Jump to content

Destiny 2


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ako nekom i dalje treba klan (PC), pomoc oko nightfall ili exotic questova i sl.: https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=2088043

Ponekad i raidujemo kad nadjemo vremena (za sad smo ubili Calusa na normal). PvP nam nije prioritet mada bude i toga, Trials of the Nine retko igramo. :)

Edited by Peregrine

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja prelazim kampanju sa ortakom co-op lagano... jbem li ga nije loshe mada mi suvise smrdi na taj Blizzard shmek koji nikad nisam gotivio niti ista njihovo igrao al obrnucu kampanju do kraja posto je ipak solidan fps naslov...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Poz!!!

Ja sam aktivan odkad je igra izasla.Momentalno sam u francuskom klanu.Prihvatam sve prijateljske inv.Voleobi da nadjem nas aktivan klan za rejdovanje.

Nik mi je ALcHeMy#21289

Ostavite molimvas nik iz igre i ime clana akoste u nekom.davidim kolikonas je aktivnih.bilo bi lepo napraviti 1-2 rajd grupe

Nije vazno ako neko nije radio rajd.Kad tad je svakom prvi put.(level isto nije vazan bice mi drago da pomognem ako treba)

 

Edited by Alchemy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...