentar na Dakijevu psihoanalizu Viće.

Srećom, tebi ništa nije pokušavao da objasni, odustao bi od foruma još ranije... :c

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

A da je znao da je Vića tu, ne bi se ni registrovao! XD

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lex said:

Duljo se prevrće u pitonovoj utrobi...

[roflmao]

 

5 hours ago, themilann said:

 Sve će biti manji broj "retarda"

iz tvojih usta u Božje uši

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, beba isus said:

milane prvi korak ka tome da te prihvatimo u nase elitno drustvo iz kladionice jeste - da se ošišaš.

MILANEEEE

imam i dojavu, kaze da daki nikad nece biti prihvacen ovde i zauvek ce ostati pezent!

Ma druže, ne treba mi prihvatanje elite jer nisam elitist. :)

Takođe, znam da ste ovog Dakija prozivali otkako sam na ovom forumu. Ne znam razloge, ali na osnovu ovih postova koje je sad izneo (uopšte nisam znao da je to on pošto mu je nick drugačiji), čovek deliveruje kvalitetan sadržaj. Ali avaj! Vi ćete da se uhvatite za njegovu istoriju, međuljudske odnose koji ovde vladaju, i staviti to na stranu jer je pre par dana, meseci, godina ispao retard i od tada je u vašim glavama retard i ništa drugo.

Makes you wonder...

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Forum je umreO/umire zahvaljujuci administraciji: "nepotizmu", dvostrukim kriterijumima, jurenjem kvantiteta umesto kvaliteta, pogresnim idejama/odlukama administracije i unutrasnjom politickom borbom za prevlast izmedju istih. Da ne detaljisem previse, siguran sam da ce svi stariji clanovi prepoznati navedeno. 

 

Zahvaljujuci tome, provukli su se grdje, dakiji (ne pratim forum aktivno pa sam zaboravio ostale, nek ne zamere :D) i slicni te dali ogroman doprinos da ljudi prosto ne dolaze vise na forum jer nemaju zivaca da citaju budalastine i ignorisu pokusaje komuniciranja sa druge strane. Samim tim drasticno je opao kvalitet diskusija te ih je jos jedan deo clanova napustio. Napomenuo bih da nije razlika misljenja problem jer toga je uvek bilo, cak i drasticnih primera kao npr LDP Rami i Mohi protiv patriotskog bloka na UPT vec debilizam, bezobrazluk, trolovanje, kompleksi vise vrednosti i sl. 

 

Pri tome je administracija "pregazila" misljenja starijih clanova (u skrivenim delovima foruma) i radjeno je sta Lucky ili ko vec hoce bez obzira na misljenja "veca mudraca", te je samim tim to bio dovoljan razlog za mnoge da se udalje. 

 

Sto se Vitje tice on nije oduvek bio ovakav, nego je skapirao da je za neke ljude najbolje primeniti tzv Mohi pristup i banalno ih vredjati i donekle imati satisfakciju sto su oni voljni da to sve istrpe i dodju ponovo po novu porciju jer su dovoljno jadni da trpe bilo sta samo da bi se osecali delom zajednice glumeci da su iznad situacije i da njih misljenje ostalih clanova ne pogadja a pri tome vapeci za paznjom (neka patologija, sta li vec, moze Deda da kaze vise o tome).

 

my 2 cents

+kurac za vitju <3

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kada sam ja banovan posle nekog beefa sa Rebijem, na forumu su bili svi, apsolutno svi. Onda me nije bilo dve tri godine, a u medjuvremenu su mnogi otisli. Ja sam odbanovan mnogo posle toga. Tako da nemoj mene tu da svrstavas. A ti si, koliko se secam, prestao da se pojavljujes kada smo se raspravljali na uptu gde si ti u nedostatku argumenata prvo podigao raspravu na nivo vredjanja, a potom trazio da me banuju. Nisu, pa si ti otisao. Jel tako bese?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1009978710296 said:

Kada sam ja banovan posle nekog beefa sa Rebijem, na forumu su bili svi, apsolutno svi. Onda me nije bilo dve tri godine, a u medjuvremenu su mnogi otisli. Ja sam odbanovan mnogo posle toga. Tako da nemoj mene tu da svrstavas. A ti si, koliko se secam, prestao da se pojavljujes kada smo se raspravljali na uptu gde si ti u nedostatku argumenata prvo podigao raspravu na nivo vredjanja, a potom trazio da me banuju. Nisu, pa si ti otisao. Jel tako bese?

Nerealno mi zvuci da sam se raspravljao sa tobom, ali ne iskljucujem, pogresi covek. Da mi kazes da sam te samo vredjao od starta, sto mi inace nije sklono, mi deluje realnije nego da sam "u raspravi sa tobom imao nedostatak argumenata". Mozda nisam odgovarao na tvoje postove kao npr grdjine jer smatram da je kvalitetnije provedeno vreme da gledam u plafon ili sam koristio Mohi pristup za tvoje trolove. Trazio sam da te banuju nedugo nakon sto si bio odbanovan i to sam trazio vise puta, sigurno i pre tzv "rasprave", mozes proveriti sa adminima - zbog tvog postovanja i zbog toga sto ne volim dvostruke standarde (trebalo je skinuti ban i majebenommarku onda ili vas ostaviti perma banovane obojicu) - iako sam bio medju onima koji su glasali za to da se perma banovi skinu. "Otisao sam" odavno, pre ~5godina, ne znam da li je tada bila ta  tzv "rasprava", od tada i dalje dolazim (ne znam kako sam onda otisao iz tog silnog besa i nemoci) ali retko kad komentarisem bar na javnom delu.

 

ALI, evo ti drugarska (mada ne znam zasto ali eto, petak je, sunce sija) observacija. Sve sto sam naveo u mom postu ti si protumacio kao da si ti krivac za smrt foruma. Mozda se tvoj svet, i svet tvojih najblizih vrti oko tebe ali ovde stvarno nikome nisi bitan. Ti si nuspojava (uz ostale, daleko od toga da si jedini, cak nisi ni najstetniji iako si medju najglasnijima) svih navedenih razloga/problema, ne uzrok istih. Ta nuspojava je izazvala dodatnu pasivnost clanova ali nije bila katalizator nezadovoljstva. Dakle procitaj jos jednom moju prvu recenicu:

 

Forum je umreO/umire zahvaljujuci administraciji: "nepotizmu", dvostrukim kriterijumima, jurenjem kvantiteta umesto kvaliteta, pogresnim idejama/odlukama administracije i unutrasnjom politickom borbom za prevlast izmedju istih.

 

Edit: Da zavrsim observaciju. Kao sto ti sam nik kaze ti si jedan od 1009978710296 ljudi na internetu, forumu, whatever. Uostalom isto kao i ja ili bilo koji drugi clan. Vaznost, autoritet, osecaj zajednistva i pripadanja normalnom krugu clanova i sl ovde mozes dobiti samo kvalitetnim postovima koje jako retko ostavljas (da ne kazem nikad sigurno si nekad negde nesto pametno i napisao :D). Glumiti zrtvu ili samoproklamovanog cara nema poente, moze da izazove samo kontra efekte. A tvoj ego i trip da si centar sveta koji bi trebalo da iznese misljenje oko svega ti ne pomaze u tome. Cak i nakon tvoje "katarze" deluje da pricas da cujes svoj glas, da isteras svoje i da tvoja bude poslednja. 

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Najaci topok

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Do ne davno nisam ni znao za marmene, u moje vreme je mohi rulao podzemljem. Porodica me odvukla od tih detalja :)

Međusobno trpanje postojalo od 99te kad smo svi pikali kanter, Q3 i UT i vidjali se po raznoraznim turnirima. Al teško da se iko našao uvredjenim od toga, niti je to bila poenta.

Sad je to prijateljsko trpanje preslo u bolesničko silovanje, al očigledno ima mnoštvo razloga.

Pluseve ne volim kategoricki, kao i fejsbuk lajkove.

Za kraj bih jos diklejmer ubacio da uopšte nije potrebno biti deo irl ekipe, da bi bio član forumske zajednice. Upoznao sam možda 5% irl, za eto 18-19 godina postojanja.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

RUR prva ljubav :)

Volim staru ekipu koja se ovde skupljala (da, čak i Mohija, uprkos njegovim ravnim katanama :D), ali se u nekom momentu stvorila loša atmosfera međusobnog tapšanja po leđima i napušavanja svih koji nisu unutrašnji krug. 

Pre godinu dana sam počeo ponovo da dolazim, ali se držim par odabranih podforuma, jer je većina tema na ruru rendanje mozga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...