Get Adobe Flash player
tortky

EuroBasket 2017

Recommended Posts

kuzmiceva slobodna na kraju presudila, preteska utakmica 

vracas se celu tekmu bijes sa sa protivnikom i sudijama i kad se vratis nemas snage da zavrsis, cini mi se da poslednja 3 minuta nismo akciju odigrali, bogdanovi sutevi preko ruke

ma znam, i bilo je kriminalno, al sad jebiga šta ćeš. al mislim da nije to presudilo, slovenci su stvarno dobro odigrali.

ja sam dosta zadovoljan, da mi je neko ponudio srebro pre početka uzeo bih ga bez priče. zadovoljan sam i jer ga je naša klupa uzela. kad se vrati prva postava, i daj bože da nam dođe kokoškov, to je bukvalno ekipa za zlato na svetskom. živi bili pa videli. 

12 minutes ago, traktori said:

2 flopa, toliko namernih nama, njima ni jedna, Bobija su USRALI od batina...

Svaka čast momcima, glave gore, OGROMAN uspeh, IDEMO DALJE!!!

+1

svaka čast svima u timu za borbu u sumanutim uslovima i za više nego zasluženo osvojeno srebno

sudije govna

Brate toliko sam popizdio da nisam imao snage da se nerviram. Zamalo da pocnem da placem od muke. Svaka cast Slovencima ali su nas toliko sudije zaklale da ja nemam reci. Ne moze u ovako tesko i vaznoj tekmi toliko gresaka na nasu stetu.

Sudije prevelika govna, odlepio sam sto bobi nije dobio poslednja dva tri minuta, kao mnogo cvrsci i sigurniji bukvalno u svemu od cirkuzanta stimca,

i kuzmica koji doslovce ne moze da uhvati ni jednu loptu...

jel mi se cini ili se Sale nije pozdravio sa Brnabickom?

Usrale nas sudije, ali bogami i Slovenci i Dragic, nismo se nesto proslavili u odbrani...ali super je srebro u ovim uslovima, idemo dalje!

bole dva promašena bacanja kuzmića

jedini bedak je što smo odsekli dragića u drugom poluvremenu + neigranje dončića a nismo uspeli da preokrenemo. svakako ogroman uspeh gledajući celokupnu situaciju sa otkazivanjima

smrt sudijama, najveća za brazilca o/

Kolko mrzim ovo... Da su nas bar lepo dobili pa da znam da su bolji, ovako... Sramotno je za fibu sto su potencijalno najlepse finale ikad upropastili. 

Svaka cast svima na prikazanom. Preponosan sam

15 minutes ago, shw. said:

sale je uzeo medalju i samo se okrenuo

carina:)

14 minutes ago, marks said:

bole dva promašena bacanja kuzmića

jedini bedak je što smo odsekli dragića u drugom poluvremenu + neigranje dončića a nismo uspeli da preokrenemo. svakako ogroman uspeh gledajući celokupnu situaciju sa otkazivanjima

bobi ne bi promasio! jeste steta to sto kazes, al jbga

Dobro da Bogdan nije čoukovao :::::::::::::::::

Na stranu to, dokaz da su nas sudije USRALE ŽIVOTNO je da su Slovenci imali 2x slobodnjaka nego mi, jebeš ga, protiv govana marmenskih ne možeš osim da im pljuneš u lice i kažeš da su izrodi društva i da treba da crknu što pre na što gori način <3 <3 <3

Kad Sale ode jednog dana, Kokoškov mora da ga nasledi, lik je ogroman skiller i neverovatno šta je izvukao iz one ekipe. Da mrtvi Prepelič koji u karijeri nije dao 20 poena ovako odigra prvenstvo plus u finalu da pogađa onako teške šuteve. Da Jaka Blažič koji za tri godine nije znao u Zvezdi da pogodi dvojku sa 6 metara pogodi onako bitan koš na kraju i odigra neverovatno odbranu, a da ne napravi nijedan glup faul. Da Edo Murić od lika koji je bio apsolutno nebitan igrač u Krki i kod grobara odigra besprekornu odbranu, plus da se mučeni Vidmar i Dimec nose sa našim centrima, stvarno vrhunska priprema utakmice.

Našima svaka čast, ostaje da nam je žao što kad smo ih stigli i kad smo ih realno imali, jer su krenuli da maše, nije Kuzma dao ona bacanja, jer bi ih u toj igri 2 za 2, napad po napad rešili pre ili kasnije, samo da smo bili pametniji. Ali falio je plej, Bogdana su odlično udvajali iz pika, i stvarno nije imao nijedan pravi otvoren šut. Jeste baš podbacio za 3, ali je za 2 bio odličan, nije mogao više. Mačvan i Lučić odlični celo prvenstvo, naročito ovaj drugi, mislim da su oni prava otkrovljenja ovog prvenstva kod nas. Nije mi jasno što je Štimac dobio onoliko minuta, bolje smo delovali kad je Mačvan igrao peticu, Bobija su tukli kao vola, Kuzmić je celo prvenstvo pa i ovu tekmu odigrao slabo, i nije mi jasno da li je on problem, ili Sale i on ne mogu, jer je u Zvezdi do pre ova dva meseca bio odlčan, sigurno u top5 centara u EL. Gudura jeste dao dve bitne trojke, ali je znao ozbiljno da zasere, i isto mi on nije bio jasan celo ovo prvenstvo, očekivao sam mnogo više, ako ništa barem ne da pravi ovako glupe faulove. Nije mi jasno i što je Gagi odigrao onako malo, bio je više nego solidan na prvenstvu. Pohvala i za Vasu, kako se ništa nije očekivalo, solidno je odradio svoje minute.

Šteta, jebiga, Slovencima svaka čast zasluženo, ali sudije su nas osakatile