Jump to content

PES 2018 / FIFA 18


Vlada_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

moram da priznam, mnogo je bolji PES

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja na poslu igram PES i ima neke uzasne bagove da ludim od nje, dosta reagovanja po sablonu nekom, dok sa drustvom igram fifu i nemam neki utisak da je toliko skriptovana kao PES.

Mozda sam subjektivan jer mi je zadnjih godina gotivnija fifa ali u 2018 jako cesto ludim od PES-a.

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2018 at 4:44 PM, alfa said:

taj faj?

 

fifa 17 je bila toliko smece, da ovu novu nisam hteo ni da probam koliko mi je zgadila simulaciju fudbala... 

meni je Fifa prespora, i preterano su mi napadači u prednosi u odnosu na odbrambene, ako uglavnom igraš sa slabijim timom protiv jačeg. PES me sada podseća na stare WE, ili FIFA od tamo negde 2012/2013 kad se naglo popravila

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2018 at 11:23 PM, trn said:

Ja na poslu igram PES i ima neke uzasne bagove da ludim od nje, dosta reagovanja po sablonu nekom, dok sa drustvom igram fifu i nemam neki utisak da je toliko skriptovana kao PES.

Mozda sam subjektivan jer mi je zadnjih godina gotivnija fifa ali u 2018 jako cesto ludim od PES-a.

ne znam da li se salis sa ovim da fifa nije skriptovana kao pes. fifa je bukvalno sinonim za skriptovanje. golovi u 45. / 90., situacije kad znas da treba samo da pritisnes kocku a sve ostalo ce se samo desiti. u pesu imas potpunu kontrolu, a bagovi ko bagovi jebiga. svakako ogromna dominacija ove godine, ne secam se tolike razlike medju igrama u poslednjih x godina. 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma iskreno ne igram je previse, mozda mesecno bude 5 do 10 partija, PES cesce igram i ono sto sam igrao fife nisam imao toliki osecaj ponavljanja situacija.

Korneri gde se svaki put istom igracu odbije lopta i na isto mesto, to je ono sto mi prvo pada na pamet da me iritira. Ima nekih deja vu situaciju da svaki put izneverujem, to za korner je ono sto mi prvo pada na pamet. Takodje kod kornera kad lopta od pod pada ma koliko spora bila golman se izbaguje.

Zapravo ono sto me najvise nervira kod PESa je sto forma utice PREVISE(da znam, moze i da se stavi da svi budu ista forma) toliko da kad je tipa Kante plav, oduzece svaku loptu, predriblace 5 igraca i dati gol sa 30 metara.

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...