Jump to content

kupujem neke ps4 igre + imam pitanje jedno :D


qwert00

Recommended Posts

dakle, uzeh pre neki dan polovnu ps4 pro. preko gamesharing na par naloga dobih nekih 10tak igara, uglavnom bezveze, sem 2-3 igre

sad prvo pitanje kako tacno funcionise gamesharing?jer lneko ko je vlasnik igre moze svaku da shareruje? i dal mi je pametno tako da dodjem do igara? ne trebaju mi za kolekcijei sl. samo da se poigram koji mesec i to je to (jel na taj nacin tipa ako neko ima na nalogu 10-20 igara mogu da kupim od njega "komplet" u gamesharingu?). gde i kako doci sad najpovoljnije do igara koje su izlazile od kako postoji ps4?

 

posto svakako planiram samo par meseci da imam ps4 dok provrtim ps4 eksluzive(i ps3 sam mozda koristio max 3-4 meseca svojevremeno)

 

svako bih uzeo sto vise igara ako neko ima, pa da sve po malo provrtim, posto jelte nikad nisam igrao ps4 igre :)

 

zanima me recimo dark soul 2, last of us i sl..praktivno sve rpg, avanture, pucacine, bas dobre platforeme, mozda jedna voznja, mozda jedna dve sportkse(iako da kazemo najvise me zanimaju, rpg, akcione avanture, pucacine i sl )..

pa ako neko prodaje...ili "iznajmljuje" na neki mesec(ako neko hoce da zadrzi kolekciju posle) javite...

ps.dakle totalni sam noob za ps, posebno za ps4 :D

pss. ako mi neko da/proda igru na gamesharing on moze posle i da mi to ukine bez da me obavesti ili je sve kod mene dok ne obrisem nalog?

dajte savete, a dajte i ponude neke...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, qwert00 said:

sad prvo pitanje kako tacno funcionise gamesharing?jer lneko ko je vlasnik igre moze svaku da shareruje? i dal mi je pametno tako da dodjem do igara? ne trebaju mi za kolekcijei sl. samo da se poigram koji mesec i to je to (jel na taj nacin tipa ako neko ima na nalogu 10-20 igara mogu da kupim od njega "komplet" u gamesharingu?). gde i kako doci sad najpovoljnije do igara koje su izlazile od kako postoji ps4?

realno na ps store uvek imaš dobre popuste, posebno za starije naslove, pa možeš da se "opremiš".

ujedno imaš i one besplatne igre uz PS plus, koje ti ostaju zauvek dok imaš PS plus pretplatu, što je isto ok - svakog meseca se pojavi po jedna kul igra koja ti ostane.

15 hours ago, qwert00 said:

sad prvo pitanje kako tacno funcionise gamesharing?j

nisam siguran da ovo baš radi kako ti misliš da radi ... a i ja sam malo "zarđao" u tom segmentu, ali gamesharing zahteva da se vlasnik igre zapravo loguje kod tebe na PS4 pa onda možeš da igraš njegove igre, a ujedno i da overiš taj PS4 kao primarni što u nekim slučajevima može njega da spreči da on igra igre... ako postoji neko tržište za razmenu igara na taj način onda su možda stvarno smislili neki lakši način za ovo.

Link to comment
Share on other sites

aha. videh da je neko na drugom forumu odmah isti dan ponudio gamesharing za kingdom come iako je ona taj dan izasla :) a na konzoli imam par gamesharing igara i sve rade :) 

 

svakako sam planirao malo da provrtim ps4 pa se "vracam" na pc :)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...