Jump to content

NBA 17/18


Lex

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vidim sta je ker lose uradio,lik je car u svakom pogledu,iz igrackih dana pa i danas kao trener,njegov govor,njegov nacin da motivise igrace,intervjui,nacin na koji drzi konferencije,0 arogancije,covek apsolutno na mestu,steph takodje,kad je cp3 imitirao onu njegovu proslavu kad je dao onu tesku trojku sa istekom napada,uzmi samo odgledaj post konferenciju,neke nervira sto zvace gumu,meni je to totalno nebitno,sa druge strane,klej,koji je tebi car,stoji da je igracina ali mi je nekako totalno bezlican,cesto se muci da sastavi i prosto prosirenu recenicu,pomislis da je na nekim drograma,minus ekipe su kao sto sam vec naveo mekgi i paculia a igrac kakav je green nije nista novo,cak je i dobro imati igraca poput njega u timu,radi on sjajne stvari kad je kosarka u pitanju ali sa psiholoske strane,gde je sva mrznja publike usmerena ka njemu,ono sto murinjo radi u fudbalu,ja bih iskreno voleo vise takvih igraca kao nekada i da prsti trash talk na sve strane pa i povremena tuca s vremena na vreme,muka mi je politicke korektnosti,KD im nije trebao ali ga potpuno razumem sto je pobegao od westbruka koji nije u stanju da se kontrolise i izludi te samo gledajuci ga nekad koliko divlja i forsira a kamoli kad si mu saigrac u timu...mi ne znamo kakav je KD covek ali ono sigurno je da je on najbolji napadac u NBA bez sumnje,a klivlend,pa nisu vredni pomena,igraju ne prebednom istoku gde lebron dominira xyz godina i busa se i jos se ljudi loze le goat i ostale gluposti a nisam siguran dal bi izbacio denver da je ikako moguce da se sastanu u play off-u(deveta ekipa na zapadu)

Link to comment
Share on other sites

edit: @hajli

Ne znam da li si meni odgovorio posto nista vezano za kosarku nisi napisao, osim da kerr ne utice nesto na igru. Veci mohr nisi mogao da ispadnes

Meni je fascinantno sto je nekim ljudima najbolji suter i potencijalno najbolji plej svih vremena odvratan zato sto zvace neku gumu, ili okrece ledja kad zna da ce da udje trojka. Dosta govori kad su te stvari najgore sto mozes da kazes za nekog. Iskreno, meni je kari medju najvecom gospodom u ligi.

Mani se senon sarpova, stiven ej smitova skip bejlesa i ekipe i gledaj kosarku.

Gledaj grina jer je jedan od najkompletnijih odbrambenih igraca ikada, a ne zato sto je sutno nekog u jaja. 

Gledaj durenta jer je jedan od najboljih kosgetera ikad i zivi kosarku, a ne zato sto ga boli kurac sto je neko bathrtovan sto su mnogo jaki.

Gledaj hardena jer je jedan od najboljih iso igraca ikada, a ne zato sto je uspeo da nadigra cak i pravila, da sudije ne znaju sta da rade.

Gledaj lebrona jer je apsolutno cudo prirode, a ne zato sto je placipicka i stalno nema s kim da igra.

Gledaj karija jer je kari...

Gledaj GSW jer su jako male sanse da se ovako nesto dogodi opet u skorije vreme.

 

I da je neko poceo da navija za GSW pre 2-3 godine, sta je lose u tome? Sta je lose u tome da odlucis da navijas za tim koji je doveo kosarku maltene do savrsenstva?

 

edit2: mohr mohruje xD

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, shoocky said:

edit: @hajli

Ne znam da li si meni odgovorio posto nista vezano za kosarku nisi napisao, osim da kerr ne utice nesto na igru. Veci mohr nisi mogao da ispadnes

Meni je fascinantno sto je nekim ljudima najbolji suter i potencijalno najbolji plej svih vremena odvratan zato sto zvace neku gumu, ili okrece ledja kad zna da ce da udje trojka. Dosta govori kad su te stvari najgore sto mozes da kazes za nekog. Iskreno, meni je kari medju najvecom gospodom u ligi.

Mani se senon sarpova, stiven ej smitova skip bejlesa i ekipe i gledaj kosarku.

Gledaj grina jer je jedan od najkompletnijih odbrambenih igraca ikada, a ne zato sto je sutno nekog u jaja. 

Gledaj durenta jer je jedan od najboljih kosgetera ikad i zivi kosarku, a ne zato sto ga boli kurac sto je neko bathrtovan sto su mnogo jaki.

Gledaj hardena jer je jedan od najboljih iso igraca ikada, a ne zato sto je uspeo da nadigra cak i pravila, da sudije ne znaju sta da rade.

Gledaj lebrona jer je apsolutno cudo prirode, a ne zato sto je placipicka i stalno nema s kim da igra.

Gledaj karija jer je kari...

Gledaj GSW jer su jako male sanse da se ovako nesto dogodi opet u skorije vreme.

 

I da je neko poceo da navija za GSW pre 2-3 godine, sta je lose u tome? Sta je lose u tome da odlucis da navijas za tim koji je doveo kosarku maltene do savrsenstva?

 

edit2: mohr mohruje xD

Ja rekoh da su oni super igrači, ali odvratni kao ekipa. Curry je već sad verovatno najbolji plej ikada

ako odlučiš da navijaš za najbolji tim, ništa nisi bolji od KDa kao čovek :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ama jeste li vi realni za Karija da je najbolji plej ikada. Ok, ja mozda nisam trenirao kosarku i pratim Nba samo 20 i kusur godina, ali ne znam ni dal bih ga u top 5 stavio. I to od ovih igraca koje smo mi pratili i gledali, da ne pominjem Oscara Robertsona ili Magica recimo. Po meni su Kidd, Stockton, Nash, Payton i Paul ako ne bolji ono barem podjednako dobri plejevi kao on. Nema sumnje da je Kari vrhunski igrac, ali ipak ima tu malo i do vremena u kome igra i saigraca. Mislim da bi ovi navedeni igraci bili podjednako uspesni da igraju u ovakvom GSW sada recimo.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bili bi uspešni, ali po meni Curry ima veći doprinos napadu nego pomenuti Payton, Nash, pa i Kidd i vrlo verovatno Stockton, naročito danas kad se igra bez centara i na veliki broj poena

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Prilično je nezahvalno porediti igrače iz različitih perioda. Drugačija košarka, treninzi, lekari, hemudža... ;)

Jedno od meni zanimljivih merila je i koliko je igrač svojim stilom igre uticao na čitav sport. Više je Steph sa svojom bolesnom sezonom promenio NBA nego LeBron čitavom karijerom. :) Sa druge strane, LBJ je čudo prirode (i genetskog inženjeringa) i po mnogo čemu je GOAT.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Strašno koliko su imali tekmu, a serija bi  bila do jaja da su uzeli break

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2018 at 6:32 PM, mohr said:

kad nisu iskoristili ovakvu sansu,nema im spasa,sledecu igram h1 bez razmisljanja i blow u najavi,kd onako lose da odigra ponovo nece skoro sigurno

jos da se nisam prebacio da je tekma od 3 a ne od 2,vidim samo kako je pocela 1/4...steph objasnio zasto je najbolji suter ikada!

Link to comment
Share on other sites

gledao sam prvo poluvreme samo, favoriti su mi situacije kad kari dobija aut nakon sto baca airball sa 3 a zapravo je mozda bio faul samo, i posle kad klej tompson dobija faul nakon sto se podmece ispod korvera koji skace da blokira. povraca mi se 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...