Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
Popikaify

Kako se placa WoW ?

Recommended Posts

Podrav,hteo bih igrati WoW ali mi nije jasno kako placati preko interneta : Imam Erste Debitnu karticu(bankomat kartica) i Poklon Karticu za online placanje i Paypal

Odes na Battle.net i registrujes se.Ako imas skinut wow i igras ga to znaci da si registrovan.Sifru i mail adresu koju koristis da udjes u igru kucas na battle.net.Onda kad se ulogujes videces opciju Shop.Odaberes wow i malo nize videces opciju game time 12.99 eur.Odaberes to i dolazis na opciju gde ti se traze podatci od tvoje kartice i to ti je to.U slucaju da cene nisu u eur valuti imas opciju na dnu sajta da promenis.

Edited by Zeljko92

sve je tacno sto ti je zeljko odgovorio, samo je propustio da kaze da ta debitna mora da bude \

a) devizna (vezana za devizni racun na kom imas evre)

b) pripada nekoj od grupacija koje battle.net prihvata (AE, Visa (visa regularna radi normalno, radi valja i virtuon valjda radi, al elektron ne) Mastercard radi ali maestro ne...i tako to...proveri na bnetu da budes siguran)

Ja sam probao jednom sa ne deviznom random karticom komercijalne banke i Blizzard mi je rado uzo pare. : D

On 7.2.2018. at 8:28 AM, Johnn1e said:

Poklon Karticu za online placanje 

Tu karticu i ja koristim.Na nju uplatis dinare a mozes placti-kupovati na bilo kom stranom ili domacem sajtu u bilo kojoj valuti naravno ako ti naprimer kupujes wow game time koji kosta 12.99 eur ti ces na tu tvoju karticu uplatiti 1500 dinara jer toliko vredi 13 eur.Ovo 13eur=1500din sam bezveze naveo jer se kurs eura menja stalno ali najbitnije je da uplatis na tvoju karticu vrednost od 13eur u dinarima.Ako razumes sta ja kenjam mada ni sam sebi sad na kraju nisam jasan kako sam ovo fino zamrsio :)

Nene, ja pricam o obicnoj debitnoj kartici, naravno da ce te za online placanje da rade. : )