Jump to content

Uefa Champions League 17/18


mladenq

Recommended Posts

@mohr

pa ta neka prica i jeste za klatenburga. on je imao slot, koji ne moze da se prenese ili sta vec, pa su englezi izduvali.

ne znam sta ima da se tupi i dalje onda mohr oko kontakta, ovde se samo jos bolje vidi koliko nije bio ni blizu lopte, a na snimku se vidi koliko je tim sutem po rebrima pomerio vaskeza.

sudija koji stoji iza gola, na 5 metara odatle je sve to video. a cela ta 'fudbal je kontaktni sport' prica je rofl, kontakt da, ali remplovanje, cak i grublje, zavisi koliko sudija pusti, ali ne sut s ledja po rebrima lika na 3 metra od gola kad nemas nikakvu sansu da startujes na loptu normalno.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

premotavam snimak vise puta i lik je padao i pre nego je bilo kontakta sa benatiom,prvo sam pomislio,ok,hteo je lastu i da sutira glavom al onda gledam kako je on hteo da je primi pa onda sutira,kontakt rukama je bas minimalan a onda ga nogom kaci ali da ga on kida po rebrima,sutra bi mu stavljali prvu subotu :D,drugo,koliki je pogub ovaj sudija jer nije dao crveni karton benatiji ako je vec bio faul,za bufona vec ne znam sta mu je rekao pa ga je na prvu izbacio...

 

edit> tek sad sam primetio da ga sudija uopste i nema u kadru,dakle,van 16 je on na prvu video da je penal [roflmao]

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Nazalost nisi u pravu. Mali cigan jeste krenuo da pada vec pri minimalnom kontaktu. Cigans gonna cigan, to su valjda svi znali, osim coveka koji pravi faul. A za Bufona se slazem, ali ko zna shta mu je rekao...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mohr said:

 

edit> tek sad sam primetio da ga sudija uopste i nema u kadru,dakle,van 16 je on na prvu video da je penal [roflmao]

sudija iza gola koji vidi sve iz ugla koji sam okacio par postova gore.

 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

da je penal "čisto kao suza", ne bi se toliko diskutovalo na ovu temu.

javljam se sad čisto jer me nervira ovakvo izražavanje :D Recimo da je ovo 80% penal, 20% da nije - za takav penal se NE MOŽE reći da je ČIST KO SUZA (čist penal je 100%).

Slažem se da su lol agrumenti "ne treba da sudi jer je 93. minut bio" i "Nije smeo da Bufonu da crveni, takvoj legendi ne daješ crveni!" :D

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, togFU said:

da je penal "čisto kao suza", ne bi se toliko diskutovalo na ovu temu.

 

pa ono, situacija je specificna jer:

1. ogroman procenat ljudi mrzi real

2. od preostalih ljudi vecina je neutralna

svi oni su hteli da gledaju produzetke, eventualno penale i da uzivo gledaju jedan od najludjih dvomeca lige sampiona ikada, pa im je bilo neverovatno krivo da se sve onako zavrsi i ne mogu objektivno da sagledaju situaciju

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, setio sam se i ja toga naravno, ali nakon što sam kliknuo na "submit reply" :D Diskutovalo bi se i da je ČIST PENAL (da mu je nogu polomio), zbog razloga koje si naveo, ali verujem manje.
U svakom slučaju, ostalo što sam napisao stoji, nije ČIST PENAL

 

p.s. ČIST PENAL je recimo onaj za Romu, kada Pique vuče lika za ruku 3 sekunde fazon :D

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

I ja sam trenirao fudbal :P shta cemo sada? :p svaki prekrshaj u 16 metara, bez obzira na intenzitet, je razlog za kazneni udarac sa penal tacke. Mali cigan je zalegao cim je osetio kontakt, jbg sudija je morao da sudi ovo :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jedan sam od onih koji je hteo produzetke i penale :D,smeta mi kad neko kaze cist penal,kao sto sam ranije vec pomenuo,moze da se svira ali i ne mora,a ovo za poslednje minute,pa nepisano pravilo je u svim sportovima da se dopusta nesto grublja igra u poslednjim trenucima utakmica,fudbal i basket pogotovo,a mali ciga je padao i pre nego je benatia zamahnuo nogom,a treniranje moz da okacite macku o rep ako niste zvani za repku :p,makar na nekom sirem spisku u mladjim kategorijama :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znaci imamo ovo: 

https://twitter.com/MrTomMcDermott/status/984178429665992704

a pravila koja je okacio Vitji kazu da se faul svira izmedju ostalog u sledecem slucaju: Impeding the progress of an opponent with contact, kao i Jumps at an opponent

 

Edited by 1009978710296
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, 1009978710296 said:

Pa jeste penal. Mohr prica gluposti.

ali je ipak trenirao, dok mi nismo, nisam pametan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

postovacu ovde, posto nemamo vise luksuza da na ruru razvodnjavamo fudbalsku pricu na vise od jednog topica!

"VAR in Italy after 346 games: – 1.736 Checks, 105 decisions changed, 17 wrongfully changed – error rate: 6,05% without VAR, 0,98% with VAR – decrease of fouls (–8,8%), protests (–19,3%), simulations (–43%) – increase of penalties (+4,3%)"

 

poz za magiju fudbala

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...