Jump to content

Na prodaju Suzuki Baleno karavan


Dule_smor

Recommended Posts

  • 1 month later...
5 minutes ago, manager said:

zajebavas? mislim, to za suzu :D

mrtav sam ozbiljan, tesko mi ceo dan...eh koje me sve uspomene vezu za taj auto, 15 godina kod nas, sta sam sve u njemu preterao:)

3 minutes ago, Debeli said:

Dule je tip emotivac...

tako je dobri moj Drale, nazalost je tako

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

mrtav sam ozbiljan, tesko mi ceo dan...eh koje me sve uspomene vezu za taj auto, 15 godina kod nas, sta sam sve u njemu prerakao :)

tako je dobri moj Drale, nazalost je tako

fixed

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, togFU said:

Naslušao sam se ja tih priča o emovitvnom vezivanju i zamalo puštanju suze kad se proda auto, tako da - Dule, nisi jedina pičkica! :D

e sad mi je lakse :D

8 hours ago, Highl1 said:

fixed

pa i to Pero :D

7 minutes ago, jasamnepismen said:

Auto koji sam vozio od polaganja jedno prvih 5 godina je na kraju otišao u staro gvožđe. Hteo sam da crknem dok sam gledao kako ga ona ruka lomi i mlatara.

pa dobro, bolje sto sam ga prodao ipak nego da gledam kako truli i nose ga cigani u staro gvozdje na kraju...neka sluzi novog gazdu lepo i dugo kao i mene :)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2018 at 8:32 PM, Dule_smor said:

Drugari, moram da vas obavestim da je danas otisao moj voljeni Suzuki i to cak za Pirot. Cena nije neka, 800 evra, ali ok posle svega sto su mi nudili. I tako posle 15 godina oprostih se od mog Japanca, zamalo suzu da pustim, srce mi se steglo ceo dan :(

to je teško samo za prvi auto!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

pa ne bas, prvi auto mi je bio Stojadin, al njega sam vozio samo par godina i prodali smo ga, nije mi bilo ni priblizno ovako tesko

ali nije bio samo tvoj? mi smo imali svašta nešto, u nekom mom prvom periodu vožnje juga, ali on je bio više "porodični" ... corsa je i meni "teže" pala, kao prvi "moj" auto.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...