Jump to content

NBA 17/18


Lex

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iritantan i antipatican,ja pa ja pa ja pa ja,kad klivlend uzeo onu titulu posle preokreta samo on pa on pa on a kajri kao da nije ni igrao a on je pogadjao kad se resavalo a ne lebron...zato se sad muci bez njega i na prebednom istoku,jeste on fantastican igrac ali je toliko prehajpovan da ono,nemam reci,treba mu skinuti kapu na dugom trajanju svakako

Link to comment
Share on other sites

kako može živ čovek a ne robot da odigra na istom nivou svih 48 min jedne bitne nba playoff utakmice? kako? koje su to hemudže jbt i dal je to realno? ili to ili popije jedno po litre stem cells pre tekme onako na gladan stomak da ga odma uvati 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

svi ovi nesretnici u klivlendu su bolji igrači nego što mogu da iskažu dok second coming of basketball god igra sam protiv svih :D ali da je odvratni plod genetskog inžnjeringa - jeste

šteta što su rozier i jaylen izgoreli jutros, mogli su opušteno da puknu lebrona

večeras finale pre finala! ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje odbijam da verujem da neko može da navija za ovako odvratan GSW, jedini gotivac je Klej, ostali su teška govna

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tako sam ja pricao za klivlend dok je kajri igrao [:D],ne znam,meni je igi najveci gotivac i mnogo mi je krivo sto ne igra,steph-a ne mozes da mrzis,livingstona takodje,jedino mekgia i paculiu ne mogu da smislim ali oni ni ne igraju a sta reci za kera,najharizmaticniji trener u nba verovatno,kd-a mrze zbog tog prelaza ali ne secam se nesto da se tako pricalo za lebrona kad je otisao u majami

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mohr said:

tako sam ja pricao za klivlend dok je kajri igrao [:D],ne znam,meni je igi najveci gotivac i mnogo mi je krivo sto ne igra,steph-a ne mozes da mrzis,livingstona takodje,jedino mekgia i paculiu ne mogu da smislim ali oni ni ne igraju a sta reci za kera,najharizmaticniji trener u nba verovatno,kd-a mrze zbog tog prelaza ali ne secam se nesto da se tako pricalo za lebrona kad je otisao u majami

quote-ovah tebe, jer si više primera naveo, mada isto odgovaram i šukiju:

Kerr najharizmatičniji? Stvari poput http://bleacherreport.com/articles/2757274-steve-kerr-posts-deletes-tweet-about-james-harden-nba ili https://warriorswire.usatoday.com/2018/05/24/steve-kerr-james-harden-thats-your-move-foul-game-5-video/ nakon pete utakmice, da ne zaboravimo njegovo kenjanje o NFLu, Kaperniku, čučanju igrača i sl. Možemo da se ne složimo, ali nije ni približno po meni harizmatičan ili gotivan lik,a videli smo kad su Warriorsi igrali bez njega da ni ne utiče baš toliko na tim (doduše koji trener osim Popa ili Stevensa pa utiče na tim u NBA)
Durant - sve je rečeno, ovde se sa Smithom komplet slažem https://www.washingtonpost.com/news/early-lead/wp/2017/05/23/stephen-a-smith-blasts-kevin-durant-as-arrogant-and-disrespectful-to-nba-fans/?utm_term=.2c6955f41458 . Ne zaboravite one tweetove o Jokiću i statistici, nebitno da li je Jokić naš ili ne
Curry sa svojim ponašanjem, nadam se da ni ovde ne moram da objašnjavam zašto je antipatičan sa žvakanjem one proteze, okretanjem ledja kod trojki, i slično. "Ne možeš da ga mrziš" ok, kao što rekoh, ne slažemo se, ali postoji ogroman broj ljudi koji ne može da ga smisli
Green - da se podsetimo, i ovo je video iz 2016e https://www.youtube.com/watch?v=kjeAMfW3RS0

Livingston je gotivac, Igi je isto ok lik, Klay koji je veoma underrated mi je najveći car tamo, ali zbog ove četvorice pobrojano gore ne mogu nikada da mi budu gotivna ekipa.

I nisam ja protiv njih ako sad u finalu navijaš za GSW jer ne gotiviš Lebrona, ili protiv Houstona, to mi je ok, preferiraš da prodje jedna ili druga ekipa. Ali da si postao navijač GSWa pre 2-3 godine zbog njih, i da navijaš za njih od prve tekme regularne sezone, to mi je stvarno baš za dublju analizu, jer kapiram da ovde verovatno ljudi navijaju za ekipe koje smo gledali kao klinci pre 10, 15, 20 godina - Lejkerse, Chicago, Knickse, Indianu zbog Redžija i sl. A tad realno niko nije navijao za GSW :tf: 

 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...