Jump to content

Microsoft WMO?


tati

Recommended Posts

10 hours ago, Lucky said:

možda da pogledaš steelseries rival 300 ili raw ... mislim da su slični i po obliku i veličini.

Imao sam oba i nisu slicni. Ni jedan ni drugi ni blizu po velicini, dosta su veci, rival je ergonomski mis, raw je mozda malo blizi ali je siri, duzi i nizi. Nije ni blizu WMO.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, tati said:

Imao sam oba i nisu slicni. Ni jedan ni drugi ni blizu po velicini, dosta su veci, rival je ergonomski mis, raw je mozda malo blizi ali je siri, duzi i nizi. Nije ni blizu WMO.

rival je ergonomski isto onoliko koliko je wheel optical ergonomski, ne zezaj.

Link to comment
Share on other sites

Rival 300 nije nešto posebno ergonomskiji od Microsofta, ali je svakako miš za desnoruke, a WMO je ambidexterous.

Mnogo mi je čudnija izjava da Sensei RAW nije ni blizu WMO-a, kad je razlika bukvalno milimetar u dužinu i dva u širinu. :) Nekada davno mi se WMO baš dopadao, a sad koristim RAW i najzadovoljniji sam njim od XY miševa koje sam isprobao u međuvremenu.

Možda je ovaj novi Sensei 310 još bolji/bliži željenom, ali nisam ga držao u ruci.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2018 at 8:02 AM, Lucky said:

rival je ergonomski isto onoliko koliko je wheel optical ergonomski, ne zezaj.

 

ergonomic.png

On 1/27/2018 at 8:41 AM, Lex said:

Mnogo mi je čudnija izjava da Sensei RAW nije ni blizu WMO-a, kad je razlika bukvalno milimetar u dužinu i dva u širinu. :) Nekada davno mi se WMO baš dopadao, a sad koristim RAW i najzadovoljniji sam njim od XY miševa koje sam isprobao u međuvremenu.

Možda je ovaj novi Sensei 310 još bolji/bliži željenom, ali nisam ga držao u ruci.

Koristio sam sensei dve godine i mozda vizuelno deluje slicno, ali pod rukom mi je potpuno bio drugaciji osecaj. U medjuvremenu sam saznao da kompanija "Ninox" pravi rework WMO-a, tako da cu sacekati da ga puste u prodaju, hvala na pomoci u svakom slucaju. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...