Jump to content

Drale osvaja Kosmos!


Lex

Recommended Posts

1 minute ago, Lucky said:

potencijalno! pošto niko ne zna gde tačno može da padne, još uvek 🙂

Pretpostavio sam da je to, samo mi je bilo neverovatno da je ovoliko neprecizno - čemu onda uopšte mapa, čisto da ima neki "FOTO" kontent?

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, togFU said:

Pretpostavio sam da je to, samo mi je bilo neverovatno da je ovoliko neprecizno - čemu onda uopšte mapa, čisto da ima neki "FOTO" kontent?

pa brate to ti je kao ono gde će biti aurora borealis - ima ceo pojas neke vertikale gde može da bude ali i ne mora da znači 🙂 isto tako i ovo.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, togFU said:

Pretpostavio sam da je to, samo mi je bilo neverovatno da je ovoliko neprecizno - čemu onda uopšte mapa, čisto da ima neki "FOTO" kontent?

TL;DR raketa je neplanirano ostala u orbiti. Lagano gubi visinu, ali se ne zna kad će krenuti u pad. Jednom kad krene, 6-12h pre pada će se znati tačno mesto za evakuaciju.

Što rekoste već, ovo je više "ovde smo mi braćo, a tamo daleko će pasti raketa" objava.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

Sve OK, raspala se i sagorela većina delova prilikom ulaska u atmosferu, ono što je ostalo palo u Indijski okean.

sto se u startu najvise i cekivalo (ali ko ce te obajve da prenosi), ali su zapadni mediji morali da opletu po kinezima OMG PADA NAM KINESKA MLITAVA RAKETA NA NASE GLAVE... 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, G!!! said:

sto se u startu najvise i cekivalo (ali ko ce te obajve da prenosi), ali su zapadni mediji morali da opletu po kinezima OMG PADA NAM KINESKA MLITAVA RAKETA NA NASE GLAVE... 

pa šta si mislio 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2021 at 6:22 PM, manson said:

Šta mislite o ovim UFO vestima u poslednjih par dana?

izmedju ostalog Navy pilots describe encounters with UFOs - YouTube

Da li nas uskoro očekuje neki UFO izlazak iz ormara, da tako kažemo? 🙂

pa već su izlazili iz ormana, ali sve do sad su neki kvazi glupi snimci ... jedino ako ne misliš dal' će da otkriju fotke vanzemaljaca iz area51? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Još malo, i to MSM 🙂New videos raise questions about military UFO encounters - YouTube

Venzemaljci, ako su oni, šta čekaju, što nas ne napadnu? 🙂 ili možda Rusi ili Kinezi zajebavaju 🙂 

 

edit:

Mystery surrounds upcoming Pentagon report on UFOs - YouTube

a  Pentagon mora do sledećeg meseca da obavesti kongres, a valjda posle nekod vreman i javnost 🙂

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
23 minutes ago, manson said:

bukvalno nisu rekli ništa pročitao sam sve :)) kao "e ne možemo da tvrdimo ali možda ipak ima nešto ali eto ne znamo" :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ali bio je u svemiru tek toliko da moze da posalje saljivu poruku i da se slika sa cicama 😄 😄

vec vidim za koju godinu na socijalnim mrezama, gole cice poziraju u svemiru i ostale egzibicije 

 

anyway, oni snimci americke mornarice je prvi put da je njihova institucija drzavna/vojna rekla evo vidite ne znamo sta je ali zakoni fizike nesto bas ne vaze za tu stvarcicu 

leti brzo, menja pravac, pomera se kada ga zahvati radar, ne odaje toplotu, nema vidljiv pogon, moze valjda i da zaroni... 

odobrili su neki budzet za detaljnije istrazicanje slicnih pojava, i skupili kao neki tim koji ce da skuplja i obradjuje podatke

nemam pojma, ja se secam neke price kako su kao uhvatili obamu i putina iza kamera kako nesto komentarisu vanzemljake lol

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

ali bio je u svemiru tek toliko da moze da posalje saljivu poruku i da se slika sa cicama 😄 😄

vec vidim za koju godinu na socijalnim mrezama, gole cice poziraju u svemiru i ostale egzibicije 

taman dovoljno da rasproda jedno 100 karata kojekakvim milionerima širom sveta i da zaradi fino na celom procesu 🙂

1 hour ago, G!!! said:

nemam pojma, ja se secam neke price kako su kao uhvatili obamu i putina iza kamera kako nesto komentarisu vanzemljake lol

ahahaha dži brate, pa ovo kao početak nekog vica ... završava se na kraju "ma ne, to ludi srbin posle litre rakije gari juga ibarskom" :))

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2021 at 5:19 PM, Lucky said:

ahahaha dži brate, pa ovo kao početak nekog vica ... završava se na kraju "ma ne, to ludi srbin posle litre rakije gari juga ibarskom" :))

pa da, bas je na tom nivou i bila "vest"  😄 da je nesto bitnije vec bih iskopao neki link nesto kao fazon nisu znali da je ukljucena kamera itd... .mada sad kad se setim nije bio putin nego medvedev, al nebitno :]]]

evo ti, nisam izlapeo https://www.reuters.com/article/us-russia-medvedev-idUSBRE8B616L20121207  😉

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

pa da, bas je na tom nivou i bila "vest"  😄 da je nesto bitnije vec bih iskopao neki link nesto kao fazon nisu znali da je ukljucena kamera itd... .mada sad kad se setim nije bio putin nego medvedev, al nebitno :]]]

evo ti, nisam izlapeo https://www.reuters.com/article/us-russia-medvedev-idUSBRE8B616L20121207  😉

ahahaha, napio se medvedev i trtlja dok je mislio da su kamere ugašene :)))

5 hours ago, manson said:

ma šta je ovo, pa ovaj nije ni koncert napravio! :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...