Jump to content

NBA 17/18


Lex

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

realno, šuri lik, i u prvom poluvremenu su im držali čas lagano. Vića standardno marmenuje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

prava steta sto nikad nije naucio skok sut i ta prokleta bacanja a bio je ogroman potencijal,ne znam koliko mu je brutalna sezona u odnosu na kako je igrao u orlandu ali svakako mnogo bolji nego sto je bio u lejkersima,hjustonu i atlanti...a o5,nisu ni blizu plejofa na istoku sa sasvim solidnom ekipom

Link to comment
Share on other sites

ko nije gledao,obavezno pogledajte asistenciju TEA za DJ-a od nocas,au,mozda i asistencija sezone,imao je i jos jednu sjajnu ali maler,povredi se u 2/4 a fenomenalno je igrao,pogodio i prva 4 suta za 3...izgleda ista povreda zbog koje je vec propustio 20-tak utakmica,nije moglo u gore vreme a taman je igrao vrhunski...

Link to comment
Share on other sites

ne moz da postize poene sa klupe :DDDDDDD,memfis tankuje ali neki anonimusi ladno dobili portland :))),a rik karlajl vs lejkersa,da slucajno ne dobije back to back utakmice,trecu postavu pustio u 4/4 pri vodjstvu od 10 i vise razlike da bi pukli preko 10,drago mi je da je ovo poslednja godina tankovanja i da se draft pickovi menjaju od sledece god

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...