Jump to content

Kriptovalute


badnick

Recommended Posts

VIdeh da se zadenula interesantna polemika na UPT pa rekoh aj ovde da nastavimo.

Ja sam usao u pricu sa kopanjem sredinom maja. 6x570 kopalo skoro mesec ipo i tu sam zaradio 4 komada(kolko sam skontao ortaka danas ti treba vise od mesec dana za jedan). Prodao rig(za 60% skuplje nego sto sam ga platio) i za ostatak kupio ether. Od tada sam malo trejdovo sa ltcom i btcom ali sam se brzo vratio na eth. Kupio sam 10 ltca za 500$ pre par meseci i prodao 600. Danas bi imao 2500 da sam ostavio :(

Danas je interesantan dan, i deluje da btc po prvi put posle par meseci gubi od eth. Eth ATH 744

 

par interesantnih youtube kanala

https://www.youtube.com/channel/UCaPSoa3hoxgouMd8YdlUwXQ

https://www.youtube.com/channel/UCrYmtJBtLdtm2ov84ulV-yg

Jel kopa jos neko? Videh da su vracali difficulty ali da sve jedno rig od 6 ne moz preko 1 eth. Uh al bi mi lepo lego jedan rigic sad da me greje preko zime :D

 Dojave pumndumpa su dobrodosle lul

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RIp in peperoni topik

Btw koji sam prorok bokte

Uzmem xrp kad je bio 1.1(pre nedelju dana), danas je preko 3. Isti dan uzmem stellar kad je bio 0.25 danas je 0,9

Gledam da uzmem OMG i REQ ovih dana nikako da se odlucim a skacu ko ludi

Marketcap je apsurdnih 720 milijarde i penje se

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ali, ja kad sam shvato da ti ne majnuješ tako što obavljaš neki komercijalni zadatak upošljavajući svoje resurse, nego računaš besmislenu jednačinu "u prazno", shvatio sam koliko je sve ovo kretenski i bez smisla i bez budućnosti. stvarno sam živeo u uverenju da milioni grafičkih renderuju parčiće 3D scena za Holivud/Bolivud, zarađujući na tom osnovu.

kad ono... igramo se i zarađujemo. zato je konačna vrednost: 1BTC=$0. užas. kakav vejst resursa, kakav zločin protiv prirode... "majning" treba zabraniti kao štetnu delatnost po tržište i okolinu. 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Debeli said:

ali, ja kad sam shvato da ti ne majnuješ tako što obavljaš neki komercijalni zadatak upošljavajući svoje resurse, nego računaš besmislenu jednačinu "u prazno", shvatio sam koliko je sve ovo kretenski i bez smisla i bez budućnosti. stvarno sam živeo u uverenju da milioni grafičkih renderuju parčiće 3D scena za Holivud/Bolivud, zarađujući na tom osnovu.

kad ono... igramo se i zarađujemo. zato je konačna vrednost: 1BTC=$0. užas. kakav vejst resursa, kakav zločin protiv prirode... "majning" treba zabraniti kao štetnu delatnost po tržište i okolinu. 

mislim da teži tome da bude nula ali ko sada koristi priliku balona sigurno može nešto da zaradi.

a što se tiče vejsta resursa, siguran sam da postoje veći vejstovi kao i veći zločini protiv prirode od ovog :)

Link to comment
Share on other sites

Đilas i neki Hrvat kupili bitkoinom kartu za Mesec, otišli tamo umotani u alu foliju i zaboli zastavu EU.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, shw. said:

Đilas i neki Hrvat kupili bitkoinom kartu za Mesec, otišli tamo umotani u alu foliju i zaboli zastavu EU.

:))))

Паја зајебавант...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 2/22/2018 at 3:09 PM, Debeli said:

ali, ja kad sam shvato da ti ne majnuješ tako što obavljaš neki komercijalni zadatak upošljavajući svoje resurse, nego računaš besmislenu jednačinu "u prazno", shvatio sam koliko je sve ovo kretenski i bez smisla i bez budućnosti. stvarno sam živeo u uverenju da milioni grafičkih renderuju parčiće 3D scena za Holivud/Bolivud, zarađujući na tom osnovu.

kad ono... igramo se i zarađujemo. zato je konačna vrednost: 1BTC=$0. užas. kakav vejst resursa, kakav zločin protiv prirode... "majning" treba zabraniti kao štetnu delatnost po tržište i okolinu. 

Ako ja tebi posaljem 1000 evra preko banke, jel neko mora da utvrdi da ja imam tih hiljadu evra? Jel mora da radi book keeping? Ko vodi glavnu knjigu? Ako iste sekunde posaljem dva naloga na 1000 evra tebi i Alfiju, a na racunu sam imao samo 1000, ko ce da utvrdi gresku? Ako pustim novac danas, zasto mu treba nekoliko sati / dana da se pojavi na racunu primaoca? Zasto uopste transakcije idu preko banke? Kako da nekome prebacim pare, a da ne mora banka da utvrdi da ih imam, i da su legit, ali i da ne moram da ih nosim u koferu? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...