Jump to content

Blizzard vraca World of Warcraft : Classic


re1

Recommended Posts

Tesko da pucaju na par miliona.Toliko jedva imaju trenutno.Par stotina hiljada mogu da navuku.Kontam da pucaju na vanila ekipu kojoj nece biti problem da izdvoje 15$ mesecno za nostalgiju,a mladez neka igra novu ekspanziju.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Na kraju krajeva, zaista mislim da nama kao igracima nije bitno na koliko pucaju, a generalno vec svako zna za sebe da li ce igrati ili ne.

Konkretna pitanja koja mene npr interesuju je da li se placa mesecno ili one time, playercap pojedinacnog servera, patch koji ce biti aktuelan

(ili mozda blizzlike release od pocetka pa do 1.12), da li ce biti full blizzlike itd. Sto se mene tice nista ne moze da pobedi TBC, mada s obzirom

koliko su se natezali sa ovom Vanilom i iskomplikovali stvari licno nisam optimistican da ce izbaciti taj server.

Link to comment
Share on other sites

Mlekarena reporting for duty! 

Mislim... do 20 lvl-a ću igrati... :D

Realno, više bih voleo TBC. Ali šta je tu je. Jer Stormherald za arms warriora je zakon!

Kad se setim jebenog blacksmith grinda..

 

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

To, Kontent je pizdarija sa ovim znjanjem danas. I dalje je potrebno vreme za Nax koje nemamo kao sto smo imali ranije, prvenstveno kada je farm consumablesa u pitanju. I definitivno su ovo trebali da urade kada su zatvorili nost prvi put, a ne sad.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...