Jump to content

Kriptovalute


badnick

Recommended Posts

  • Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...
1 hour ago, Lucky said:

kako misliš na vreme kad je sad počelo da raste ope'? 🙂

Tebra, počeo sam se buditi svakih 45 min, ne na alarm, već prirodno, da overim Doge, Shibu i Akitu 🙂 Inb4 znam da je penal sto sam zavrsio recenicu sa "akitu", i zabole me 😄

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, millanče said:

Tebra, počeo sam se buditi svakih 45 min, ne na alarm, već prirodno, da overim Doge, Shibu i Akitu 🙂 Inb4 znam da je penal sto sam zavrsio recenicu sa "akitu", i zabole me 😄

e ok, onda u redu, ne želimo da napustiš ovaj svet mlad! :))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

@millanče sto posto!

šalu na stranu, šta ćemo sa ovim carevima 🙂

 

 

Jbg, gomila tih DeFi projekata je baš zelena i imaju propuste u kodu, tako da je očekivano da se ovako nešto desi tu i tamo. Zato ne treba uletati sa mnogo para u te baš nove stvari.
Btw, ako se ne varam, hakeri su vratili veći deo tokena. Moraću da proverim info

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Dandy said:

Jbg, gomila tih DeFi projekata je baš zelena i imaju propuste u kodu, tako da je očekivano da se ovako nešto desi tu i tamo. Zato ne treba uletati sa mnogo para u te baš nove stvari.
Btw, ako se ne varam, hakeri su vratili veći deo tokena. Moraću da proverim info

zbilja? fini neki hakeri 🙂

On 8/11/2021 at 10:30 PM, Dandy said:

Ko je sve izgurao bear market? 🙂

verovatno svi oni koji zapravo nisu kao milanče i mogli su da iskuliraju sve što se događalo 🙂

20 hours ago, millanče said:

a overim Doge, Shibu i Akitu 🙂

a i ti kad si se zaleteo za te kučeće kripto!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Kako nije, 10ak puta je BTC porastao od tad...ok od 2014 je 100 puta porastao, al ja sam skroman!

pa dobro, tačno je ... zavisi koji deo 2018 ali jeste do 10 puta skočio od tad, ali opet, da bi imalo ikakvog smisla to što si rekao trebalo bi da si pazario jedno 50.000e tada da bi sad rekao imam pola miliona 🙂  sve drugo je realno nedovoljno da ne moraš da šljakaš!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@millanče provališe te!

Quote

 

Naime, u prostorijama Dražinog doma pronađeni su uređaji za rudarenje na internetu u vrednosti preko pet hiljada evra, koji su bili složeni u ručno pravljene ormariće i podešeni na daljinske komande.

Celokupna oprema prikačena je na merno mesto izvedeno za eventualne potrebe grada, koje nije korišćeno pa samim tim ni evidentirano u Elektrodistribuciji.

Prevara je otkrivena kada su opštinski radnici pokušali da uđu u podrum Dražinog doma kako bi prikačili struju za osvetljenje parkića tokom Nušićijade.

Ključ koji je namenjen za vrata donje prostorije nije otključavao bravu što je probudilo sumnju. Nakon obijanja brave i ulaska u podrum Dražinog doma radnici su ostali zatečeni prizorom. Čitava prostorija bila je oblepljena trakom kako se ne bi videlo šta se unutra događa. Temperatura je bila preko 40 stepeni jer su sve mašine radile punom parom.

Slučaj je odmah prijavljen policiji, a istraga je u toku.

Kako Infoliga nezvanično saznaje na brojilu koje su ovi Ivanjičani koristili potrošeno je preko 55.000 kilovat-sati struje.

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, daniiL said:

Koliko preko 5000e? Tesko je mogao rig od 5000e da potrosi toliku struju. 

piše negde u delu članka da je načinjena šteta od 20.000 evra - ne znam tačno kako su to izračunali i da li je to samo struja ili i neka oštećenja vrata menjanje brave šta god, ali realno ako je stavio najlon na prozore i stakla i bilo unutra 40 stepeni, sigurno nije imao samo jedan rig 🙂

2 hours ago, Sting said:

Mozda nije on potroshio ali ce zato sve da fasuje. Ko zna ko se sve tu godinama kacio i troshio struju kad je znao da niko ne meri.

taj samo može da se nada da je već izrudario dovoljno u proteklom periodu, bolje svakako da se oprosti od svega 🙂

Link to comment
Share on other sites

Opa zivnula je tema u kojoj zelim da ucestvujem:) Cudilo me da mi sa RURa nismo pokrenuli trend, ali u search-u vidim ko je ubio nade u kripto (Drale mislim na tebe)
Da se ukljucim u aktuelne kripto cetnike, ovde  je prvi tekst gde sam video sliku riga i ovo ne moze da trosi vise od 100e struje mesecno.. 
Trenutno je sve clickbait u Srbiji sa novinskim clancima vezanim za kripto. Onu nesrecnu zenu ubila struja a u stvari ubila je zato sto je RUDARILA KRIPTOVALUTE (FOTO)(VIDEO)..

Sve u svemu evo mene nazad pa ako nekom mogu nesto da pomognem sa savetom, ako znam, samo pitajte:)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, pUNyZ said:

Opa zivnula je tema u kojoj zelim da ucestvujem:) Cudilo me da mi sa RURa nismo pokrenuli trend, ali u search-u vidim ko je ubio nade u kripto (Drale mislim na tebe)
Da se ukljucim u aktuelne kripto cetnike, ovde  je prvi tekst gde sam video sliku riga i ovo ne moze da trosi vise od 100e struje mesecno.. 
Trenutno je sve clickbait u Srbiji sa novinskim clancima vezanim za kripto. Onu nesrecnu zenu ubila struja a u stvari ubila je zato sto je RUDARILA KRIPTOVALUTE (FOTO)(VIDEO)..

Sve u svemu evo mene nazad pa ako nekom mogu nesto da pomognem sa savetom, ako znam, samo pitajte:)

vidi ga punz! desi punže!

slažem se sa ovim na slici, realno je to 100e troška.

kripto je opet došao u fokus - pre 2 godine onomad je bilo samo koje su cifre bitkoina itd, ali sad su prešli na ove teme oko rudarenja i tako toga 🙂

7 hours ago, Junkie said:

GGNORE

šta tebe briga šta mi kopamo u srbiji!

idi ti tamo kopaj šta hoćeš pod alpima!

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Junkie said:

GGNORE

Inače ja ne mogu da sa požalim, samo tradeujem, na shortanje odem 10-20% gore svaki mesec, nakupiće se već neka sumica za rig polako 😄

kad se longuje i shortuje na koliki vremenski interval se kladi?

ja ne trejdujem nego gomilam dzakove kad je niska cena

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...