Jump to content

RUR HotS turnir na Games.con 2017 - tema za traženje saigrača i tima!


SavKe

Recommended Posts

Eto Vasi Kileru iznad fali peti, taman! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Momci ako ste se skontali ovde sa ekipom da vas podsetim da je danas poslednji dan za prijave timova :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav ljudi, javljam se ako sam potreban sad nekoj ekipi, znam da je ovo proslo, gold sam u hlu, msm bio sam gold 1 sa 56% winrate imao sam sad u oba plejsmenta 12-6 skor od cega 5-6 mvp i ubacili su me u gold 3 O.o ono blizzard logic, u qm i u tlu imam mmr diamonda ili mastera, pa ono ako trebam nekome da igramo zajedno ili da napravi se neka ekipica za buducnost za gejmskone turnire itd bacite msg na 0617193010 ili me dodajte na Blejamatori#1733

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozz ljudi. javljam se ako nekome treba tank/support/bruiser.Igram od svake klase po nekoliko heroja. najvise mi lezi tank/offtank/support. poceo sam da igram jos od alphe. Posle toga sam imao malo duzu pauzu, pa me zadnje 2 sezone blizz baca u silver 3-4. ovu sezonu sam uspeo da doguram do gold 2 HL i mislim da cu do kraja sezone biti plat 5. TL mi je los zbog prijatelja koje pokusavam da naucim da igraju :) tj skoro ga ni ne igram. voleo bih da nadjem neki team i da se posvetim HotS-u vise nego do sada. Ako neko ima volje da proveri kako igram slobodno se javite.

nickname: rolePLAYA#2445

mob: 0603344787

Need a light?! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...