Jump to content

NBA 17/18


Lex

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najbolji gde je CP3 otišao jer Rivers forsira svog sina, a plus tu je i Beverli? 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema smisla?
http://bleacherreport.com/articles/2718611-chris-paul-doc-rivers-reportedly-clashed-over-austin-rivers-carmelo-anthony
http://nypost.com/2017/06/28/chris-pauls-hatred-of-doc-rivers-led-to-clippers-exit/
https://www.reddit.com/r/nba/comments/6k5g6h/wise_chris_paul_asked_doc_rivers_to_start_austin/

Mike Wise nije baš ko zna ko, jelte. Pratite malo, dalje od Jokića i Divca, a sad Tea i Bogdana, da imamo bolji content :tf:

I Rivers je 1/2, dobar deo prošle godine je odigrao na kecu, ima isti prosek minuta kao Redik otprilike

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da bi teo potpisao sa njima da nema garanciju da ce biti prvi plej,svejedno,i pored ogromnog broja igraca koje su doveli iz hjustona,trio cp3,kraford i redik su mi nenadoknadivi i plej of mi ne deluje uopste realno...

edit>zaboravio sam da je stigao galinari ali ce svakako biti grcevita borba za play off

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Haha, reko aj kliknucu mu na link jednom u životu i odmah se pokajah. Treće Oko kontent:

"One of Paul's biggest contentions with Doc was that Paul, and other players, felt Doc treated Austin more favorably than other players. He would yell at guys for certain things during games and practices but not get on Austin in the same manner for similar transgressions."

Veze sa minutažom...

Austin je igrao kad im treba odbrana, jer su Jamal i Redik rastegnuti supci. Da ga je gurao umesto Kleja ili nekog kvalitet 2way igrača, pa da imaš mrvu osnova.

I kad nije CP3 igrao, Jamal je pokretao napad, jer je Austin operisan od vođenja lopte. Nema šanse da će igrati pleja preko Tea.

Bev je bolji u ulozi 3 & D, što se pokazalo kad je Harden preuzeo pleja, plus je igrao sa Teom u toj kombinaciji u Evropi.

Biće Teo + Bev, sa Lou + Austin sa klupe, da uvek bude jedan napadač sa odbrambenim kombo, nema šanse da bi dad dick West dozvolio Riversu da gura sina, sve i da odjednom odluči.

Sad bih zapalio duvan da mi je pri ruci

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

@mohr Da li stvarno misliš da neko pleju iz Evrope, bez NBA iskustva, sa 32 godine daje garanciju da će biti prvi plej? Plus, od silne priče i 10-12 za 3 ili 4, prošao je sa 6 za 2. Igraće, ali ništa za sada ne govori da će biti prvi plej, i predstoji mu ogromna borba za minutažu, naročito imajući u vidu da Teo nikad nije igrao na fizikalije imalo, a sada mu najviše trebaju. U CSKA je na stolu imao bukvalno iste pare za novi ugovor, očigledno mu se išlo baš u NBA (ili Jelisaveti u LA :tf: ), ali nikako ne vidim da će sve biti lagano i da će sabijati odmah kao startni plej

@[BMF]Psycho šta da ti kažem, sad ispada da su i ljudi koji godinama rade za ESPN /,Bleacher ili NY Post budale, a samo si ti pametan. Tražio si izvor, dobio si ga, a onda si poveo "iznad situacije sam" priču. Ovo je već 3, 4 post da skačeš i ložiš se na svaki post sa nekom levom pričom, a generalno si na NBA topicu od skora, ne sečam se da si bio aktivan pre sezonu ili dve. Ne mogu ja nikome da zabranim ko će šta da postuje, forumu ipak treba content, ali neki minimum ponašanja bi mogao da ispoštuješ, naročito jer nisi na forumu od juče. Ja iskreno nemam više nameru ni na šta da ti odgovaram, jer nemam živaca za ove gluposti, naročito kad dodju od nekoga ko je na forumu toliko dugo vremena, plus nije klinac od 15 godina. Samo mi je krivo što i Sport na RURu postaje kao FB stranice o bssketu sa komentarima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Samo jedno pitanje. Ne znam sto svi toliko potenciraju fizikalije kod Tea. U Nba je bilo toliko odlicnih plejeva koji nisu neke zverine kao Westbruk, od Stoktona, preko Nesa, Rubia itd. Tako da mislim da Teu fizicke predispozicije nece toliko smetati, a videcemo kakvu ce minutazu imati, 20+ min bi bilo super za pocetak

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

[mention=2477][bMF]Psycho[/mention]Ovo je već 3, 4 post da skačeš i ložiš se na svaki post sa nekom levom pričom

Problem je što se vodiš tabloidima (espn, bleacher lol) ko zakonikom, i ne iznosis sopstveno mišljenje, niti vodiš razgovor gde ima mesta za kompromis il rezonovanje.

Očigledno je Lexov post preleteo preko glave :)

Ne moraš se složiti sa našim mišljenjima ovde, al glumiti žrtvu ne priliči starijem članu foruma, pogotovu posle propalog trolovanja za Kingse :)e9540657118265445d051764749bcf67.jpg

Ko skače na čiji post :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ne glumim žrtvu, ja iznosim svoje mišljenje, koje je drugačije od tvog, i to je to. Ali ne vidim kako je tim najbolji, ni po jednom razlogu.

Prvo, Klipersi su sada u ogromnom problemu, jer im je otišao najbitniji igrač u poslednjih nekoliko sezona. Čim se CP3 povredi u PO, oni su ispadali. Grifin nije da bude vođa franšize, Galo je potrošač lopti (iako ga odavno gotivim), a Deandre je po meni višak na terenu. Plus su ostali bez JJa koji je veoma potcenjen igrač, a neverovatno koristan. Teo je pristao na manje novca, na samo 2 godine, gde je druga njegova igračka opcija, što znači da sigurno razmišlja o bekapu i parama Rusa ako prva sezona prođe loše, što mu je pametan potez. 
Dalje, kakvi god bili ti mediji, to su mediji  i ljudi od kojih idu vesti. Od tri linka, jedan je bio ogroman Reddit post, sa mnogo više informacija. Ako nećemo da čitamo ni Bleacher, ni Reddit, ni ESPN, jebiga onda ti imaš neke izvore koje mi nemamo, pa slobodno podeli.

Dule, nemoj molim te Rubia da smatraš za dobrog pleja, lik ima gori šut nego pola nas sa foruma :tf: I Minesota je solidno dugo gledala da ga se reši, jer je užasno nekonstantan. Po meni je Teo izmislio košarku za Rubia u svakom smislu, naročito u napadu gde od Rubia možeš da očekuješ samo asistenciju, ali u današnje vreme imaš nenormalne igrače na bekovima, a mnogo slabije visoke igrače, što je dalo prostor Evropljanima da igraju značajnu ulogu (Gober koji je nenormalno dobar, uz Porzingisa, Vučevića, Jokića, Nurkića od kad je u Portlandu, Mirza, Mirotić, Gortat, Kanter,  plus ovi novi u vidu Šarića, Bendera, Zupca). Sa druge strane od bekova, tu je Rubio, Bojan, Batum, Šruder, Dragić i Serhio, uz ajde Furnijea, mada je i disktabilno reći kakvu ulogu imaju Serhio. 20+ minuta sa solidnom konkurencijom na beku će biti odlično, ali ja ne vidim kako. Više vidim da ako stvari ne krenu dobro, i za Kliperse i za njega, da će on iskoristiti svoju igračku opciju ako ne bude igrao dovoljno.   

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Rubiovi padovi forme su baš vezani za česte povrede. Nikako mi nije od onih što igraju dobro jedan mesec, pa drugi ne mogu da se sastave. Wolvesi su odlučili da ga je možda kenjalo na kraju prošle sezone i da će kad tad da se povredi i odlučili da za njega dobiju ono što su dobili. Utah je preuzela rizik da će možda biti malo slabiji košgeter, ali da će igrati odbranu i voditi napade kako treba, te da će svakako biti zdraviiji od Georgea HIlla. Da im je ostao Hayward rekao bih da je to dobar izbor, ovako... Ne dao im bog da uđu u tesnu završnicu, pošto tu nema ko da prelomi utakmicu. tldr Rubio je jako dobar plej, koji ima potencijal da postane odličan ako malo popravi šut i telo mu mutira kao Noletovo ;) ili Stephovo. :D

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

ali kad će da dođe do tog potencijala? Nije on mator, ali on je već sedam godina u NBA, i nešto ne vidim da će sad da eksplodira. Naravno, nije on kriv što nije dobio bolju genetiku, ali opet, nije baš neki plej po meni, naročito ne pre par godina kad je silan keš dobio od Minesote

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Klipersi nemaju pleja osim tea,  ne znam sta se tripujete. Beverli je vise alat nego igrac,  a iako ocigledno doc gura sina,  ne verujem da ce imati neku znacajniju razliku u minutazi. Zaboravljate da pozicije vise ne postoje u kosarci,  i ako postoji mecap za tea malog riversa i beverlija igrace sva trojica u isto vreme ako treba. Moze teo i da izigrava sutera, jer voli covek i da sutne (svaku tekmu sa repkom, kad se vrati na teren posle malo vremena na klupi uzme i sutne cim dobije loptu).

A fizikalije na bekovski pozicijama maltene nisu bitne ako imas dovoljno veliki napadacki arsenal i ako imaju gde da te sakriju,  zbog cega je upravo i najverovatnije da ce u 80% vremena teo biti zajedno sa beverlijem na terenu. Naravno, postoji par ekipa sa nerealnim bekovskim tandemima,  al jbga. 

Jedini potencijalni problem koji ja vidim je da li ce moci da izdrzi tempo nba sezone, ali s obzirom da je bog otac kosarke i da moze da ne potrci, a da nabaci 15&8, verujem da ce to biti ok.

I da, teo je skoro pa dzin za nba pleja,  sto znaci bas mnogo za nekoga ko to zna da iskoristi,  sto teo definitivno ume. 

 

Edit: a ti psiho,  sa izjavama "espn tabloid" gtfo realno. 

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

ja se isto nadam da će on u nekoj postavci da procveta. Po meni, Teo je najbolji naš igrač od 2005, 2006 naovamo, i najbolji u Evropi godinama. Sad, oko izbora ekipe, videćemo, ja nisam toliko optimističan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ali ne vidim kako je tim najbolji, ni po jednom razlogu. 

Ako nećemo da čitamo ni Bleacher, ni Reddit, ni ESPN, jebiga onda ti imaš neke izvore koje mi nemamo, pa slobodno podeli. 

Pa najbolji je jer ima trojicu p&r životinja u Griffinu, Harrelu i Jordanu, a Galo, Lou, Bev, pa čak i Dekker su dobri šuteri.

Znači ceo tim odgovara njegovom stilu igre, koji je maltene kao Nash u Feniksu.

Pitanje je samo da li će saigrači hteti da trče i ubrzaju tempo sa konstantnim off ball kretanjem, jer je CP3 jebeno gušio sa half court izdrkavanjem.

Ipak su to godine loših navika, gde trojica stoje po ćoškovima ko panjevi dok CP3 drka loptu u sredini sa Griffinom.


Ne kažem da će sabiti plejof, ali potencijal da Teo izdivlja ako ga prime kao pleja i lidera je očigledan.

Problem sa prvim linkom koji si okačio je bukvalno nagađanja i glasine. Cenim činjenice.
A mišljenje tamo nekog lika "novinara" lol, pa više cenim mišljenje ljudi sa foruma ovde. Na r/nba se non stop podsmevaju espnu :)

Nekako su mukica za čitanje / gledanje pored TNT ekipe sa Ernijem.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mohr said:

ne verujem da bi teo potpisao sa njima da nema garanciju da ce biti prvi plej,svejedno,i pored ogromnog broja igraca koje su doveli iz hjustona,trio cp3,kraford i redik su mi nenadoknadivi i plej of mi ne deluje uopste realno...

edit>zaboravio sam da je stigao galinari ali ce svakako biti grcevita borba za play off

Jebote mohingeru, cak sam i ja morao da reagujem :D

Ko ce bre da garantuje mlitavom Teu da ce biti prvi plej sa 30 godina :D

6 hours ago, Dule_smor said:

Samo jedno pitanje. Ne znam sto svi toliko potenciraju fizikalije kod Tea. U Nba je bilo toliko odlicnih plejeva koji nisu neke zverine kao Westbruk, od Stoktona, preko Nesa, Rubia itd. Tako da mislim da Teu fizicke predispozicije nece toliko smetati, a videcemo kakvu ce minutazu imati, 20+ min bi bilo super za pocetak

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Jebote Dule, poredis Stoktona i Nesa sa Teom, srsly dude

DUDE

srsly.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa isao sam logikom da je odbio cikago koji je nudio mnogo vece pare,zar ne ? drugo,jeste da je slabija ekipa ali serhio caco rodrigez je bio prvi plej u fili prosle god pa je posle pao u drugi plan jer nije bio konstantan,trece,klipersi trenutno nemaju pravog klasicnog pleja,beverli i rivers to nisu...neka moja startna petorka su 1.teo.2,beverli,3.galinari,4.grifin,5.DJ,ocekujem da LU bude 6-ti i radi ono sto je godinama radio kraford u klipersima a nije nemoguce i da rivers bude startni bek umesto beverlija

Link to comment
Share on other sites

ne znamo da li je odbio, jer smo čitali naslove u novinama, šta je od toga istina je pitanje. Ako nije hteo u Minesotu zbog Jelisavete i vremena i što je zapizdina, Čikao je ipak ozbiljan grad (sa krš vremenom doduše). Ne ide mi u glavu da su se tolike ponude okretale, a on da na kraju ode u tim za manje pare nego što bi u Rusiji imao. Ima 32 godine, plafon ima 3 dobre sezone pred sobom, ali je i to pitanje u NBA

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pero, odjebi vise sa tim da ima 32 godine, to onda znaci da i ja imam 32 godine :D :D :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...