Jump to content

Renault Clio 1.2 benzin 2005


prota_

Recommended Posts

došlo je vreme da se oprostim od mog vernog saputnika. 

auto je bombona. 1.2 benzin motor sa 16 ventila, 1150 kubika, 55 kilovata, prešao 68 700 km. 

metalik plava boja, aluminijumske felne, zimske i letnje gume. zimske su na čeličnim felnama. ima full opremu za svoju klasu, što bi reklo sporstka sedišta, tempomat, komande na volanu, cd plejer originalni, digitalnu klimu, elektronske prozore i retrovizore, centralnu bravu i zaključavanje na daljinski. 

ako nekome znači, uz njega ide i džabe parking u centru novog sada do kraja sledeće godine. 

 

cena je 2300 evra. 

slike ovde: https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11400681/renault-clio-12b-dinamic

 

kontakt na PM. pitajte sve što vas zanima.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Added value: Prota stasao u čoveka u njemu!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

cena je na mestu jer je kilometraža prava, auto je praktično nov. redovno servisiran, mažen i pažen. 

npr bilo koji klio 3 je preko 3 soma. pa onda za 3 400 možeš da uzmeš benzinca sa 180k kilometara, manualnom klimom, divčo radiom i ničim drugim. meni je to van pameti. a i pri tome nije mi hitno da ga prodam. 

Link to comment
Share on other sites

jeste van pameti, ali su cene u kurcu, ljudi hoce polovan auto za dzabe da dobiju...evo ja ono moje sranje ispada da ne mogu da prodam ni za 1000 evra sa sve dodatnom opremom, a na oglasima ljudi drze duplo vece cene od toga...izvini sto ti gusim topic Proto, moram da rantujem negde :)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

realno je jer neću da ga dam za 1800 evra. 

ljudi nisu normalni, niz ljudi je zvao da pita koja je prava kilometraža. počeo sam bukvalno da ih teram u kurac. 

jedan baja ga je bio kaparisao. došao posle 3 dana i rekao da neće da ga kupi ako ne spustim na 2k. ja nisam hteo i lik je tražio kaparu nazad :D

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, prota_ said:

realno je jer neću da ga dam za 1800 evra. 

ljudi nisu normalni, niz ljudi je zvao da pita koja je prava kilometraža. počeo sam bukvalno da ih teram u kurac. 

jedan baja ga je bio kaparisao. došao posle 3 dana i rekao da neće da ga kupi ako ne spustim na 2k. ja nisam hteo i lik je tražio kaparu nazad 😄

ja sam napisao i ono "samo ozbiljne ponude (gej stop)" i "cena je fiksna" i ne znam šta sve ne, što nije sprečilo da me zovu i nude 1500-2000 a cena u oglasu 3000 i tako. ljudi su čudo.

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto je kilometraza mala za ono sto prosecan kupac polovnog auta u Srbiji gleda - ako je za pet godina presao manje od 100k km tu je nesto sumnjivo :) A meni je vrh bio jedan lik koji me je zvao u 1:15 am vezano za kola i drugi koji me je zvao nakon sto sam vec prodao auto, ali je upisao bio moj broj jer je moj auto bio najbolji na oglasima, i u medjuvremenu je kupio neki drugi jer nije jbg imao para za ovaj moj, ali posto se moj vidi da je super odrzavan da me pita gde sam ga odrzavao [roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...