Jump to content

Uefa Champions League 17/18


mladenq

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

i meni je smesno kad ljudi napisu cist penal,da moze da se sudi,moze,da ne mora,ne mora,ali u onakvoj situaciji upropastiti onakvu utakmicu je mozga bez,pa pre je bio penal nad ronaldom kad ga je ne secam se ko vukao nego ovo gde je ovaj mali jedva cekao kontakt i pao odma kao da ga je bager pokupio a jasno se vidi da benatia pokusava da ga izbegne,za ovako nesto bi se ovom sudiji smejali u engleskoj,dovoljno je da pogledate sta sve nije sudjeno kao penal ove sezone u LS i ako se gleda taj kriterijum,ovo nikako nije trebalo svirati kao penal.

Link to comment
Share on other sites

bez mozga je 7 igraca juventusa u sesnaestercu kojima 1 od 2 protivnicka igraca u istom bleji sam na 3 metra od gola na 20 sekundi do kraja utakmice. kad su toliko sjebali stvar, mogu samo da se nadaju da ce vaskez da fejluje, jer gotovo da ne postoji koristan start za njih koji nije penal. tako da su sami upropastili sve jer nisu drzali fokus jos pola minuta.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Penal - realno može da se sudi, a ne mora. daleko od toga da je "čist kao suza." Da nije svirao, mislim da se ne bi previše pričalo o ovome.

Crveni karton za Bufona je ono na šta sam ja popizdeo, ali ne zbog "JAO KAKO JE SMEO DA MU DA CRVENI ZNA LI ON KO JE BUFON", nego realno, koliko puta smo videli da igrači skaču na sudiju, unose mu se u facu itd (posebno cigani iz barse i reala)... pa ne bude ni žuti... Po meni ako je već svirao penal, Bufonu žuti zbog prigovora i ćao zdravo. Uostalom majmune glupi, on je kapiten, ne okrećeš njemu leđa, nego oteraš sve ostale igrače a pričaš sa KAPITENOM (ako već treba kao nešto da se priča)... Verovatno bi ishod bio isti i da mu je dao žuti, al opet...

Ronaldo - ne razumem zašto ljudi po netu pljuju njega za ovo? Mislim, ne volim ga ni ja, ali šta je on kriv ovde? Samo je izveo penah (vrhunski btw) i to je to... verovatno je do onog njegovog loženja, skidanje majice itd...

Link to comment
Share on other sites

Vise je stvar toga sto je penal sudjen protiv underdog ekipe pa se onda svako nasao da pametuje kako nije bio da istjeruje neku pravdu. A penal je bio cist, po svakom osnovu. Ova mohrova logika da je sudija trebao da zazmuri na ocigledan penal kako ne bi 'upropastio' utakmicu je lol.



 

Link to comment
Share on other sites

nije to nikakva moja logika,on taj penal ne bi svirao juventusu nikad,ovakav penal dobijaju samo barsa i real vec godinama...pa roma je imala nekolko jacih penala u odnosu na ovo u prvoj tekmi u barseloni,kad su izvuceni parovi,meni je ova tekma bila da ko ovde prodje taj i osvaja,nije ovde juve underdog toliki da ima toliko razlicit kriterijum,vec sam napisao da ovako nesto moze da se svira,smesnije mi je sto ljudi pisu penal cist kao suza,pa nije ovo basket jbt...nije slucajno sto nema engleza na mundijalu,ocajni su,jedini kasvetan njihov sudi ovim talibanima u aziji za velike pare :D

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima da li bi juventusu svirali? ako ne bi onda bi to bila greska, ali ne bi promjenila cinjenicu da, u situaciji gdje igrac stoji na 5 metara od gola sam a odbrambeni ga sa ledja prvo gurne pa udari nogom, treba da se svira penal

i sudija im je stvarno zadnji kriv, ostaviti jbnog vaskeza samog ispred bufona u 93em minutu, lol

a i alegri jebeni, ekipa mu jedva stoji na nogama, on ima 2 izmjene koje ce svakako izvrsiti, mogao je ubiti vrijeme na bar jednoj do odmora, i tako se osigurati od ovakve gluposti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...