Jump to content

Trazim Igrace za Hots ligu 2018


froze

Recommended Posts

Pozdrav,

Po informacijama koje posedujem, negde od februara bi trebala da startuje Hots liga 2018. Kao sto znate, svaki tim mora da poseduje 5 igraca, stoga ovim putem zelim da pronadjem jos 3 kako bi oformili tim.

Ono sto nudim je opusteno igranje bez tenzije u prijateljskoj atmosferi sa pritom malo vecom dozom ozbiljnosti i posvecenosti sto se same igre tice. Veoma sam timski orijentisan i osoba sa veoma dobrim organizacionim sposobnostima. Pored standardnih stvari, od mene mozete ocekivati organizaciju nekih timskih treninga, analiziranje replayeva i ozbiljnu dokumentaciju i izvore koji mogu da pomognu napredovanju kako tima, tako i pojedinca.

Ono sto trazim su igraci sa krstenim mehanikama, koji poznaju igru malo bolje od osnove, koji sluzi logika na nekom normalnom nivou. U sustini, sve sto je u HL platina ili iznad. Vise bitno, trazim normalne, prijatne, pozitivne i razumne osobe, koje nece stvarati tenziju i ponasati se kao deca, sa kojima moze normalno da se komunicira i saradjuje kako bi atmosfera u timu bila prijatna. Rolovi trenutno nisu bitni to cemo se dogovoriti naknadno.

Tako da, ukoliko je neko zainteresovan, javite se pa da se zabavimo, druzimo a bogme i igramo. Addujte me na battlenetu FrozE#11341 pa se cujemo.

Srdacan pozdrav!

Edited by froze
Link to comment
Share on other sites

Ja bih igrao, ali koristim fidzet spiner.

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Hvala za ispravku u pravopisu,, U jednoj od predhodnih recenica sam napisao pravilno, al eto napravih gresku. Moram da se zahvalim nekima na odgovoru, koji su pomogli da pokazu ostalima kakve ljude ne zelimo. Verujem da ce se javiti ljudi kakve trazimo, prvenstveno pozitivni i normalni, a ostalo ce biti lako.

PS: Ocigledno se neki ne pronalaze u stavku " ...trazim normalne, prijatne, pozitivne i razumne osobe, kojima moze normalno da se komunicira i saradjuje " te su dosli ovde da lece svoje frustracije izazvane nedostatkom navedenog.

Srdacan pozdrav, Froze

Edited by froze
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...